Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2014 o 08:46, Kamell napisał:

Ktos juz dostal te 5 dni ?


Niet. Wątpię, aby ktokolwiek to dostał jeszcze. Obstawiam, że blizz jest tak zalatany obecnymi problemami, że dodanie tych 5 dni jest na dole długiej listy rzeczy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Blizzard doda te 5 dni, to będą to pierwsze darmowe dni od bardzo długiego czasu. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale kiedyś zmienili warunki umowy tak, że już nie mają obowiązku dawać takiej rekompensaty. Tutaj jeszcze mamy sytuację wyjątkową na tyle, że launch był zwyczajnie fatalny. Do tego wciąż wieczorami na moim serwerze "zatykają" się garnizony, serwery chyba nie wyrabiają z tworzeniem indywidualnych faz. Zamiast npc widać czekających tam graczy, a jeśli ktoś akurat był wylogowany, to zwykle ma problem z wejściem do gry, bo jego postać utkwi na ekranie ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim, który Blizz określa jako medium, po godzinie 17.00 wejście do garnizonu graniczy z cudem. Zero NPCów, tylko gracze. Dodajmy, że sytuacja ciągnie się już ponad tydzień i ludzie, którzy chcą sobie pograć po pracy miewają liczne problemy. Notabene już się nauczyłem, żeby nie zostawiać postacji w garnizonie gdy mam zamiar się wylogować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ze znajomym mieliśmy inny błąd - nagle rozwiązało party i wszystkich teleportowało poza instancję. Oczywiście było to w trakcie, więc postacie już zasejwowane na ten dzień. Przy następnej z kolei na ekranie ładowania wszyscy utknęli... Garnizony również u mnie mniej więcej w tych godzinach są trudno dostępne, najgorzej jest między 18 a 22, a jak ktoś użyje hs od nich, to może utknąć na ekranie ładowania. Nie przeszkadzałoby by to tak, gdyby nie trzeba było tak często tam wracać, ale np. przez to nie można oddać daily z inn, a następnego dnia będą już tam inne npc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wykorzystaniem boosta z dodatku pomiędzy monkiem/warriorem. Mógłby ktoś łopatologicznie w prosty sposób opisać monka? Kogo najbardziej przypomina w tanku, kogo w healu i kogo w dpsie. Zastanawiam się nad nim bo miałbym w sumie komplet healerów. A warriora w sumie zawsze chciałem mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2014 o 09:32, Zgreed66 napisał:

Był już ktoś na Moltenie na 100 lvl? Coś ciekawego się dzieje?


Trashe są cięższe niż bossy. Do tego 39 randomów, co już mówi samo za siebie. Ogólnie polecam znaleźć jakąś grupe na generalu albo przez group findera wtedy występuje małe ryzyko na trafienie na trolli i nieogarów przez których musisz się cofać po piątym bossie na początek instancji bo muszą używać aoe spelli (Firelordy spawnują małe mobki od aoe, które też się rozmnażają od aoe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czegos nie rozumiem. wybudowalem town hall lvl 2 (czyli praktycznie caly garnizon ulepszony do nastepnego poziomu) i nawet nie mialem mozliwosci wyboru a juz byla wybudowana kopalnia i obok niej ogrod. z tym ze z kopalni moge korzystac i kopac, a kwiatkow zbierac nie moge. mimo ze to wlasnie jestem alchemikiem a nie kowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 13:57, Malevyn napisał:

czegos nie rozumiem. wybudowalem town hall lvl 2 (czyli praktycznie caly garnizon ulepszony
do nastepnego poziomu) i nawet nie mialem mozliwosci wyboru a juz byla wybudowana kopalnia
i obok niej ogrod. z tym ze z kopalni moge korzystac i kopac, a kwiatkow zbierac nie
moge. mimo ze to wlasnie jestem alchemikiem a nie kowalem.

A masz wykupiony Mining czy Herbalism?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 14:10, Hubi_Koshi napisał:

A masz wykupiony Mining czy Herbalism?

Ja mam tailoring i ench na palku i mogę zbierać mimo to.
Mi się wydaje, że questy byl na kopalnię i ogródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kopalni i ogródka mogą korzystać nawet te osoby, które nie mają odpowiednich profesji. Możliwe, że jest to wina pominięcia questów, które trzeba było wykonać, aby one powstały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 13:57, Malevyn napisał:

czegos nie rozumiem. wybudowalem town hall lvl 2 (czyli praktycznie caly garnizon ulepszony
do nastepnego poziomu) i nawet nie mialem mozliwosci wyboru a juz byla wybudowana kopalnia
i obok niej ogrod. z tym ze z kopalni moge korzystac i kopac, a kwiatkow zbierac nie
moge. mimo ze to wlasnie jestem alchemikiem a nie kowalem.


Kopalnia odblokowuje się na 92 poziomie, żeby korzystać z ogrodu musisz mieć co najmniej 96 lvl (i go wybudować). Na 94 odblokowuje się chatka do fishingu (jest obok ogrodu), ale też trzeba zrobić na nią quest.
Poza tym zarówno z kopalni jak i z ogrodu w garnizonie możesz zbierać rzeczy nie mając odpowiednich dla tego profesji zbierackich - ale działa to tak TYLKO w garnizonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 18:59, Nightdew napisał:

Tak trudno wywnioskować z posta, że chodzi o wod? ;)


Nom, podstawka, to podstawka a nie WoD :-P

Dnia 18.11.2014 o 18:59, Nightdew napisał:

Chyba ich trochę pogięło


Niestety nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 04:38, Narrenturm napisał:

> Gdzie dostanę teraz najtaniej prepaid?

Nightdew"

- Skorzystałem z inexus i zapłaciłem 95 zł.

Nie wiesz kiedy prepaidy wrócą do starych cen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 17:29, Daronn_Darker napisał:

> > Gdzie dostanę teraz najtaniej prepaid?
>
> Nightdew"
>
> - Skorzystałem z inexus i zapłaciłem 95 zł.
Nie wiesz kiedy prepaidy wrócą do starych cen?


Najprawdopodobniej już nie wrócą. Ostatnimi czasy miała miejsce podwyżka ceny abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się