Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2014 o 17:40, Oxva napisał:

> > > Gdzie dostanę teraz najtaniej prepaid?
> >
> > Nightdew"
> >
> > - Skorzystałem z inexus i zapłaciłem 95 zł.
> Nie wiesz kiedy prepaidy wrócą do starych cen?

Najprawdopodobniej już nie wrócą. Ostatnimi czasy miała miejsce podwyżka ceny abonamentu.


Podwyżka obowiązuje chyba tylko w Anglii. U nas prepaidy skoczyły w górę, bo sklepy wyczuły okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 17:41, Evertsen_Dante napisał:

Prawdę powiedziawszy to jest stara cena :) Ale pewnie jak minie hype na WoD to obniżą,
na pewno nie zrobią tego w okresie świątecznym.

Poczekam, nie spieszy mi się. BTW. Jak to jest z Hierloomami? Teraz za tickety można je kupić? Może dostać od kogoś te tickety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 17:59, Daronn_Darker napisał:

> Prawdę powiedziawszy to jest stara cena :) Ale pewnie jak minie hype na WoD to obniżą,

> na pewno nie zrobią tego w okresie świątecznym.
Poczekam, nie spieszy mi się. BTW. Jak to jest z Hierloomami? Teraz za tickety można
je kupić? Może dostać od kogoś te tickety ?


Można kupić heirloomy za tickety zdobywane na Darkmoon Faire. Za te same tickety możesz też ulepszać heirloomy - wykupić wersje działające do wyższych poziomów.
Masz tickety za daily i po kilka za pojedyncze questy profesji. Ale za pojedynczym DF nie da się chyba zdobyć ich tyle, by wykupić chociaż jeden heirloom. Trzeba poczekać na kolejny i znowu trochę pogrindować questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 17:29, Daronn_Darker napisał:

Nie wiesz kiedy prepaidy wrócą do starych cen?


Blizzard podniósł ceny ostatnio, więc nie liczył bym na to, że je obniży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka jest teraz najbardziej lukratywna kombinacja profesji w polaczeniu z garnizonem ?

zboostowalem alchemie i inskrypcje, ale to najwyrazniej zle polaczenie. nie wystarczajaco roslinek na zadna z nich a kopalnia lezy odlogiem.

myslalem nad zmiana na alchemy/herbalism lub alchemy/blacksmithing

jakie sa wasze opinie ? z czego trzepiecie hajs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 08:46, Malevyn napisał:

zboostowalem alchemie i inskrypcje, ale to najwyrazniej zle polaczenie.


Bez alta który będzie się zajmował zbieraniem, bądź obycia z AH najwyraźniej.

Dnia 30.11.2014 o 08:46, Malevyn napisał:

myslalem nad zmiana na alchemy/herbalism


To brzmi lepiej, rajdy się zaczną alchemik ostro zarobi. Wszystko oczywiście zależy od marketu na serwerze.

Dnia 30.11.2014 o 08:46, Malevyn napisał:

lub alchemy/blacksmithing


Tutaj bez kapitału, do kupna materiałów na AH bądź dedykowanego zbieractwu alta, kokosów też nie będzie.

Dnia 30.11.2014 o 08:46, Malevyn napisał:

jakie sa wasze opinie ? z czego trzepiecie hajs ?


Z doświadczenia wiem, że to na czym można zarobić najwięcej, często wcale nie jest powiązane z profesjami, dużo ludzi po prostu farmi jakiś spot, instancje, moby etc. Chyba, ze masz naprawdę sporo, wtedy (na przykładzie alchemii) z zainwestowanego 40k można wyciągnąć nawet 100k. Wymaga to jednak czasu, zaangażowania i orientowania się w cenach poszczególnych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2014 o 08:46, Malevyn napisał:

zboostowalem alchemie i inskrypcje, ale to najwyrazniej zle polaczenie. nie wystarczajaco
roslinek na zadna z nich a kopalnia lezy odlogiem.


W tydzień 20 k zarobiłem na ah z inskrypcji. Karty na trinkety. Matsy z ogrodu starczają prawie w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 21:19, Malevyn napisał:

a na jc i ench jak sie teraz zarabia ?


JC, zawsze dobrze mieć, ale też zależy od dostępu do rudy. Ench w dużej mierze bazuje na Daily CD, ale jak masz możliwość (łącznie z work orderami) to też pewnie można sporo wyciągnąć, z tą profesją zawsze jest tak, że im szybciej (mniejsza konkurencja) coś wystawisz tym lepiej.

Pod koniec pierwszego tygodnia dodatku niektórzy (nie wiem po co) inwestowali w jeden enchant - u mnie warty ~15k, sprzedałem 4 - teraz dla porównania już niecałe 9k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 12:54, Malevyn napisał:

z tym ze jc znerfowali. juz nie ma tyle socketow w itemach. w pvp wcale.


Obecny set pvp faktycznie nie posiada socketow. Ale epicki tez nie bedzie ich posiadal? Bo to by bylo troche dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 12:54, Malevyn napisał:

z tym ze jc znerfowali. juz nie ma tyle socketow w itemach. w pvp wcale.


Największe kokosy zawsze zbija się na napalonych na PvE, food, flaski, setki innych rupieci - oni też najczęściej wymieniają gear, sezon arenowy jednak trochę trwa. Więc nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 12:01, Evertsen_Dante napisał:

Takie pytanie - wykupione czasy gry się sumują? Np. prepaid kończy się za x dni, jeśli
już teraz wbiję nowy to będę miał 60+x czy tylko 60?


Sumują się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś dlaczego nie można stworzyć postaci? Nażadnym serwerze. W sumie mam ich chyba z 10 więc nie ma opcji żebym miał już maksymalną liczbę, a własnie taki komunikat wyskakuje mi przy próbie stworzenia kolejnego chara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 17:56, Miklus92 napisał:

Czy wie ktoś dlaczego nie można stworzyć postaci? Nażadnym serwerze. W sumie mam ich
chyba z 10 więc nie ma opcji żebym miał już maksymalną liczbę, a własnie taki komunikat
wyskakuje mi przy próbie stworzenia kolejnego chara.


obowiazuje rowniez limit 50 na wszystkich serverach lacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się