Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ano właśnie. Nie grałem w Cata i Pandy więc nie ogarniam tego łączenia serwerów. Ale skoro tak to daleko Defias Brotherhoodowi do powyższej opinii (może kiedyś tak było, nie wiem). Kanału trade praktycznie nie da się czytać, a lwia część tam udzielających się ma dopisek "-Defias Brotherhood". Inna sprawa, że reszta bydła to Sporeggar -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, od jakiegoś czasu gram na tym serwerze, a sam Sporeggar przed połączeniem był praktycznie martwy. Mimo wszystko poziom trade i tak jest znacznie wyższy od tego na Legionie, do tego dość często można trafić na wpisy RP, etc. Zresztą wybrałem ten serwer również ze względu na najlepsze w EU ratio H:A, bez tego nie byłoby sensu robić wypadów WPvP, a tak PvP w trakcie awansowania czy poza nim to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno skusiłbym się, ale na początek gry preferuję jednak PvE :) Nic, kolega wyżej napisał, że mogę mieć postacie na różnych serwerach to o ile dobrze rozumiem będę mógł porobić sobie kilka na różnych i zobaczyć, który odpowiada mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2015 o 16:00, WeziWoo napisał:

Na pewno skusiłbym się, ale na początek gry preferuję jednak PvE :) Nic, kolega wyżej
napisał, że mogę mieć postacie na różnych serwerach to o ile dobrze rozumiem będę mógł
porobić sobie kilka na różnych i zobaczyć, który odpowiada mi najbardziej.

Nom, maksymalnie możesz mieć bodaj 11 postaci na jednym serwerze i 50 w ogóle. 11 byś miał miejsce na każdą z dostępnych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając jeszcze z waszej uprzejmości, ( :-) ) powiedzcie mi proszę, bo nie rozumiem pewnej rzeczy. Do WoWa to przekonałem się już po 5 minutach grania w darmowego triala i postanowiłem kupić ten zestaw 5.0 lecz mam sprzeczne informacje i jestem troszkę zdezorientowany. Otóż wyczytałem, że w zestaw wchodzą dodatki do Pandarii (nie włączając), natomiast na oficjalnym sklepie wyczytałem, że jest możliwość zdobycia 90 poziomu. Czy 90 poziom nie wprowadzono właśnie w Pandarii? To ten dodatek jest w końcu w zestawie czy nie? A może WoW sprzedawany na oficjalnym store to co innego niż dostanę tutaj w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlechest to Vanilia, TBC, WoTLK, Cata i Pandy. Czyli spokojnie na nim dobijesz do 90 poziomu. Nie musisz kupować nic innego (poza abonamentem). WoD podbija level do 100.

BTW tak w świetle tego co napisałem ktoś mi powie czemu Empik sprzedaje jeszcze MoPa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Empika to norma, kiedyś pamiętam też widziałem Cata, gdy ten już był wtedy częścią podstawki. Zostały im pudełka, to liczą na to, że ktoś jeszcze się pomyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 00:31, Arcling napisał:

U Empika to norma, kiedyś pamiętam też widziałem Cata, gdy ten już był wtedy częścią
podstawki. Zostały im pudełka, to liczą na to, że ktoś jeszcze się pomyli ;)

Ba, u mnie w jednym sklepie Cata idzie dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydujesz się na zakup WoD (w sumie innej możliwości nie ma) to dostaniesz w formie bonusu możliwość jednorazowego awansu wybranej przez siebie postaci do 90 poziomu. Dodatkowo, warto użyć boost na postaci która ma przynajmniej 60 poziom, bowiem w ten sposób możesz zdobyć maksymalny poziom (600) w dwóch podstawowych profesjach (musisz wybrać je wcześniej, wystarczy je wykupić) - nie wiem dlaczego, skoro w oficjalnym opisie widnieje co innego, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoD to w przyszłości, bo obecnie cena zjada mnie z butami :) Kurczę, nie jestem nadal przekonany czy w tym Battlechest 5.0, który zamierzam kupić na płytkach DVD jest ta Pandaria czy nie :/

http://www.3kropki.pl/p/world-of-warcraft-5.0-pc.html

http://www.mediamarkt.pl/katowice/gra-pc-cdp-pl-world-of-warcraft-rozpocznij-niesamowita-przygode-2013,id-906290?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

