Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2013 o 17:25, RadeXMaster napisał:

emm....moje konto sie nie kwalifikuje...ktos moze mi wyjasnic? nie korzystalem wczesniej
a nie gralem od maja...ma ktos jakis pomysl?


Nie grasz od maja i chciałeś sor?:D No nie żartuj, musisz mieć konto nieaktywne przed lub w dniu 4 marca 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 19:32, Nightdew napisał:


> emm....moje konto sie nie kwalifikuje...ktos moze mi wyjasnic? nie korzystalem wczesniej

> a nie gralem od maja...ma ktos jakis pomysl?

Nie grasz od maja i chciałeś sor?:D No nie żartuj, musisz mieć konto nieaktywne przed
lub w dniu 4 marca 2012 roku.



:( ech szkoda :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne odnośnie SOR a dokładnie dwóch nagród. Jedna to boost postaci do 80 lev. Inna to darmowy transfer postaci na serwer wysyłającego zaproszenie. Czyli automatycznie mogę na nowym realmie mieć dwie wysoko levelowe champy czy ten transfer dotyczy tylko tej wybostowanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak z poziomu Hated zdobyć repę z The Oracles ? Bo nie widzę żadnych questów w SB, ani nic co mogę bić nie daje mi u nich repy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 21:47, Bambadil napisał:

Wie ktoś może jak z poziomu Hated zdobyć repę z The Oracles ? Bo nie widzę żadnych questów
w SB, ani nic co mogę bić nie daje mi u nich repy...

Czekaj... Oracles to te małe żabo/jaszczurki które walczą z szopami? Przy jednym queście (który zdobywasz przy tym jeziorze na środku mapy) dostaniesz też questa od szopów, zostajesz ich niewolnikiem. Po ukończeniu małego chaina przechodzisz na stronę jaszczurek i u nich zdobywasz repa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz od kogo dostaje się tego questa ? Bo niestety obleciałem całe jeziorko i okolice dookoła i żadnego questa nie mam ;/ Oczywiście włączyłem pokazywanie low lvl quests.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 22:25, Bambadil napisał:

A pamiętasz od kogo dostaje się tego questa ? Bo niestety obleciałem całe jeziorko i
okolice dookoła i żadnego questa nie mam ;/ Oczywiście włączyłem pokazywanie low lvl
quests.

Być może go już zrobiłeś. Pamiętam że był to quest z upolowaniem jakiegoś tygrysa czy czegoś. Obok tego tygrysa było pare szopów i jeden z nich stwierdził że ukradłeś jego zdobycz i jesteś teraz jego niewolnikiem. Poszperaj trochę między jeziorem a wioską szopów powinieneś to znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już mam. Trzeba było wlecieć do jaskini pomiędzy the Lifeblood Pillar i the Makers'' Overlook i zabić jakiegoś undeada który trzyma jedną postać z the Oracles i jedną z Frenzyheart Tribe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic się w tej materii nie zmieni, więc tak - Amerykańska wersja daje dostęp tylko do tamtejszych serwerów. Europa zawsze ma drożej, nawet w przypadku rzeczy typu usługi, pety czy mounty i jest to zablokowane regionalnie (mając europejską wersję, nie da się kupować taniej rzeczy za dolary, bo zwyczajnie nie będą z nią kompatybilne). Konwersja 1 dolar = 1 euro to fatalny przelicznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aye sir doskonale rozumiem też przelicznik. Już nie jeden raz działał on na moją szkodę, czasami nawet i na korzyść. Myślałem, że i tym razem stanie po przychylnej stronie ;].
Nic zacznę od triala jak mi spasuję kupię battlechesta przegram zakupię pandy. Nie mam powodów do pośpiechu.

Anyway może jeszcze jakiś inny użytkownik został oczarowany obecną promocją i postanowił od zera zacząć przygodę z wow''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie multiboxingu. Mianowicie nie moge ogarnac w jaki sposob majac kontrole nad main postacia odpalac czary drugiego toona. otoz skopiowałem makro:
/ follow Drakajnen
/assist Drakajnen
/petattack
/castsequence reset=combat, Corruption, Drain Life


jednak w jaki sposob uzyc go? Tworzac makro na drugiej postaci oczywiscie to działa. Ale to bez sensu bo musze sie i tak przelaczac pomiedzy ekranami (okienkami) nie ma jakiegos sposobu zeby jednoczesnie walczyc np mnichem i odpalac czary warlocka? pomoze ktos? bo na filmikach na youtubie widze ze maja ikonke np z czarem tej drugiej postaci(badz macro) i klikajac odpalaja czary drugiej. Mam jambe z addonow ale ona w zasadzie niewiele mi wnosi (albo po prostu nie umiem jej uzywac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktś chętny wysłac mi RaF? Skorzystam,że BattleChest jest teraz do Cata włącznie i z chęcią pogram sobie z kimś, jeśli mi podeśle RAF (chcę szybko powbijac na questach lvle a nadal mamy 3x? Oferuję też to iż na bank dopłacę abyś miał mounta, bo zdrapka na 2 miechy będzie na bank ;))

Co musze podać? Mail - alekshearthstone@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 10:06, alexiej napisał:

Czy jest ktś chętny wysłac mi RaF? Skorzystam,że BattleChest jest teraz do Cata włącznie
i z chęcią pogram sobie z kimś, jeśli mi podeśle RAF (chcę szybko powbijac na questach
lvle a nadal mamy 3x? Oferuję też to iż na bank dopłacę abyś miał mounta, bo zdrapka
na 2 miechy będzie na bank ;))

Co musze podać? Mail - alekshearthstone@gmail.com


Witam, jak chesz to mogę Ci wysłać RaF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 11:37, Mavarius napisał:


Witam, jak chesz to mogę Ci wysłać RaF.


To poproszę! :) Na jakim serwerze grasz? Zależy mi na odrobinie golda na początek i zabawę w questowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grając palem Retribution lepiej dać buffa na statystyki (5% do siły) czy lepiej 3000 Mastery? W sumie mastery bardziej potrzebne dla Prota ale jednak sporo tego jest a to 5% statów nie wiem czy się przekłada realnie bardziej. Kto się orientuje prosilbym o pomoc. Palem dopiero wbilem 90 i jeszcze nim nie gralem tą klasą na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 12:33, alexiej napisał:

Nadal czekam na RaF - ktoś będzie tak miły? :)

alekshearthstone@gmail.com



Wysłałem Ci zaproszenie, może dzięki Tobie spełnię swoje marzenie do jednego z wierzchowców i w końcu sprowokuję jednego kolegę z gildii tak, że nie wytrzyma psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się