Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

hej w wow gram od niedawna i mam pytanie jak maiłem 18lvl zrobiłem dungeon ale zapomniałem oddać quest i tą postacią mam już 35lvl to mogę wrócić i oddać quest? czy musze robić tego dungeon jeszcze raz? czy juz inną postacią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 15:50, rino1983 napisał:

hej w wow gram od niedawna i mam pytanie jak maiłem 18lvl zrobiłem dungeon ale zapomniałem
oddać quest i tą postacią mam już 35lvl to mogę wrócić i oddać quest? czy musze robić
tego dungeon jeszcze raz? czy juz inną postacią?

Quest jest na tą samą postać. Możesz podejść samemu i oddać, ale low lvl jest. Więc exp już nie ten ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 15:56, LaplaceNoMa napisał:

> hej w wow gram od niedawna i mam pytanie jak maiłem 18lvl zrobiłem dungeon ale zapomniałem

> oddać quest i tą postacią mam już 35lvl to mogę wrócić i oddać quest? czy musze
robić
> tego dungeon jeszcze raz? czy juz inną postacią?
Quest jest na tą samą postać. Możesz podejść samemu i oddać, ale low lvl jest. Więc exp
już nie ten ;p

fajnie. dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się wyżalić...

NIECH WAS SZLAG, BLIZZARD! Za informowanie o usuwaniu achievmentów 2 tyg przed faktem! Nie dokończyłem In the Hall of the Thunder King, bo oczywiście klucz dropi 1 na tydzień, nie udało się zrobić wszystkiego :/

Co za idiota wpadł w ogóle na pomysł żeby usuwać achievmenty i mounty za nie, skoro można zrobić całe Gloy of the Icecrown Raider facerollując w kilka osób??? Za to Blizzard ma u mnie mega minus, plama na honorze, skaza która już z nich nie zejdzie. Pewnie odpowiedź brzmi dla kasy... Cóż, przekonajmy się zatem ile osób wróci przed WoD, bo ja u siebie mogę policzyć na dłoni, a i tak nie interesują ich achievmenty lub zostało im za mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 21:40, Azvar napisał:

Cóż, przekonajmy się zatem ile osób wróci przed WoD /.../


Aktualnie zastanawiam się czy jest w ogóle sens wracać, cóż jak się nie uda, to kolejny dodatek pewnie za rok.

^^

20141013214620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech usuną całą Pandarię, poinformują o tym tydzień przed czasem, kto nie zdąży wbić 90 lvl, musi kupić boost za 50 Euro! Oczywiście jak grzyby po deszczu zaraz pojawiłyby się oferty power levelingu za gold, Blizzard nie zauważył, że swoimi poczynaniami przyczynili się do rozwoju czarnego rynku (allegro i kupowanie golda na boosty)?

PS. Jak dla mnie wygrywa WLK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 22:22, Azvar napisał:

Najlepiej niech usuną całą Pandarię, poinformują o tym tydzień przed czasem

Też się zgadzam, że zmiana była podana zbyt późno powinni ogłosić to znacznie wcześniej. Natomiast samo usunięcie treasure room w pewnej części rozumiem- na 100 lvl było by nadal opcją zdobycia golda, a Blizz raczej nie chce żeby gracze zajmowali się starym contentem (oczywiście zdaje sobie sprawę z faktu, że wiele rzeczy można wyfarmić i potem sprzedać, ale to nie to samo). Mimo wszystko lepszym pomysłem byłoby obniżenie lootu niż wyrzucanie tego zupełnie. Zawsze zostaje najbardziej bezczelny, ale jednak argument- miałeś dużo czasu na zrobienie tego, gra była cały czas dostępna^^ Rozumiem, że chodzi Ci o achiev Stormbreaker i taki sam tytuł (chociaż nie wiem o jaki mount ?) który nadal będzie można zdobyć, po prostu achiev In the Hall of the Thunder King przestanie być wymagany, chyba że nie podoba Ci się generalnie usuwanie achievów, ale to chyba można tak marudzić o każdy FoS, tylko trochę to bez sensu bo i tak nie dają nic poza możliwością popisania się przed innymi, że "byłeś tam" :P

Dnia 13.10.2014 o 22:22, Azvar napisał:

Cóż, przekonajmy się zatem ile osób wróci przed WoD

Myślę, że dla ludzi niezainteresowanych WoD i ogólnie już grą to bez znaczenia co w grze zostaje, a co nie. Zainteresowani i tak i tak wrócą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 22:22, Azvar napisał:

kto nie zdąży wbić 90 lvl, musi kupić boost za 50 Euro!


Generalnie, każdy taki boost ma zapewniony; gdy tylko da im zarobić i kupi dodatek. Pomysł skuteczny w swej prostocie. Musisz przyznać, że jakoś trzeba sobie odbić spadek liczby subskrybentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że dziś wyszedł patch 6.0.2 postanowiłem dołądować WoW''a i moje pytanie brzmi czy te questy które robię w Blasted Land jest to chain by móc wejść do Draenoru? Widziałem również że zniknął portal do Outland, i moje drugie pytanie jest jak wejść spowrotem do outland (Chodzi o ten stary z TBC)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego nie robiłem, ale

Dnia 15.10.2014 o 13:53, Zugurosh napisał:

Widziałem również że zniknął portal do Outland, i moje drugie pytanie jest jak wejść spowrotem
do outland (Chodzi o ten stary z TBC)?

Ja widziałem w the drag (tam na dole w Orgri) dwa portale. Jeden do Blasted Lands, drugi do Hellfire Peninsula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 13:53, Zugurosh napisał:

Jako że dziś wyszedł patch 6.0.2 postanowiłem dołądować WoW''a i moje pytanie brzmi czy
te questy które robię w Blasted Land jest to chain by móc wejść do Draenoru?

Nie, jest to event przed otwarciem Draenoru. Po premierze te questy nie będą dostępne.

Dnia 15.10.2014 o 13:53, Zugurosh napisał:

Widziałem
również że zniknął portal do Outland, i moje drugie pytanie jest jak wejść spowrotem
do outland (Chodzi o ten stary z TBC)?

W Stormwind jest on w wieży magów. Powrotne w Outlandzie są również umieszczone przy portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 15:17, Arcling napisał:

Nie, jest to event przed otwarciem Draenoru. Po premierze te questy nie będą dostępne.

OK, myślałem że może są to questy na otwarcie portalu do Draenoru.

Dnia 15.10.2014 o 15:17, Arcling napisał:

W Stormwind jest on w wieży magów. Powrotne w Outlandzie są również umieszczone przy
portalu.

Muszę obadać tereny w Orgri i zobaczyć czy są portale o których napisał LaplaceNoMa. Te w Blasted Lands widziałem u hordy jest to powrót do orgri u ally pewnie do Stormwind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ściągnąłem dziś najnowszego patcha do tej gry i rano było w porządku a gdy teraz włączam ładuje mi się tak jak na ekranie, pasek ąłdowania za każdym razem staje w tym samym miejscu i nie chcę sie do końca załadować, co robić?

Edit
Nie ważne już działa.

20141015190426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się