Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Najlepiej mimo wszystko skorzystać z RAFa (szczególnie jeżeli masz w planie wbijanie dodatkowych postaci), do tych 30 dni z BC masz wtedy dodatkowo 300% expa na 90 dni, o ile oczywiście będziecie grali razem. Jeżeli chodzi o nowe konto to zdecydowanie najlepsza droga. Stare? Z tym różnie bywa, często trzeba trafić na odpowieni moment, gdy Blizzard kusi do powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/wow/en/blog/18141101/introducing-the-wow-token-02-03-2015

O, WoW przechodzi na P2W :P

<kup token (x2-99)
<sprzedaj go za gold
<odwiedź Black AH, zainwestuj w lśniącą zbroję
<kup boost u jednej z topowych gildii na wybranym rajdzie + przedmioty
<kup najlepsze przedmioty z craftu
<gratulacje, masz najlepszy gear PvE za który zapłaciłeś gotówką
<boosty w PvP też się rozpędzą ;D

W EVE ten system działa, bo tam wszystko co kupiłeś możesz stracić. Ceny dyktują gracze nie firma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od dawien dawna w WoW-ie wszystko mozna kupic za gold / prawdziwa kase.
Sek w tym ze teraz to bedzie jakos usankcjonowane przez blizza, moze bedzie mniej zlodziejstwa i kombinowania.
A jak bedzie naprawde to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 22:41, TigerXP napisał:

A jak bedzie naprawde to wyjdzie w praniu.


Pewnie, że tak, ale większość i tak unikała kontaktu z chińskimi farmerami, niepewnymi ruskimi sklepami czy innymi ''profesjonalistami'' teraz będzie na 99% tak jak opisałem, tyle, że w pełni legalnie ;D

A Blizzard zarobi na tym na czym do tej pory tracił, albo przynajmniej będzie miał z tego coś dla siebie. Bo ceny golda poszybują zapewne w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 22:29, Shinigami napisał:

<kup boost u jednej z topowych gildii na wybranym rajdzie + przedmioty


A topowe gildie oczywiście nie będą miały nic ciekawszego do roboty niż ciągnąć tych wszystkich kolesi. Do tej pory przeciągali tych, którzy płacili dużo i było ich niewielu. Teraz będzie więcej chętnych, a topowe gildie poświęcają jednak większość czasu na to żeby być, hmmm, topowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Więcej chętnych, większy zysk, ilość miejsc ograniczona, można nawet windować ceny,
<Większość fanatyków PvE bierze się za to, gdy już wszystko mają na farmie, ewentualnie ciągną randomów na niższym poziomie trudności, spokojnie progresując wyżej,
<Zakładając, że Blizzard będzie kontynuował użyteczność itemów z craftu przy otwarciu nowego contentu, część gildii będzie mogła sobie za nadwyżki kupić lepszy sprzęt, tym samym ułatwiając sobie progress.

W każdym razie podobnie będzie w PvP, z tym, że tam przynajmniej trzeba w miarę wiedzieć co się dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis pomysl w co mozna zainwestowac kase?
Mam zamiar zmienic frakcje dla mojego druida, tyle ze mam za duzo kasy. Jesli nie bedzie wyboru to kupie cos na ah i pozniej postaram sie to opchnac, ale przy obecnych zmianach cen ktore nastepuja doslownie w moment wolalbym nie ryzykowac. Moze ktos ma jakis inny lepszy pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wykupić mounty i pety ze wszystkich frakcji (jeśli ma się reputacje), alternatywnie jakieś z tych super drogich, jeżeli faktycznie cierpi się na nadmiar golda. Np. ten Yak z MoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 15:41, Arcling napisał:

Można wykupić mounty i pety ze wszystkich frakcji (jeśli ma się reputacje), alternatywnie
jakieś z tych super drogich, jeżeli faktycznie cierpi się na nadmiar golda. Np. ten Yak
z MoP.


Sek w tym ze ja ta kase chcem odzyskac po przeniesieniu sie do nowej frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 15:48, TigerXP napisał:

Sek w tym ze ja ta kase chcem odzyskac po przeniesieniu sie do nowej frakcji.

Dużo tutaj zależy od serwera, poza tym ceny pewnych przedmiotów bardzo szybko się zmieniają. Mógłbyś spróbować z opchnięciem jakichś dobrych craftów, ale tutaj też nie ma gwarancji, że wszystko odsprzeda się po takiej samej cenie. Z drugiej strony, jak masz duże ilości golda, to kupno paru mountów nie powinno stanowić problemu, po tym zostanie wystarczająco dużo. No bo tak żeby sobie tylko leżał ten gold niewydawany, to chyba też trochę nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem solować Dragon Soul 25 heroic solo Shadow Priestem na 100 lev 663 iLev i mam problem z Bossem Ultraxion (smoczek na dachu) nie wiem jak przetrwać jego Twilight Eruption. Puszcza chwilę po Hour of Eruption i kaplica. Używam tego skila dodawanego (przejście w inny realm) i nic to nie daje. Zawsze jest permanenta śmierć. Ktoś wie jak uniknąć tego i przetrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, Twilight Eruption to przecież Enrage/Berserk i pojawia się gdy zbyt wolno zabijasz bossa. To po prostu instant wipe. Porada jest więc tylko jedna - zabić go zanim tego użyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 21:07, ziptofaf napisał:

/.../

Eee, Twilight Eruption to przecież Enrage/Berserk i pojawia się gdy zbyt wolno zabijasz
bossa. To po prostu instant wipe. Porada jest więc tylko jedna - zabić go zanim tego
użyje.


Raczej chyba nie. Oglądałem filmik na youtube jak na 90 priest discipline walczył z nim ponad 6 minut. Kwestia raczej uzycia tego skilla co sie pojawia przy tej walce. Kiedy tego uzyc. Wale najszybciej jak sie da a, ze Shadow Priest ma slaby dps to idzie wolniej niz np. Hunterowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 21:10, Ziemas napisał:

Raczej chyba nie. Oglądałem filmik na youtube jak na 90 priest discipline walczył z nim
ponad 6 minut. Kwestia raczej uzycia tego skilla co sie pojawia przy tej walce. Kiedy
tego uzyc. Wale najszybciej jak sie da a, ze Shadow Priest ma slaby dps to idzie wolniej
niz np. Hunterowi.


Nah, Twilight Eruption to instant wipe i tego się już nie uniknie. Ale jest jedna rzecz która powoduje go szybciej - kiedy boss robi Hour of Twilight to masz tego NIE unikać i pozostać w twilight realm. O ile kojarzę ten raid to musiały przynajmniej 3 osoby w trybie 25-graczy tego nie unikać i 1 w trybie dla 10 osób (przy normalu, w heroicu to odpowiednio 5 i 2 co sprawia że solowanie tego może być niemożliwe o ile nie masz naprawdę wysokiego burstu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 21:10, Ziemas napisał:

Raczej chyba nie. Oglądałem filmik na youtube jak na 90 priest discipline walczył z nim
ponad 6 minut.


No to chyba na jakims privie. Ultraxiona trzeba ubic przed tym skillem, inaczej kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wreszcie wyjdzie wow token w eu? Bardziej jest to na dniach czy za kilka tygodni? Nie mam pp od ponad 2 tyg, a chciałbym znowu przedłużyć. Jeżeli jakoś za niedługo wyjdzie token to branie pre paida mija się z celem.

Btw: Będę mógł kupić tokena mając zamrożone konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś pp ostatnio na keye.pl? Nie widzę opcji zapłaty kartą kredytową, a informują że można. Szkoda, że inexus od dawna nieaktywny bo tam wszystko było bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się