Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanie, dziś robiłem sobie relaksacyjnie naxxa 10 i moje pytanie dotyczy czy istnieje nada achievement na tytuł Undying? Bo zrobiłem całego włącznie z zabiciem Kel''Thuzada i nie mam tytułu ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na wowhead, rozmowa z gm:
[Eloryllyn]: So these achievements/titles (both Immortal and Undying) were removed with the release of Cataclysm.
[Rysie]: so they are 100% unobtainable now?
[Eloryllyn]: Any remaining achievements players had were converted to Feats of Strength.
[Eloryllyn]: Yes, 100% unobtainable

Co ma sens, bo co to za wyzwanie zrobić naxxa teraz bez umierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 15:52, Ustroj napisał:

Znalezione na wowhead, rozmowa z gm:
[Eloryllyn]: So these achievements/titles (both Immortal and Undying) were removed with
the release of Cataclysm.
[Rysie]: so they are 100% unobtainable now?
[Eloryllyn]: Any remaining achievements players had were converted to Feats of Strength.

[Eloryllyn]: Yes, 100% unobtainable

Co ma sens, bo co to za wyzwanie zrobić naxxa teraz bez umierania.

W sumie racja, ale jak ktoś np leveluje do 80 lvla i zakłada gildie i nie chce altem grać na 100 lvlu to dla takiej 80-tki jest to wyzwanie raczej ;p. Ale fakt przejście teraz takiego ICC 25 to jest tak proste jak za pand przejście TBC rajdu ;p.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 20:13, hammerfall87 napisał:

może ktoś polecić gildie nastawione na pve na burning legion po stronie hordy które są
przyjaznie nastawione do nowych graczy ?

Wilcza Sfora gildia youtubera Ragnaroka może będzie Ci odpowiadać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na 1920x1080 i są strasznie małe czcionki napisów np. karta postaci. W ustawieniach próbowałem przeszukać, ale może mi się umknęło.. Jaka jest fachowa nazwa angielska do wielkości czcionki w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 15:18, BartexooN napisał:

Gram na 1920x1080 i są strasznie małe czcionki napisów np. karta postaci. W ustawieniach
próbowałem przeszukać, ale może mi się umknęło.. Jaka jest fachowa nazwa angielska do
wielkości czcionki w grze?

Nad czatem klikasz prawym i masz do wyboru rozmiar czcionki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 15:18, BartexooN napisał:

Gram na 1920x1080 i są strasznie małe czcionki napisów np. karta postaci. W ustawieniach
próbowałem przeszukać, ale może mi się umknęło.. Jaka jest fachowa nazwa angielska do
wielkości czcionki w grze?


Font Size, poza tym polecam addon Chatter, o ile sie nie myle ze tak wlasnie sie zwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 17:38, Nightdew napisał:

Wypada się takim dropem pochwalić, właśnie wypadł mi Al''ar :)


Chyba ze dwa lata trzema postaciami po to chodzilem i klops. Gratuluje samozaparcia, bo pewnie to troche trwalo? Chyba ze miales duzo szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 23:17, TigerXP napisał:

Chyba ze dwa lata trzema postaciami po to chodzilem i klops. Gratuluje samozaparcia,
bo pewnie to troche trwalo? Chyba ze miales duzo szczescia.


Trzema postaciami tak. A nawet 4 od tamtego resetu bo wypadło na szamku, którym chyba w poniedziałek wbiłem 100. Ile chodziłem? Wróciłem do wowa po 4 letniej przerwie 2 miesiące temu na wod. Chodzę po mounty od miesiąca :P Czyli około 20 runów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam dwa razy. Raz z kumplem na chyba 60+ lvl po achivment, a drugi raz na 80 po mounta ;) To samo z Karazhanem ;
EDIT: Oba mounty oczywiście mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się