Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak ktoś chce zacząć grać i nie męczyć się z brakiem golda na początku, to dajcie znać. Wyślę zaproszenie, po wykupieniu przez zaproszoną osobę abonamentu dam 30k golda na początek na serwerze, na którym gram (Defias Brotherhood oraz Scarshield Legion / Ravenholdt / The Venture Co / Sporeggar). Jak chętni to pisać mejla: azvar@interia.eu . Ty zaczynasz łatwiej i to na popularnym serwerze, ja dostaję przedmiot lub miesiąc gry, profit! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś dokładnie opisana fabuła, co się działo w podstawce Wowa oraz jego dodatkach? Chciałbym poznać dokładną historię tej gry, a wiadomo że:
a) nie mam czasu, żeby zapoznać się z tym osobiście.
b) każdy dodatek może zmieniać drobne szczególiki poszczególnych historiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard na swojej oficjalnej stronie, krótko opisuje każdy patch pod względem fabuły http://eu.battle.net/wow/en/game/the-story-of-warcraft/chapter6
Ew. znalazłem filmik, który w 20 min streszcza fabułę uniwersum Warcrafta (WoW zaczyna się od 23:41, filmik nie zawiera fabuły najnowszego dodatku) https://www.youtube.com/watch?v=bQ__nRnO2mE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 18:26, Illidian napisał:

Jaram się i to bardzo.


Też się jarałem WoDem. A wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Takiej lipy dawno nie widziałem, WoD już był większą rewolucją, teraz największą zmianą będą skiny i klasa. Order halls to pewnie będzie coś w stylu garnizonu. Naprawdę nic specjalnego, trzeba kiedyś ze sceny zejść. Mam nadzieję, że to ostatni dodatek, bo szkoda patrzeć na to rozmienianie legendy na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 18:51, QuandorX napisał:

>ciach
Takiej lipy dawno nie widziałem, WoD już był większą rewolucją, teraz największą zmianą
będą skiny i klasa. Order halls to pewnie będzie coś w stylu garnizonu. Naprawdę nic
specjalnego, trzeba kiedyś ze sceny zejść. Mam nadzieję, że to ostatni dodatek, bo szkoda
patrzeć na to rozmienianie legendy na drobne.

Jakoś ludzie chcieli powrotu do Burning Crusade więc nie wiem o co Ci teraz chodzi. Czy tylko Order Halls jest nowością? Nie! I tak przyciągnie spowrotem do gry te 8-10mln ludzi jak WoD znając życie byle przyciągnął na dłużej i już się spodoba. Sam dodatek zapowiada sie genialnie powrót Ilidana w jakiejkolwiek formie to dla mnie mega radocha. P.S. WoW jeszcze długo ze sceny nie zejdzie bo nie ma godnego następcy, same buble i Azjatyckie crapy wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapka... Też wymyślili. Trochę się ucieszyłem jak zobaczyłem, że będzie nowa klasa. A tu Demon Hunter... poważnie? DH u Blizza? Jakież to oryginalne ;) Na szczęście nowy kontynent wygląda bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz uderza w nasze uczucia. Wracają wspomnienia z Warcraft III i BC. Ja po tym, co już dawniej blizz pokazał będę ostrożny w "jaraniu się". Na pewno podoba mi się system honoru. Wydaje mi się też, że po tylu płaczach na forum i nie tylko Order Hall będzie raczej zadaniami dla nas, niż naszych kompanionów. Bo to najgorsze co dla mnie przynajmniej blizz dodał w WoD. DH też mi się nawet podoba, raz, zawsze chciałem zagrać bo widziałem przemiany Illidana(no, mam teraz swojego locka z metamorfozą, więc to nei takie wow dla mnie), dwa, DH dostali tylko dwie specjalizacje, czyli Blizz nie próbuje na siłę wciskać czegoś.
No i artefakty. Ładnie wyglądają te skiny na bronie. Odwiedzimy stare lokacje by je pozdobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to rzeczy, że drugi raz lecą na nostalgii graczy. Znowu będzie hype przed premierą. WoD to wielka kpina z dwoma "mega" patchami, które całkowicie zmieniły grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 19:57, SiDi napisał:

Nie zmienia to rzeczy, że drugi raz lecą na nostalgii graczy.


Generalnie łączą dwa najlepsze dodatki TBC + WotLK, więc nic dziwnego. W każdym razie zobaczymy co z tego wyjdzie, szczególnie w PvP gdzie w końcu będą mogli balansować umiejętności niezależnie od całego cyrku PvE.

W każdym razie czekam na nowe drzewka i umiejętności, bo skiny i nakładki czy różne kolorki to nie moja broszka. Szczególnie jak nie będą za tym stały solidne zmiany w mechanice.

W każdym razie dobra robota Blizzard, już wiem, że kolejnego tokena nie kupuję - sprzedam graty i wrócę przed dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 19:57, SiDi napisał:

Nie zmienia to rzeczy, że drugi raz lecą na nostalgii graczy. Znowu będzie hype przed
premierą. WoD to wielka kpina z dwoma "mega" patchami, które całkowicie zmieniły grę.

Może WoD ich czegoś nauczył, jedno jest pewne że na razie wygląda to fajnie i liczę iż nie schrzanią tego i dodadzą więcej rzeczy.

Shinigami Ja liczę iż odżyje world pvp bo póki co leży i liczą się obecnie tylko BG. Co do tokena jak jest możliwość grania za free to bym przedłużał może kiedyś będe chciał wrócić nie będę musiał wydawać realnego hajsu.

Daron_Darker Ja już wiem że moim kolejny alten na 100% będzie DH, i faktycznie z garnizonem i wykonywanie misji (nie jednokrotnie bardzo ciekawych) przez naszych "minionów" było nie trafionym pomysłem, liczę iż będzie dla nas równie dużo zadań do wykonania w Order Hall. No i PVP może poprawią balans postaci.

OK ja lece na rajd ;p. Aż znów zahajpowałem sie na tą grę mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam jakieś wypowiedzi, że nowy i być może ostatni dodatek do WoWa (przy WoD pisano, że będzie "jeszcze jeden") będzie małym wstępem do Warcrafta IV.

Wyobraźcie sobie RTS niczym W3, z powiedzmy 10, a nie 4 grywalnymi rasami (albo więcej nawet jak w WoW) i z lepszą grafiką... Czy ktoś ma jakieś informacje, że ten nowy dodatek jest ostatnim, czy to plotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 21:24, Vaksinar napisał:

Czy ktoś ma jakieś informacje, że ten nowy dodatek jest ostatnim, czy to plotki?


Oczywiście, że to ostatni dodatek. Mówili tak już tydzień temu, kiedy zapowiadali, że na Gamescomie go ogłoszą. I potwierdzili dzisiaj, razem z pierwszymi informacjami co się w nim znajdzie. Poza tym napisał tak też jeden gostek w internecie, więc to musi być prawda.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 21:37, pkapis napisał:

Poza tym napisał tak też jeden gostek w internecie, więc to musi być prawda.


Zakładam, że ludzie wciąż grający w WoW mogą wiedzieć więcej ode mnie, więc zwyczajnie chciałem to tu zweryfikować, czy przeczytałem plotkę, czy może rzecz już dla wszystkich poza mną jasną - że to ostatni dodatek do WoW.
No, ale po przeczytaniu paru newsów widzę, że to chyba tylko moje sny, jakoby miał to być wstęp do Warcrafta IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się