Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2015 o 23:58, gemGreg napisał:

Myślę o powrocie do wowa, tylko nie bardzo wiem co mam zakupić / opłacić.
Czy zakup Warlords of Draenor wystarczy? Gdzieś kiedyś czytałem, że mając już jakąkolwiek
część podstawki wowa automatycznie dostajemy wszystkie części oprócz Warlords of Draenor.
Czy to jest nadal aktualne, czy to tylko było dla preorderu. Nigdzie nie znalazłem takiej
informacji oficjalnie od blizzarda.


Ja rozumiem, że ktoś nie jest na bieżąco z całym tym tematem, no ale na tej samej stronie już było to wałkowane - kupujesz pre-paida i śmigasz po Pandarii aż miło. Można kupić pudełka do MoPa, ale to zwykłe naciąganie - zawartość tego dodatku jest już darmowa (po za ceną abonamentu).

Dnia 29.01.2015 o 23:58, gemGreg napisał:

Dodatkowo czy jak kupię Warlords of Draenor to będzie w tym 30 dni abonamentu?


Nie. Aczkolwiek można to trochę obejść - wykorzystujesz darmowe dni, gdzieś na swoim koncie powinieneś mieć taką informację, no chyba, że zużyłeś. Nie wiem czy tak się da teraz, ale mi się tak udało zrobić jakieś 27 dni darmowego czasu (dwa razy po 10 i raz 7 dni)

Dnia 29.01.2015 o 23:58, gemGreg napisał:

Poradźcie co robić jak się posiada dodatki od podstawki do cata włącznie i zfreezowane
konto :)


Ja nie grałem od czasu Ulduaru i na początku przeraził mnie poziom zmian, więc się przygotuj na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 00:12, Evertsen_Dante napisał:

Ja rozumiem, że ktoś nie jest na bieżąco z całym tym tematem, no ale na tej samej stronie
już było to wałkowane - kupujesz pre-paida i śmigasz po Pandarii aż miło. Można kupić
pudełka do MoPa, ale to zwykłe naciąganie - zawartość tego dodatku jest już darmowa (po
za ceną abonamentu).


Czyli bez Warlords of Draenor tylko opłacając abonament już dostanę MoP? Ciekawe...
W sumie jeśli Warlords of Draenor nie zawiera abonamentu, a mam MoP do nadrobienia to chyba na razie poczekam z dodatkiem i tylko abonament wykupie (ewentualnie te darmowe dni zobaczę czy mam)

Dnia 30.01.2015 o 00:12, Evertsen_Dante napisał:

Ja nie grałem od czasu Ulduaru i na początku przeraził mnie poziom zmian, więc się przygotuj
na to :)


tja...przed chwilą zobaczyłem kalkulator nowych talentów. Ładnie to przeczesali :D Już nie ma drzewka tylko jest jak w Heroes of the Storm... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy gdy przenosze postać z konta na konto to mounty i non combat pety też się przenoszą czy tylko postać z ekwipunkiem i tym co miała w banku? Kiedyś nie było problemu bo każda postać miała oddzielne mounty a teraz nie wiem w sumie jak to jest.
I drugie pytanie dośc noobskie może, ale jak włączyć title np zdobyłem na palku z ICC Kingslayera i na tym samym realmie chciałbym by się wyświetlało na magu? Wiem że jest coś takiego możliwe bo ludzie na altach biegają często z 10 lvlami z kingslayerem albo champion of the frozen wastes czy innymi explorerami nad głową? Z góry dziękuje za konstruktywne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2015 o 01:10, Dracule-Mihawk napisał:

I drugie pytanie dośc noobskie może, ale jak włączyć title np zdobyłem na palku z ICC
Kingslayera i...


Otworz karte postaci, po prawej stronie owej karty bedziesz mial trzy zakladki, srodkowa odpowiada za tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 10:33, TigerXP napisał:

Otworz karte postaci, po prawej stronie owej karty bedziesz mial trzy zakladki, srodkowa
odpowiada za tytuły.

