Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pytanie trochę dziwne (winna moja głupota, ale no cóż). Parę ładnych lat temu zarejestrowałem się na battle.net, chcąc pograć w WoWa. Pograłem 10 minut wyłączyłem i tyle mnie było. Ostatnio pojawiła się chęć na powrót. Niestety jest problem, przy próbie zalogowania się otrzymuję komunikat:

Ze względu na podejrzaną działalność użytkownika to konto zostało zablokowane. Na adres e-mail przypisany do tego konta została wysłana wiadomość zawierająca szczegółowe informacje na temat rozwiązania tego problemu. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

Problem w tym, że kompletnie nie pamiętam co podałem zamiast imienia (mówiłem że głupota) w związku z czym nie mogę zresetować hasła. Co w takim wypadku powinienem zrobić?

Dodam tylko, że na mail nie otrzymałem żadnej wiadomości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięzka sprawa, możesz skontaktować się z supportem, wysłać im skan dowodu osobistego opisać problem i liczyć że podałeś prawidłowe dane w rejestracji konta a jak nie to udowodnić im jakoś inaczej ze jesteś właścicielem konta, nie wiem tylko jak :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Najlepiej skontaktuj się z Supportem, opisz im problem po Polsku. Powiedz, że chcesz przenieść grę na inne konto , będzie potrzebny klucz i jakieś informacje do tego starego konta. Na Twoim miejscu napisałbym o odblokowanie tego konta prosto z mostu - to też ludzie.

Druga sprawa to czy miałeś jakąś wykupioną gre, do jakiej wersji rozszerzoną . Jeżeli to była podstawka w sensie trial to nie ma co się trudzić tylko stworzyć nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem zacząć grę w WoWa. Kupiłem więc battlechesta który ma w sobie 30 dni gry. W związku z tym mam pytanie, dobiłem 85 lvl i zostało mi jeszcze kilka dni gry. Czy jeżeli dodam teraz MoPa do konta to czy pozostałe dni z battlechesta zostaną i będę mógł grać w Pandarie czy te dni przepadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo,
ściągnąłem sobie MikScrollingBattleText, zamiast standardowych latających numerków z dmg/healem, gdyż stały się nieco upierdliwe. Tylko mam problem, udało się wyłączyć standardowo wszystkie, oprócz zaabsorbowanego dmg (gram holy palasem). Jak je wyłączyć, bo wszystko w opcjach odznaczyłem?

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy WoW jest warty swojej ceny? Jako fan Warcrafta III, postanowiłem się do niego przymierzyć, ale abonament i koszt samej gry nie są zachęcające.

140 złotych za kompletny zestaw na 30 dni, a później 90 złociszy za dwa miesiące grania, dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić podstawkę i sprawdzić? Drogo nie wyjdzie, a po 30 dniach sam zdecydujesz czy warto. Przecież tam jest tyle contentu, że o ile nie będziesz jak osioł (z małej, żeby nie było ;D) leciał na level cap, to w miesiąc i tak większości nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 00:11, Kardithron napisał:

Czy WoW jest warty swojej ceny? Jako fan Warcrafta III, postanowiłem się do niego przymierzyć,
ale abonament i koszt samej gry nie są zachęcające.

Zanim w ogóle cokolwiek kupisz możesz przetestować triala, 10 darmowych dni, możliwość wylevelowania do 20tego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedynie trzeba kupić podstawkę i MoP (TBC, WotLK i Cata są obecnie zawarte w podstawce, MoP pewnie też tam w końcu dołączy, gdy wyjdzie WoD). Tak jak wyżej napisano, możesz najpierw wypróbować triala, aczkolwiek należy mieć na uwadze fakt, iż levelowanie w tej grze to w zasadzie formalność (oczywiście przy pierwszej postaci zajmie to dłużej) i właściwa gra zaczyna się dopiero na maksymalnym levelu. Dopiero wtedy też się można nauczyć właściwej gry swoją klasą, mając pełen zestaw umiejętności (specjalizacja na niskich levelach nie jest tak ważna). No i też balans na niskich levelach i ich contencie w zasadzie leży, bo gra jest balansowana pod maksymalny level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 01:17, Arcling napisał:

właściwa gra zaczyna się dopiero na maksymalnym levelu.

Eee tam, ja zawsze miałem największą frajdę z robienia świetnie napisanych questów i odkrywania nowych rzeczy. Po maksymalnym levelu zwykle rzucam grę do następnego dodatku, posiłkując się poznawaniem ciągu dalszego na Youtube. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się nie naleveluje, gdy po machnięciu 5 questów w zonie już przewyższa wymagany level, a w świecie nei spotka żadnych graczy, bo wszyscy stoją w stolicy i spamują LFD.
Magia obecnego wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 01:29, Kadaj napisał:

Eee tam, ja zawsze miałem największą frajdę z robienia świetnie napisanych questów i
odkrywania nowych rzeczy. Po maksymalnym levelu zwykle rzucam grę do następnego dodatku,
posiłkując się poznawaniem ciągu dalszego na Youtube. ;p

Też lubię questować, ale powtarzanie tych samych na kolejnych postaciach może nużyć. Oczywiście, są tacy, którzy lubią robić kolejne alty, bo to levelowanie sprawia im wiele zabawy, sam znam kilka takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 01:32, Kopiec napisał:

Teraz to się nie naleveluje, gdy po machnięciu 5 questów w zonie już przewyższa wymagany
level

Bo to raz robiłem serię szarych questów, żeby zobaczyć jak się skończy watek jakiejś strefy? ;d
A że nie ma graczy to nawet lepiej, nikt targetów nie kradnie. : >

@Arcling
Chodziło mi o ten pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 01:35, Kadaj napisał:

A że nie ma graczy to nawet lepiej, nikt targetów nie kradnie. : >

Teraz trochę się spotka, bo są crossrealmy na strefy z poprzednich dodatków. Oczywiście to wciąż zależy od grup serwerów, można trafić na te opuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się