Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Sprawdzał ktoś z was tego RaFa nowego czy działa, jeśli osobie której to daliśmy ma kraj ustawiony na Polskę? Wysłałem znajomemu (sam mam kraj ustawiony na Polskę) zrobił konto na Niemcy i ogólnie system na tym starter packu działa. Zastanawiam się tylko czy też by to działało gdyby miał konto ustawione na Polskę (mamy zamiar to sprawdzić ale możemy dopiero za 2 dni). W ogóle wiadomo coś dlaczego ta opcja jest dostępna na polskich kontach? Jakieś niedopatrzenie, czy nastąpiły takie zmiany w polskim prawie/regulaminie RAFa, które niwelują tą blokadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 23:25, Ustroj napisał:


Z tego co pamiętam to Polska zazwyczaj była pomijana przez Blizzarda jeśli chodzi o promocje i konkursy, sam nie wiem z czego to wynika, ale chyba nie jest to Blizzardowskie widzi-mi-sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynika to z naszego prawa podatkowego, z czego dokładnie to nie pamiętam. Właśnie dlatego dziwi mnie fakt iż takiego RAFa mogłem wysłać. Akurat mam znajomego, który chciałby zacząć przygodę z wowem więc takie coś byłoby bardzo na rękę. Tylko zastanawia mnie to czy nie będzie potem z tego tytułu potem jakiś problemów (chodzi mi o sytuację, gdzie kraj będzie ustawiony na kontach Polska - Polska).

Dobre nowiny wszedłem na maila i znalazłem takie małe coś:

Z usługi „Zrekrutuj przyjaciela” mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające konto World of Warcraft w jednym z następujących krajów: Austria, Belgia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie przycisku w grze w magiczny sposób omija wszelkie problemy prawne. Tak samo było z scroll of resurrection :P
W FAQ nadal mają
Recruit A Friend is available to players in Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Netherlands, Norway, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Ukraine and United Kingdom.


A tak przy okazji, jako że nie mam przyjaciół :(,
wysłałbym komuś zaproszenie (RAF) + klucz do podstawki(czyli zdaje się cataclysm + 30dni) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 00:25, Vicot napisał:

Od 5 lat w tym wątku piszesz, po co ci 2 konto?
Wyślij mi maila, tarkamo na gmailu, może się jakoś dogadamy

Ale od ~~roku gram juz sporadycznie na koncie kumpla, bo mi ukradli moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to psikus: faktycznie teraz nawet mając ustawiony nasz "cudny" kraj w danych konta można wysyłać RaF. :D
W takim razie również przepraszam, bo posiłkowałem się tym co było do tej pory. Inna sprawa, że z poziomu strony battle.net nadal takowego RaFa wysłać nie można. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 11:45, Ustroj napisał:

Nie, sam raf daje ci szybszy lvling w party, teleport i rozdawanie poziomów. Dalej musisz
zakupić podstawkę i pandy.

To dlaczego jakieś 7 postów wyżej jest mówione o darmowych 30 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2013 o 13:10, Berengarr napisał:

To dlaczego jakieś 7 postów wyżej jest mówione o darmowych 30 dniach?


Te 30 dni jest dla tego kto wysyła Ci rafa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja też zaoferuję komuś RAFa. Jeśli ktoś byłby chętny i chciałby poexpić od zera postać 3x to tym bardziej jestem zainteresowany. Gram na Burning Legionie, mogę grać w Ally (priest) albo w Hordzie (warrior).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 01:23, Reffan napisał:

Dubel ale co poradzić. :P Kupował ktoś prepaida za gold na Burning Legionie - jeśli tak
to mógłby polecić "sprawdzonego" sprzedawcę?

Ja w ten sposób kupuje wyłącznie od ludzi z gildii: nie jeden raz kupowanie przez innych cymbałów kończyło się brakiem kasy w grze oraz brakiem prepa, więc olewam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 07:54, Pajonk78 napisał:

Ja w ten sposób kupuje wyłącznie od ludzi z gildii: nie jeden raz kupowanie przez innych
cymbałów kończyło się brakiem kasy w grze oraz brakiem prepa, więc olewam. ;)


Moja gildia niestety nie ma czegoś takiego do zaoferowania, dlatego pytam tutaj czy ktoś mógłby polecić jakąś sprawdzoną osobę. Szkoda by było stracić golda i nic za to nie dostać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 13:18, Reffan napisał:

/ciach/

U mnie też nie - ale dogaduję się z kimś jak kiepsko z kasą stoję i wtedy on kupuje prepa, a ja mu daję kasę in game odkupując go. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 22:58, Kazak napisał:

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/8626882886?page=12
Fajna dyskusja odnośnie garba u Orków i chęci usunięcia go. Jak ktoś może, to niech dołoży
swoje 3 grosze, ja nie mam obecnie opłaconego WoWa i nie mogę się przez to wypowiedzieć
-.-


Mam nadzieje, że Blizzard nie posłucha tych płaczków, którzy chcą usunięcia garba. Przecież to jest charakterystyczny element tej rasy! Na wczesny model taurena też płaczą, że za mało groźny, co też byłoby sprzeczne gdyby zamieć z zrobiła ludzio-bykom wieczne groźne miny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się