Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2013 o 16:25, Eternal101 napisał:

Mam pytanie czy jest możliwe dla Polski zamówienie przez strone Battlenetu czasu gry
na 1 miesiąc? Dziś próbowałem i nie da się, ostatnio zamówiłem z allegro więc nie sprawdzałem
a teraz nie mam wystarczająco kasy by zamówić za 8 dych na 2 miechy i chciałbym tylko
na miesiąc, proszę od odpowiedź :).


Jeden miesiac z tego co mi wiadomo to da się opłacić tylko kartą kredytową/debetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 18:11, Reffan napisał:

Jeden miesiac z tego co mi wiadomo to da się opłacić tylko kartą kredytową/debetową.


No ja wiem ale gdy wpisuje CVV i Numer karty to wywala błąd nie wiadomo czemu i pokazuje mi że zły CVV jest ;/. Dlatego się pytam czy przez BN da sie w ogóle z konta zarejestrowanego na Polskę zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 18:20, Eternal101 napisał:

/ciach/

Sprawdź czy na pewno nie robisz żadnego błędu - moją kredytówkę strona Blizza łyka jak młody pelikan ryby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 08:21, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Sprawdź czy na pewno nie robisz żadnego błędu - moją kredytówkę strona Blizza łyka jak
młody pelikan ryby. :)


Już ogarnięte, jakiś problem z kartą kredytową był byłem dziś w PKO i jest ok już ;p. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam oryginalną vanillę WoW, wykorzystane dni triala + 30 dni darmowych i chyba aktywowany trial z BC i WotLK, to czy jak kupię Battlechest (vanilla+BC+WotLK w jednym kluczu) to będę mógł mieć aktywowaną grę w wersji WotLK? I czy gra może pobierać abonament z Paypala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, skończyły mi się sloty na postacie na Burning Legionie... a chciałem sobie zrobić jeszcze jednego alta w Alliance. Ktoś mógłby polecić mi jakiś inny, dobry realm? Ważne, żeby był PVP, a populacja była duża i anglojęzyczna. A gdyby jeszcze pomiędzy ilością ludzi w obu frakcjach był balans to już w ogóle byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 11:19, Reffan napisał:

Cóż, skończyły mi się sloty na postacie na Burning Legionie... a chciałem sobie zrobić
jeszcze jednego alta w Alliance. Ktoś mógłby polecić mi jakiś inny, dobry realm? Ważne,
żeby był PVP, a populacja była duża i anglojęzyczna. A gdyby jeszcze pomiędzy ilością
ludzi w obu frakcjach był balans to już w ogóle byłoby super.


Nie wiem jak dokladnie z balansem, ale jesli chodzi o servy pvp to albo outland (chociaz tutaj chyba jest przewaga hordy), albo stormscale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Planuje wrócić do WoW - czy istnieje jeszcze możliwość użycia scroll of resurection i i przeniesienie postaci z innego realmu na innny?
Jak tak to jestem zainteresowany na przeniesienie na strone hordy serwer burning legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 08:34, Schirokko napisał:

Cześć. Planuje wrócić do WoW - czy istnieje jeszcze możliwość użycia scroll of resurection
i i przeniesienie postaci z innego realmu na innny?
Jak tak to jestem zainteresowany na przeniesienie na strone hordy serwer burning legion


Tak, to dalej działa, jeśli chcesz do Hordy na BL to daj swojego maila, podeślę Ci tego scrolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 09:57, Reffan napisał:

Tak, to dalej działa, jeśli chcesz do Hordy na BL to daj swojego maila, podeślę Ci tego
scrolla.



postac do przesłania z innego serwera: Guwlar - bladefist
mail. dan.wierz na gmailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje - tylko, że nie wiedziałem o jednym ograniczeniu jeszcze, że można tylko raz skorzystać.

Czy ktoś może dla mnie polecić gildię PvE na serwerze Burning Legion - najlepiej o dobrej atmosferze w niej, w miare częstych raidach która była by chętna przyjąć rozgarniętego gracza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 20:36, Malevyn napisał:

jest cos co mozecie mi podarowac, zebym mial czas gry na swoim koncie ktore jest w stanie
frozen od kilku miechow ?

jakies scrolle cos ??



podaj maila nazwę postaci is serwer to zobaczę co da się zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 19:46, Schirokko napisał:

/ciach/

Możesz próbować aplikować do Sfory: www.sfora.daggerka.pl/forum, ale na chwilę obecną wbicie się do którejś z 2 grup rajdowych może być problematyczne, bo obie mają pełne składy - pierwsza grupa złożyła wczoraj Immersusa na HC, a nasza zatrzymała się na razie na Thoku. Oczywiście wiele zależy od tego jaką grasz profesją i jakim sprzętem dysponujesz. Natomiast cyklicznie co niedzielę robimy flexy, w których wziąć udział może każdy będący akurat online i/lub odpowiedział na zaproszenie w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trial do 20-tego poziomu jest darmowy. Za resztę trzeba płacić abonament. Nic się w tym nie zmieniło, nie widziałem przejścia na F2P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba. Czy moglibyście mi polecić jakiś addon pilnujący threata? W sensie żeby wyświetlał mi gdzieś z boku tabelkę z przeciwnikami i jaki u nich mam threat bo kiedy używam Aoe to nie wiem kiedy przystopować by nie prze-aggrować tanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się