Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2014 o 13:59, trenth napisał:

Ok w takim razie który raid jest pierwszy?


Jeżeli chodzi Ci o LFR, to części SoO masz już poukładane kolejnością od góry do dołu (jak otworzysz zakładkę "Raid Finder").

Ale przypadkiem na SoO nie jest wymagany 510 poziom przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 14:13, Osiol napisał:

Ale przypadkiem na SoO nie jest wymagany 510 poziom przedmiotów?


Nigdy nie był. Od początku na LFR było 496. A kolejność SoO: Vale of Eternal Sorrows, Gates of Retribution, The Underhold, Downfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w WoW od chyba 2 lat ale dostalem jakis dziwny email ktory wyglada jak od Bllizarda ale cos mi tutaj brzydko pachnie. Tresc jest nastepujaca :

Greetings,

It has come to our attention that you are trying to sell your personal World of Warcraft account. As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement. If this proves to be true, your account can and will be disabled. It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment''s employees. If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.
Login to your account, In accordance following template to verify your account.

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.

Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.
Blizzard Entertainment SAS
TSA 60 001
Service Administration des Comptes
80735 Velizy Villacoublay Cedex

Game Master Dunarthra
Customer Services
Blizzard Entertainment 2014


Jak dla mnie to jakies oszustwo, czy ktos jeszcze cos takiego dostal? Przeciez jakbym mial swoje konto WoW sprzedac to bym musial chyba calego swojego BN oddac ze wszystkimi grami wlacznie, a nic takiego nie ma miejsca i nigdy nie mialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej. A jeśli bardzo chcesz się upewnić, wejdź bezpośrednio na stronę Blizzarda i zaloguj się tam.
Te scamy polegają na tym, że w mailu masz linka do zalogowania, który przekierowuje na fałszywą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 14:16, Cykada85 napisał:

Jak dla mnie to jakies oszustwo, czy ktos jeszcze cos takiego dostal? Przeciez jakbym
mial swoje konto WoW sprzedac to bym musial chyba calego swojego BN oddac ze wszystkimi
grami wlacznie, a nic takiego nie ma miejsca i nigdy nie mialo.

Karzą ci wchodzić na stronkę podaną w linku? To prawie na pewno oszustwo ale jeśli chcesz mieć pewność to zaloguj się na battleneta i w Więcej powinieneś mieć Pomoc w Zakresie konta, skontaktuj się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 14:16, Cykada85 napisał:

Ja nie gram w WoW od chyba 2 lat /.../


W sumie sam sobie odpowiedziałeś, widać z nowym roku zdwoili wysiłki i szukają jeleni na wielu frontach. Blizzard z tego co wiem, konta blokuje od razu, po czym wysyła stosowną wiadomość do posiadacza - sprawę można rozwiązać oficjalnym kanałem za pomocą ticketów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie próba oszustwa. Przyjrzyj się adresowi e-mail, z którego dostałeś tę wiadomość, wpisz go w Google, gdzieś są listy fałszywych adresów, porównaj z oficjalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 14:16, Cykada85 napisał:

Login to your account, In accordance following template to verify your account.

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.

Te dwa zdania mówią, że to phishing. Blizzard nigdy nie poprosi cię o takie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 14:16, Cykada85 napisał:

/.../


Mega oszustwo. Adres dziwny, ton agresywny i rozkazanie zalogowania się- a co to niby była by za różnica że się zalogowałeś jeśli niby sprzedajesz? I kto im powiedział? Znaczy mogli by uznać, że sprzedałeś, jeśli ktoś inny gra, ale bez przesady.
Blizzard sam zaznacza, że nigdy nie każe się zalogować, by udowodnić, że jest się właścicielem konta. Twórcy takich głupioch mejli sami są prawdziwie bezczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieki nie grałem w WoWa. Ma ktoś jakieś sugestie co do talentów i glifów dla: Frost Mage, Resto druid, Disciple Priest, Protection Palladin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 15:55, Volvox napisał:

Wieki nie grałem w WoWa. Ma ktoś jakieś sugestie co do talentów i glifów dla: Frost Mage,
Resto druid, Disciple Priest, Protection Palladin?


PvP czy PvE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 15:55, Volvox napisał:

Wieki nie grałem w WoWa. Ma ktoś jakieś sugestie co do talentów i glifów /.../


http://www.noxxic.com/wow

Coś powinieneś znaleźć, ostatni raz grałem jakieś 4 miechy temu, jednak ta strona jest aktualizowana na bieżąco. Przynajmniej z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 18:43, Volvox napisał:

PvE
A i jeszcze jakie statsy dla danej postaci pompować.

No to nie wiem, co prawda gram tymi postaciami co wymieniles, ale niestety tylko pvp, wiec niestety nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo nie gralem wiec moje pytanie brzmi czy Opłaca sie wracac ? cos ciekawego wypuscili/szczaja z kolejnym patchem ? bo cena pp jest dosc spora , a i szkoda troche kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 18:43, Volvox napisał:

PvE
A i jeszcze jakie statsy dla danej postaci pompować.


Lepiej dam odpowiedź.

http://www.askmrrobot.com/ <- tutaj pokazuje Ci jakie klejnoty optymalnie wkładać w zbroje i bronie, jakie statystyki zmieniać oraz jakie dodatki na ekwipunek nakładać.

http://www.icy-veins.com/ <- tutaj masz rotacje i ogólny opis klas.

Jak pisałem wcześniej, noxxica odradzam. Kiedyś jak brałem z tej strony sugerowaną rotacje to każdy mnie się pytał czemu tak mało obrażeń zadaje, kiedy ogarnąłem Icy-Veins to nagle z magiem ścigałem się w cyferkach. Oczywiście to było za 5.2. Ale nie smak spory pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się