Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2013 o 00:11, Reffan napisał:

Ciekawe. Mimo utraty znacznej ilości graczy w stosunku do poprzedniego roku, dochód z
WoWa w tym roku jest większy niż w 2012.

Nie zapominaj o mikropłatnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to będzie jak na ich dochody wpłyną Virtual Realmy. Z jednej strony, gruba kasa w plecy na płatnych transferach, a z drugiej - zapewne granie na martwych serwerach było jedną z przyczyn spadków subskrypcji. Widać liczą, że to drugie przeważy nad pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.mmo-champion.com/content/3330-Patch-5-4-Feature-Preview-Connected-Realms
Biorą się w końcu za łączenie serwerów, w pewnym sensie. Connected realms mają rozwiązać problemy niskich populacji. Będzie mieć to sens tylko wtedy, jeśli właściwie dobiorą serwery z niską populacją do tych z wysoką, bo jeśli połączą np. 2-3 martwe, to wciąż nie będą one grywalne. Dla tych z dużymi populacjami powinni z kolei dobierać takie, które mają przewagę drugiej frakcji żeby w końcu proporcje między stronami były zachowane. Przykładowo, mój Silvermoon jest zdominowany przez Alliance, więc można by do tego dodać taki, na którym dominuje Horda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 22:01, Arcling napisał:

http://www.mmo-champion.com/content/3330-Patch-5-4-Feature-Preview-Connected-Realms
Biorą się w końcu za łączenie serwerów, w pewnym sensie. Connected realms mają rozwiązać
problemy niskich populacji. Będzie mieć to sens tylko wtedy, jeśli właściwie dobiorą
serwery z niską populacją do tych z wysoką, bo jeśli połączą np. 2-3 martwe, to wciąż
nie będą one grywalne. Dla tych z dużymi populacjami powinni z kolei dobierać takie,
które mają przewagę drugiej frakcji żeby w końcu proporcje między stronami były zachowane.
Przykładowo, mój Silvermoon jest zdominowany przez Alliance, więc można by do tego dodać
taki, na którym dominuje Horda.


Na Draenorze panuje Horda i jest ich całe zatrzęsienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Blizzard może się przyczepić jeżeli będę grał w WoW-a na innym komputerze niż zawsze grałem na moim koncie i przy okazji na tym innym komputerze często grał ktoś na innym koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 21:47, Kalenos napisał:

/ciach/

Nic Ci za to zrobić nie mogą - masz prawo grać tam, gdzie w danym momencie jesteś, więc bez obaw - za to banów nie dają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś plotki co do nowego scroll of ressurection? Tak luźno zastanawiam się nad przerwaniem 3 letniej przerwy od wowa i pograniu w dodatek, który pojawi się zapewne po pandach. Wiem, że był jeden scroll w stylu darmowe cata + postać na 80 lev. Czy już coś wiadomo odnośnie podobnego scrolla tylko z darmowymi pandami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, po czym poznać czy e-mail, który dostałem jest faktycznie od Blizza a nie od jakiegoś oszusta? Bo dostałem wiadomość, że związku z patchem 5.4 otrzymuję 7 dni darmowego grania. I nie wiem, czy to jakaś podpucha czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 20:20, Andrzej15 napisał:

Powiedzcie mi, po czym poznać czy e-mail, który dostałem jest faktycznie od Blizza a
nie od jakiegoś oszusta? Bo dostałem wiadomość, że związku z patchem 5.4 otrzymuję 7
dni darmowego grania. I nie wiem, czy to jakaś podpucha czy nie :)


Najprostszy sposób: Zaloguj się bezpośrednio na konto Battle.Net i sprawdź. Jeżeli cokolwiek dostałeś to masz to bez konieczności klikania w linki w mailu.

Sposób ciut mniej prosty - sprawdź właściwości linku (zależy od klienta poczty którego używasz). Czym innym jest nazwa wyświetlana a czym innym właściwe przekierowanie. Zazwyczaj widać od razu że link prowadzi na fałszywą stronę.

Generalnie - cokolwiek dostałeś od Blizzarda, nie musisz klikać niczego w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 20:20, Andrzej15 napisał:

Powiedzcie mi, po czym poznać czy e-mail, który dostałem jest faktycznie od Blizza a
nie od jakiegoś oszusta? Bo dostałem wiadomość, że związku z patchem 5.4 otrzymuję 7
dni darmowego grania. I nie wiem, czy to jakaś podpucha czy nie :)


Wejdź na konto bnetu, opcje, wow, referowanie i nagrody. Tam masz ikonkę z prezentem i możesz aktywować te 7 dni. A do tych maili trzeba po prostu podchodzić ostrożnie, sprawdzaj dokładnie mail nadawcy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 19:12, hammerfall87 napisał:

Mam pytanie chce zacząć przygodę z wowem i mam pytanie czy warrior dps nadaje sie na
raidy itp ?


W tej chwili praktycznie każda klasa/drzewko się nadaje. Oczywiście czasami któreś z nich są słabsze a inne lepsze, ale to się ciągle zmienia, więc nie patrz na to jeśli dopiero chcesz zaczynać. Graj tym co sprawia ci przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 19:12, hammerfall87 napisał:

/ciach/

Pamiętaj również, że Warrior ma dwie specjalizacje DPS, więc od tego też trochę zależy. Na pewno do levelowania Arms > Fury, ale równie dobrze możesz grać w Protection ucząc się jak tankować: ułatwi Ci to również wchodzenie na instancje (od 15lv), bo tanki zawsze są "w cenie" i mają w większości przypadków wejście od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 17:37, hammerfall87 napisał:

bed gral alliance to jaki serwr dobry draenor czy silvermoon ?

Silvermoon jest zdominowany przez Alliance (jakieś 98%), gdzie spotkanie Hordy jest dość rzadką ciekawostką. Za to jest to bardzo duży serwer, więc na brak ludzi nie da się narzekać. Głównym minusem są kolejki w wieczornych godzinach szczytów, głównie w okresach takich, jak obecny - niedługo po wyjściu patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest możliwe dla Polski zamówienie przez strone Battlenetu czasu gry na 1 miesiąc? Dziś próbowałem i nie da się, ostatnio zamówiłem z allegro więc nie sprawdzałem a teraz nie mam wystarczająco kasy by zamówić za 8 dych na 2 miechy i chciałbym tylko na miesiąc, proszę od odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się