Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2014 o 14:23, Kazak napisał:

Może ktoś zamieścić screen z przykładowego otrzymanego Scroll of Ressurection na maila?
Dostałem właśnie jakiś, ale od osoby, której w ogóle nie znam. Niby nie wrzuciło mi go
do spamu, a zawsze różne spamy podszywające się pod Blizza mi tam lądują, więc chcę się
upewnić.

Może ktoś sobie nick i battletaga z twoich znajomych zmienił ? Po za tym chyba za to się free mounta dostaje jak sie kogos "powoła" do gry :D.

I gdy przychodzi powinien być bodajże znaczek Blizza w środku coś takiego http://www.wowwiki.com/Scroll_of_Resurrection z taką ikonką jak pierwsza od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile czasu konto musi być nieaktywne, żeby móc otrzymać Scrolla? Bo korci mnie, żeby powrócić, a że jeszcze dochodzą jakieś boosty, to już mocno kusi:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak dwa posty pod rząd, ale mam jeszcze ważniejsze pytanie, czy konta ustawione na Polskę mogą otrzymać tego Scrolla? Bo szukam i ciągle znajduje jakieś sprzeczne informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 21:26, QuandorX napisał:

Sorry, że tak dwa posty pod rząd, ale mam jeszcze ważniejsze pytanie, czy konta ustawione
na Polskę mogą otrzymać tego Scrolla? Bo szukam i ciągle znajduje jakieś sprzeczne informacje...


Mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 21:35, Reffan napisał:

Mogą.

To super informacja jak dla mnie ;). Więc gdyby ktoś miał możliwość przesłać mi ten Scroll of Resurrection to podaje maila:quandorx@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 21:26, QuandorX napisał:

Sorry, że tak dwa posty pod rząd, ale mam jeszcze ważniejsze pytanie, czy konta ustawione
na Polskę mogą otrzymać tego Scrolla? Bo szukam i ciągle znajduje jakieś sprzeczne informacje...


bo jeszcze wczesniej nie mogly. ale kilka miesiecy temu polska dolaczyla do krajow wyroznionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 21:48, Malevyn napisał:

bo jeszcze wczesniej nie mogly. ale kilka miesiecy temu polska dolaczyla do krajow wyroznionych


Oczywiście że mogły. I wysyłać i odbierać SoR. Polskie konta nie mogły tylko wysyłać RaFów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 21:26, QuandorX napisał:

Sorry, że tak dwa posty pod rząd, ale mam jeszcze ważniejsze pytanie, czy konta ustawione
na Polskę mogą otrzymać tego Scrolla? Bo szukam i ciągle znajduje jakieś sprzeczne informacje...



Scroll od kilku miesięcy już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mail wyglądał tak:
http://images.tinypic.pl/i/00528/4wvtx5pqrfoo.png
http://pics.tinypic.pl/i/00528/znhou4u8gcsf.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00528/yi8egbjjxny6.png

Martwią mnie jednak adresy z pierwszego linku, ten w lewym, dolnym rogu ekranu i ten obok napisu "Blizzard Entertainment".
Chociaż sprawdziłem postać kolesia, który to wysłał i taka postać istnieje, jest nawet dość dobrze ubrana. Ale na 100% go nie znam, serwer nie jest mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>:(
Sprawdziłem ponownie i rzeczywiście znalazłem info, że go usunęli:(. Niby google, a człowiek się gubi. W każdym razie sorry za spam i trzeba sobie zorganizować swojego prepaida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie jest sens zaczynać jeszcze grę w wowa od 0 ? Tak, ostatnie 10 lat spędziłem w jaskini i mój pierwszy kontakt z wowem miał miejsce tydzień temu na trialu :D Chodzi mi głównie o to czy nowy gracz ma jeszcze jakieś szanse na udział w raidach, ogarnięcia czegoś w pvp itd, czy znajdę kogoś we wcześniejszych obszarach czy też cała populacja serwera siedzi w end gamie ? I ostatnie pytanie: jaki serwer lepszy dla totalnego łosia, jeden z nowych czy też z których zaludnionych starych serwerów jak np Burning Legion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 01:14, Honou napisał:

jak myślicie jest sens zaczynać jeszcze grę w wowa od 0 ? Tak, ostatnie 10 lat spędziłem
w jaskini i mój pierwszy kontakt z wowem miał miejsce tydzień temu na trialu :D Chodzi
mi głównie o to czy nowy gracz ma jeszcze jakieś szanse na udział w raidach, ogarnięcia
czegoś w pvp itd, czy znajdę kogoś we wcześniejszych obszarach czy też cała populacja
serwera siedzi w end gamie ? I ostatnie pytanie: jaki serwer lepszy dla totalnego łosia,
jeden z nowych czy też z których zaludnionych starych serwerów jak np Burning Legion
?