Co myślicie? Dziwna sprawa, że data premiery tego z 3kropki jest 2010, natomiast z MM 2013 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, wydania 5.0 oferują wszystkich dodatki oprócz ostatniego. Przed jego premierą zaktualizowali nawet konta do poziomu MoP, zupełnie za darmo. Tylko na to musisz zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej to znowu ja. Mam do was prośbę czy moglibyście udzielić mi parę porad na temat Dungeonów? Chodzi mi o aspekty czysto, hmm... społeczne. Ostatnio grałem swojego pierwszego i gdy wyleciał jeden ciekawy przedmiot, myśląc, że tak będzie najuczciwiej kliknąłem w kostki do gry. Automatycznie wygrałem to losowanie, ale spotkałem się ze głosami krytyki w drużynie i miałem już do końca instancji wlepkę chciwca. Wszystkie inne przedmioty automatycznie oddawałem w ręce drużyny nie chcąc już bardziej podpadać. Moglibyście mi powiedzieć co robić żeby nie wyjść na buraka? Jak zachowywać się względem drużyny, czy marnować czas na wykonywanie tych questów pobocznych gdy reszta zespołu brnie na szybcika do przodu? Czuję się zagubiony. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 20:05, WeziWoo napisał:

Moglibyście mi powiedzieć co robić żeby nie wyjść na buraka? Jak zachowywać się względem drużyny,
czy marnować czas na wykonywanie tych questów pobocznych gdy reszta zespołu brnie na szybcika do przodu?
Czuję się zagubiony. :/

Kostka to jest need i wybierasz to tylko i wyłącznie wtedy gdy item jest tobie potrzebny dla postaci.
Greed jest dla itemu który chcesz go dla kasy.
Zazwyczaj leca na pałe, ale i sa takie party które robią questy. Najlepiej zadać pytanie o questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli coś jest nieprzydatne dla mojej klasy wtedy odrzucam, co chcę koniecznie to biorę, a resztę mogę sobie tam losować żeby sprzedać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 14:19, WeziWoo napisał:

Czyli jeżeli coś jest nieprzydatne dla mojej klasy wtedy odrzucam, co chcę koniecznie
to biorę, a resztę mogę sobie tam losować żeby sprzedać tak?

Nom, jeśli coś jest ci potrzebne (ma lepsze statsy niż to co obecnie masz, można to sprawdzić wciskając Shift i najeżdżając myszką na przedmiot) to klikasz Need, jeśli ci nie potrzebne to albo w ogóle rezygnujesz albo klikasz Greed. O Greed się nikt nie czepia bo jeśli komuś innemu taki przedmiot potrzebny to sam wybierze Need.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie mi coś.
Grałem swego czasu w wowa kilka lat i przestałem grać na Cataclismie. Nie posiadam dodatku Mists of Pandaria.

Myślę o powrocie do wowa, tylko nie bardzo wiem co mam zakupić / opłacić.
Czy zakup Warlords of Draenor wystarczy? Gdzieś kiedyś czytałem, że mając już jakąkolwiek część podstawki wowa automatycznie dostajemy wszystkie części oprócz Warlords of Draenor. Czy to jest nadal aktualne, czy to tylko było dla preorderu. Nigdzie nie znalazłem takiej informacji oficjalnie od blizzarda.

Dodatkowo czy jak kupię Warlords of Draenor to będzie w tym 30 dni abonamentu?

Poradźcie co robić jak się posiada dodatki od podstawki do cata włącznie i zfreezowane konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się