Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2014 o 11:44, Kirabaxior napisał:

Czyli potem można zmienić tą profeskę?

W każdej chwili można (masz opcję "unlearn"), zaczynasz z nową od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 11:43, Kirabaxior napisał:

Priest nie jest widocznie dla mnie /.../


Shadow Priest jest klimatyczny, do tego ma dość specyficzny styl gry. Ponadto jako jedyna klasa w grze ma dwa spece dedykowane leczeniu (inna sprawa, że jeden z nich jest od jakiegoś czasu praktycznie niegrywalny). Podobno ma się to zmienić w WoD. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 13:29, rino1983 napisał:

Hej niedawno dostałem wow za free i mam pytanie czy jak nie przedłużę abonamentu to po
jakim czasie skasują mi postacie?

Nie, będą grzecznie czekały aż wrócisz bądź Blizzard wyłączy serwery. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 23:31, Kirabaxior napisał:

Jaką klasę pod healera polecacie? Wziąłem Priesta, ale gra nim jest na początku tak nudna
i frustrująca, że na 10lvlu odpuściłem i zrobiłem sobie Draenei Huntera. Wciąz jednak
ciągnie mnie do tego Healera.


Dziwie sie ze nikt nie zadal tego pytania planujesz grac pve czy pvp?

Dnia 01.09.2014 o 23:31, Kirabaxior napisał:

Drugie: Jako pierwszą specjalizację wziąłem Mining. Co wziąc jako drugą, co najbardziej
pasuje?


To samo pytanie co wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 13:34, Kadaj napisał:

> Hej niedawno dostałem wow za free i mam pytanie czy jak nie przedłużę abonamentu
to po
> jakim czasie skasują mi postacie?
Nie, będą grzecznie czekały aż wrócisz bądź Blizzard wyłączy serwery. ;p

Ok dzięki za info. To fajnie że nie kasują postaci będę mógł sobie 3 miesięcznie przerwy w płaceniu abonamentu aby mięć czas na inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PvE zdecydowanie. Chce robić rajdy, Dungeony, może czasami zagrać jakiegoś Battlegrounda.

Mam jeszcze pytanie co do petów. Bawiłem się troche w tego Battle Peta, złapałem nawet ze dwa, i tu moje pytanie: czy złapane pety można wykorzystać, by pomagały tobie w zwyczajnej grze PvE, czy można je używać tylko w walce z innymi petami? Jeśli nie można, to gdzie mogę zdobyć nowego peta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 16:04, Kirabaxior napisał:

Bawiłem się troche w tego Battle Peta, złapałem nawet
ze dwa, i tu moje pytanie: czy złapane pety można wykorzystać, by pomagały tobie w zwyczajnej
grze PvE, czy można je używać tylko w walce z innymi petami?

Tylko w walce z petami, ewentualnie jako ozdobnik estetyczny (gdy masz ładnego) lub przedłużenie e-penisa (gdy masz bardzo rzadkiego) .

Dnia 02.09.2014 o 16:04, Kirabaxior napisał:

Jeśli nie można, to gdzie
mogę zdobyć nowego peta?

Możesz:
-złapać
-kupić u vendora
-kupić na AH
-znaleźć jako loot po pokonanych mobach
-dostać za achievementa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 16:17, Kirabaxior napisał:

A łapać pokemony poza walką w jaki sposób mogę? :P

Łapać te kicające po świecie gry możesz jedynie w walce. W Pokemony nigdy nie grałeś? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak zapatrujecie się na kupno konta w Wowie? Ryzyko? Jak duże? Grałem ładne pare lat temu ale przestałem i pozbyłem się konta, czego bardzo żałuję. Teraz zamierzam wrócić bo ciągne jak cholera a nadchodzący dodatek jest ku temu okazją :))) Może znacie strony na którym można kupić dobrą postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 21:16, Doreczek napisał:

Cześć. Jak zapatrujecie się na kupno konta w Wowie? Ryzyko? Jak duże? Grałem ładne pare
lat temu ale przestałem i pozbyłem się konta, czego bardzo żałuję. Teraz zamierzam wrócić
bo ciągne jak cholera a nadchodzący dodatek jest ku temu okazją :))) Może znacie strony
na którym można kupić dobrą postać?


Ryzyko takie że Blizzard albo ci to konto zbanuje albo sprzedający je odzyska poprzez ich support po kilku tygodniach. Zresztą o ile kojarzę to kupując najnowszy dodatek na stronie Blizza to jedna z postaci będzie mogła dostać natychmiastowy boost do 90 levela co niweluje potrzebę kupna jakiegokolwiek konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem nowsze promocje to jak kupisz najnowszy dodatek przed premierą to z miejsca dostajesz automatyczną 90, więc nie wiem czy Ci się opłaca kupić gotowe konto (a jest to zawsze ryzyko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automatyczny boost działa już? Szkoda mi achievmentów z którymi męczyłem się pare ładnych miesięcy, tak samo zdobycie gearu żeby móc spokojnie rajdować w WoD. A może warto znowu się z tym wszystkim pobawić?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 21:24, Doreczek napisał:

Automatyczny boost działa już? Szkoda mi achievmentów z którymi męczyłem się pare ładnych
miesięcy, tak samo zdobycie gearu żeby móc spokojnie rajdować w WoD. A może warto znowu
się z tym wszystkim pobawić?:>


Stare/obecne achievy i gear przeciez i tak sie nie beda liczyc jak wejdzie WoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakupi się WoD, to jedna postać ma darmowy boost na 90 poziom.

@Kirabaxior
Tak jak już wcześniej Kadaj napisał - one służą tylko do tych walk z petami (notabene ani razu nie walczyłem) i ewentualnie jako mini pet biegający koło Ciebie. W żadnych questach one nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się