Już w sumie doszedłem do tego sam ;), ale dzieki za pomoc. A wiesz mozę jak to wygląda z przenoszeniem postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2015 o 11:24, Dracule-Mihawk napisał:

A wiesz mozę jak to wygląda
z przenoszeniem postaci?


Szczerze powiedziawszy nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam znów piszę, czy tylko ja w obecnej chwili mam problem z zalogowaniem się na postacie? Ładuje mi się 95% paska i zawiesza się na 5%, nie wiem czy to wina moja czy Blizzarda, powiem tylko że kicknęło mnie podczas przenoszenia się portalem maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2015 o 22:29, Dracule-Mihawk napisał:

powiem tylko że kicknęło mnie podczas przenoszenia się portalem maga.


Tak to jest z nielicencjonowanymi magami :)

Ewentualnie taki już urok tej gry, bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 22:35, Evertsen_Dante napisał:

Tak to jest z nielicencjonowanymi magami :)

xD

Dnia 05.02.2015 o 22:35, Evertsen_Dante napisał:

Ewentualnie taki już urok tej gry, bywa.

Kurcze próbowałem 2 realmy, kilka postaci i nic, widzę że sporo osób ma ten problem bo statusty serwerów po relogu moim zmieniły się z high na medium z full na high nie wiem w sumie na ile temu można wierzyć no ale takie info ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 22:29, Dracule-Mihawk napisał:

Witam znów piszę, czy tylko ja w obecnej chwili mam problem z zalogowaniem się na postacie?
Ładuje mi się 95% paska i zawiesza się na 5%, nie wiem czy to wina moja czy Blizzarda,
powiem tylko że kicknęło mnie podczas przenoszenia się portalem maga.


Z tego co wiem to Burning Legion leży ale Silvermoon nie - pół mojej gildii łącznie ze mną wywaliło i nie mozna się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 22:51, Sabina_S napisał:

Z tego co wiem to Burning Legion leży ale Silvermoon nie - pół mojej gildii łącznie ze
mną wywaliło i nie mozna się zalogować.

Hmm tylko czemu np mnie i znajomą wyrzuciło a kolegę nie? Durr takie trochę meeh ale coż zrobić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie- jakbym chciał pograć w WoW warlords of draenor to muszę zakupić poprzednie dodatki czy wystarczy tylko ten ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 14:06, Pawlikj napisał:

Witam, mam pytanie- jakbym chciał pograć w WoW warlords of draenor to muszę zakupić poprzednie
dodatki czy wystarczy tylko ten ?


Poprzednie tez, ale mozesz je kupic dosc tanio w tzw. battlechest, rozmowa o nim byla chyba na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 14:06, Pawlikj napisał:

Witam, mam pytanie- jakbym chciał pograć w WoW warlords of draenor to muszę zakupić poprzednie
dodatki czy wystarczy tylko ten ?

Podstawka obecnie zawiera dodatki aż do WoD, który to jako jedyny trzeba osobno dokupić. Niezależnie gdzie ją kupisz, będziesz mieć wszystko od podstawki do MoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś healbota? Jak zrobić aby pasek życia zmieniał kolor na żółty przy średniej starcie i czerwony przy dużej? Da się jakoś zmienić aby na kwadracie pokazywało % życia zamiast aggro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 14:15, Nightdew napisał:

Używa ktoś healbota? Jak zrobić aby pasek życia zmieniał kolor na żółty przy średniej
starcie i czerwony przy dużej? Da się jakoś zmienić aby na kwadracie pokazywało % życia
zamiast aggro?


Ok nvm, udało się pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak spytam bo samemu nie grałem od dawna - jeśli ktoś nowy chce zacząć grę w WoW-a to jak zmaksymalizować ilość dni zanim będzie trzeba kupić pierwszego prepaida?

Bo o ile kojarzę to kiedyś robiło się najpierw trial (coś koło 10 dni) a na to Battle Chesta (30 dni). Teraz trial to po prostu do 20 levela a potem już 30 dni z battlechesta czy da się wyrwać kilka dodatkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się