Gra ogólnie jest teraz tania, więc warto spróbować. Generalnie obecny dodatek się kończy i wszyscy oczekują już na następny, dużo graczy więc zrobiło sobie przerwę, choć wciąż są rajdujące gildie etc. więc mimo wszystko można się załapać. Myślę że to dobry okres żeby zacząć, będziesz miał te parę miesięcy na to by obcykać sobie jak to wszystko działa, bez pośpiechu zbadać obecny świat etc. a potem wystartujesz razem z wszystkimi w nowym dodatku bogatszy o tę wiedzę. Jeśli chodzi o populację, to jak już mówiłem wielu graczy zrobiło sobie przerwę do następnego dodatku, ale nie będzie problemu ze spotkaniem ich w czasie levelowania etc. - wszystko za sprawą tzw. cross-realm zones. Gra po prostu zaludnia świat ludźmi z wielu realmów, właśnie po to by nie był on pusty. :)
Co do wyboru serwera, to wybierz taki z dużą populacją. Nie ma co się pchać na nowe serwery czy te z małą populacją, bo zwyczajnie trudniej będziesz miał załapać sie do jakiejś rozsądnej gildii czy to robiącej pvp czy rajdującej. Generalnie polecałbym "nasz" Burning Legion, większość graczy tam to Polacy i myślę że ma to mimo wszystko więcej zalet niż wad - przy czym na BLu najlepiej grać po stronie Hordy, której jest tutaj zwyczajnie więcej.

Podsumowując: jeśli gra Ci się podoba, to śmiało kupuj i powoli ją sobie odkrywaj, nie śpiesząc się z levelowaniem itp. Śpieszyć będziesz się w następnym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sens jak najbardziej jest, aczkolwiek trzeba się liczyć z tym, że aktywność dużej części graczy jest mniejsza, bo wielu czeka już tylko na dodatek. Co do wyboru serwera, to tak jak przedmówca powiedział, najlepiej wybierać jakiś mocno zaludniony serwer, to nie będzie wielu problemów z szukaniem ludzi. Niektóre z tych słabiej zaludnionych wprawdzie łączono z innymi, ale dalej jest na takich dość pustawo, więc nie polecam. Brać też należy pod uwagę frakcję, jaką zamierza się grać, bo na niektórych są duże dysproporcje. Dla przykładu, gram na mocno zaludnionym Silvermoon (PvE), ale polecam tylko wtedy, jeżeli zamierzasz grać Alliance, bo Hordy tam jest bardzo mało. Tutaj możesz sprawdzić mniej lub bardziej dokładne statystyki serwerów: http://wow.realmpop.com/eu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że gra już od dłuższego czasu jest ukierunkowana na nowych, głównie ''niedzielnych'' graczy. Od udziału w rajdzie dzieli Cię praktycznie jeden przycisk, podobnie jest z lochami czy większością aktywności w grze. Wszystko sprowadza się do tego, że do pewnego poziomu gildia jest zupełnie zbędna. Choć nowemu graczowi pomoże kontakt z kimś kto spędził w grze długie lata.

Możesz poszukać kogoś kto zgodzi się z Tobą grać od początku, ma to swoje plusy. Dla obu stron.
http://eu.battle.net/wow/en/shop/recruit-a-friend/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 14:46, Chlorofil napisał:

Ogólnie też zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z WoWem. Warto ? ;) Jest jeszcze
sens inwestowania w to pieniędzy i czasu ?


Od jakiegoś czasu można śmigać do 20 lvlu za darmo. Więc najlepiej będzie jak się sam przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie jest trial, ale faktyczna gra zaczyna się dopiero na maksymalnym poziomie. Granie do 20 levelu pozwala jedynie na zapoznanie się ze startowymi lokacjami wszystkich ras i początkowymi skillami. Gdybyś teraz zaczął i w ciągu np. 2-3 tygodni wbił ten 90 level, to mógłbyś jeszcze porobić raidy na poziomie looking for raid (najniższy poziom trudności z automatyczną wyszukiwarką grup). Na wyższe są już pewne wymagania oraz grupy trzeba składać już "ręcznie". Wciąż jeszcze chodzą pugi robiące normal, więc o to by jeszcze też dało się zahaczyć, ale zostało już około 4 miesięcy do dodatku, więc też pewna część graczy nie jest obecnie aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się