Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2014 o 19:52, SiDi napisał:

Próbuję zrozumieć jedno. Przecież Orkowie wtedy wypili krew - i nie mówię tutaj o tej
sytuacji w W3.

Jeśli to dobrze rozumiem to

Spoiler

Garrosh cofnął się w czasie. Skontaktował się z ówczesnymi orkami i powiedział im jaka będzie cena sprzymierzenia się z Mannorothem. Nie spodobało im się to więc go zatłukli nie chcąc być niewolnikami Płonącego Legionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 20:04, Shinigami napisał:

Not really. Time Travel, Star Trek - Metzen nie ma pojęcia co robi :D

Dlaczego ludzie ciągle robią porównania do Star Treka? Nie znam ST, ale nie był on pierwszy ani najpopularniejszy, który użył idei rzeczywistości alternatywnej. Bardziej jest to podobne do DC. To nie time travel w tradycyjnym znaczeniu, bo tutaj uzyskaliśmy połączenie z alternatywną przeszłością, która nie ma wpływu na naszą (poza tym, że wróg naszych stamtąd atakuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 21:53, Arcling napisał:

Dlaczego ludzie ciągle robią porównania do Star Treka?


Pewnie dlatego, że większość hamburgerów nic innego nie oglądała :D

Z alternatywnej przeszłości atakują naszą teraźniejszość. Tak poważnie to mogą zrobić co im się żywnie podoba, sądząc po wpisach niektóych geeków od lore - więce już zgrzebać nie można. Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 22:10, Shinigami napisał:

Z alternatywnej przeszłości atakują naszą teraźniejszość. Tak poważnie to mogą zrobić
co im się żywnie podoba, sądząc po wpisach niektóych geeków od lore - więce już zgrzebać
nie można. Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia.

No ostatnie dwa dodatki, MoP i WoD pokazują, że mogą w tym momencie zrobić praktycznie wszystko. Dlatego przewidywania na podstawie obecnego lore nie mają większego sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest sprawdzone miejsce do kupienia prepaida? Zależy mi, żeby szybko wszystko się załatwiało, jakiś automat na zasadzie płacę i za 10 minut gram. I czy jest możliwość kupienia pp na 30 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 21:06, Kryhuu napisał:

Jakie jest sprawdzone miejsce do kupienia prepaida? Zależy mi, żeby szybko wszystko się
załatwiało, jakiś automat na zasadzie płacę i za 10 minut gram. I czy jest możliwość
kupienia pp na 30 dni?

Na 30 dni chyba można tylko przez BN, a tak to Keye.pl albo Fabryka Kluczy pewniaki i szybcy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, może też ktoś mi polecić jakieś addony, które ułatwią mi grę pve? Ze 2 czy 3, coś na wzór starego quest helpera i gatherera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 22:12, Kryhuu napisał:

Dzięki za odpowiedzi, może też ktoś mi polecić jakieś addony, które ułatwią mi grę pve?
Ze 2 czy 3, coś na wzór starego quest helpera i gatherera.


Quest helper jest już wbudowany w grze. Ja osobiście korzystam z Bartendera 4 (ten od zmieniania wszystkich Bagów w jeden wielki), ze Spartana (addon od UI) oraz z Deadly Boss Mode.
Dodatkowo mam jeszcze z 2-3 addony używane specjalnie na potrzeby danej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 22:12, Kryhuu napisał:

Dzięki za odpowiedzi, może też ktoś mi polecić jakieś addony, które ułatwią mi grę pve?
Ze 2 czy 3, coś na wzór starego quest helpera i gatherera.


Obowiązkowo DeadlyBossMods. Bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Zacząłem grać w WoWa, bo dostałem miesiąc grania za free od Blizza. Mam takie dwa główne pytanka:
Jaką klasę pod healera polecacie? Wziąłem Priesta, ale gra nim jest na początku tak nudna i frustrująca, że na 10lvlu odpuściłem i zrobiłem sobie Draenei Huntera. Wciąz jednak ciągnie mnie do tego Healera.
Drugie: Jako pierwszą specjalizację wziąłem Mining. Co wziąc jako drugą, co najbardziej pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 23:31, Kirabaxior napisał:

Drugie: Jako pierwszą specjalizację wziąłem Mining. Co wziąc jako drugą, co najbardziej
pasuje?

Teoretycznie Blacksmithing, Jewelcrafting albo Engineering, ale rozwijanie tych profesji trwa i wymaga materiałów, Twoja postać natomiast będzie zbyt szybko levelować, by uzbierać co trzeba podczas normalnego grania.

Dlatego moja rada - weź drugą zbieracką, a jak dostaniesz najszybsze latało (i mobki w niskopoziomowych strefach nawet Cię nie dotkną) , dopiero wtedy crafting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 23:31, Kirabaxior napisał:

Jaką klasę pod healera polecacie?


Masz do wyboru Monka, Druida, Priesta, Paladyna, Shamana - każda z tych postaci świetnie sprawdza się w tej roli. Dla mnie najciekawszy zawsze był Druid - jako jedyny ma możliwość grania praktycznie każdym specem w grze (tank, healer, melee & ranged DPS) więc zawsze istnieje możliwość zmiany. Dobrze jak sprawdzisz te klasy sam - inna sprawa, że trudno mając coś na 10 poziomie wyrokować.

Dnia 01.09.2014 o 23:31, Kirabaxior napisał:

Drugie: Jako pierwszą specjalizację wziąłem Mining. Co wziąc jako drugą, co najbardziej
pasuje?


http://wod.wowhead.com/guide=2287/boosted-90-player-essentials#picking-professions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 23:53, Shinigami napisał:

/.../ Druid - jako jedyny ma możliwość
grania praktycznie każdym specem w grze (tank, healer, melee & ranged DPS) /.../


Jeśli uogólnimy DPS to dojdzie jeszcze paladyn oraz mnich ;]

@Kirabaxior
Nawet jak chcesz healera to i tak zrób postać pod DPS. Obecnie dungeony są tak łatwe, że robi je się w kilkanaście minut, a nie godzinami. Tworzę sobie kolejnego alta i jak mam ochotę na instę tozapisuję się do szukania dungeonów jako healer, mimo że w talentach jestem pod DPSem. Ani razu nie miałem problemu z leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się