Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2013 o 12:41, Osiol napisał:

> Nadal czekam na RaF - ktoś będzie tak miły? :)
>
> alekshearthstone@gmail.com


Wysłałem Ci zaproszenie, może dzięki Tobie spełnię swoje marzenie do jednego z wierzchowców
i w końcu sprowokuję jednego kolegę z gildii tak, że nie wytrzyma psychicznie.



Osiołku a jak wygląda sprawa wspólnej gry? Bo nie mam Cię w znajomych :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 16:49, alexiej napisał:


Osiołku a jak wygląda sprawa wspólnej gry? Bo nie mam Cię w znajomych :<



W poniedziałki, środy i czwartki po 20 mogę być niedostępny. Reszta dni zależy od mojego grafiku w pracy (średnio po 18 kończę, więc po 19-20 jestem w domu).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 20:41, scott napisał:

Chętnie przygarnę RAF jak coś proszę pisać na tomwrc@op.pl :)



Tfu miałem na myśli scroll :) sroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Czy znacie addon lub czy da się napisać makro/addon/program/komendę; nie wiem jak to nazwać dokładnie. Który podmieniałby itemy w eq bez utraty GCD. Content Wotlka.
jeśli ktoś miałby o tym pojęcie proszę o stosowną opinię.

Skoro da się podmienić item podczas GCD to czy jest możliwość by dany "program"(j.w.) tak zmieniał eq by odpalił efekt danego itemu i jednocześnie podmieniał item na inny bez utraty GCD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z grą, ponieważ wyrzuca mnie z serwera (You have been disconected from the server). Zna ktoś przyczynę i ma lekarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 21:16, T3de napisał:

Witam. Mam pewien problem z grą, ponieważ wyrzuca mnie z serwera (You have been disconected
from the server). Zna ktoś przyczynę i ma lekarstwo?

Zazwyczaj to chyba dzieje się to wtedy gdy połączenie internetowe się resetuje, też tak czasami mam. Często ci się to zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2013 o 21:21, Hubi_Koshi napisał:

Zazwyczaj to chyba dzieje się to wtedy gdy połączenie internetowe się resetuje, też tak
czasami mam. Często ci się to zdarza?


Nie ma reguły. Czasem co 15 min czasem po paru godzinkach :> Ale podczas czyszczenia lochu może to zdenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 21:58, T3de napisał:

Nie ma reguły. Czasem co 15 min czasem po paru godzinkach :> Ale podczas czyszczenia
lochu może to zdenerwować.

A tak normalnie gdy nie grasz w WoWa to zdarza ci się że połączenie zdycha na chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 22:01, Hubi_Koshi napisał:

> Nie ma reguły. Czasem co 15 min czasem po paru godzinkach :> Ale podczas czyszczenia

> lochu może to zdenerwować.
A tak normalnie gdy nie grasz w WoWa to zdarza ci się że połączenie zdycha na chwilę?

Wydaję mi się, że nie. Ale przez ostatnie 2 dni YT przykładowo działał dość wolno. Ahhh te radiówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 22:27, T3de napisał:

Wydaję mi się, że nie. Ale przez ostatnie 2 dni YT przykładowo działał dość wolno. Ahhh
te radiówki.

Nom możesz tego nawet nie zauważać bo to trwa tylko kilka sekund a wystarczy żeby cię wywaliło z WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 18:58, T3de napisał:

Jaki Death Knight lepszy do PvE - Frost czy Unholy? Czy może zostawić mojego Arms Warriora?

FROST 2H :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 12:43, T3de napisał:

Dobrze, a wie ktoś jak dostać sie do Outland będąc w Hordzie?


Jeśli robisz q w Blasted Lands to prosto przez portal, jeżeli nie to z miast są portale do strefy i dalej przez portal do Outland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wbilem w koncu 496 item level. Myslalem ze od razu bede mogl zakolejkowac sie na raid downfall. Niestety potrzebne sa jakies achiv zeby moc pokonac Garrosha. Myslalem ze dostep do raidu zalezy tylko od ilvl. Jakas podpowiedz jakie osiagnieca trzeba zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 13:35, trenth napisał:

wbilem w koncu 496 item level. Myslalem ze od razu bede mogl zakolejkowac sie na raid
downfall. Niestety potrzebne sa jakies achiv zeby moc pokonac Garrosha. Myslalem ze dostep
do raidu zalezy tylko od ilvl. Jakas podpowiedz jakie osiagnieca trzeba zrobic?


A czemu chciałeś robić raid od końca? Musisz przejść od początku Siege of Orgrimmar by móc bić się z Garroshem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 13:40, Rizzan napisał:

> wbilem w koncu 496 item level. Myslalem ze od razu bede mogl zakolejkowac sie na
raid
> downfall. Niestety potrzebne sa jakies achiv zeby moc pokonac Garrosha. Myslalem
ze dostep
> do raidu zalezy tylko od ilvl. Jakas podpowiedz jakie osiagnieca trzeba zrobic?


A czemu chciałeś robić raid od końca? Musisz przejść od początku Siege of Orgrimmar by
móc bić się z Garroshem.

Ok w takim razie który raid jest pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się