Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ok, nie gram w wowa więc gameplay mnie raczej nie interesuje, ale pod kątem lore, w którym trochę się zgubiłem co prawda... Czy oni po raz kolejny będą odgrzewać te same postacie?

Warcraft ma fajny świat i historię, burning legion nadal czeka (kil''jaeden chyba żyje nadal? nie wspominając o sargerasie), zresztą nie tylko oni, a tu widzę że Illidan znów jakiś... wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat chyba Blizz nie ogłosił kto będzie "głównym złymest". Jako, że sam dodatek jest o Burning Legionie to może Kil''jaeden się pojawi (który też byłby co prawda odgrzewanym kotletem z TBC :P). Obstawiam, że Sargeras jest trzymany jako "ten główny wróg", którym Blizzard domknie historie WoWa, gdy ten będzie już umierał (a jeszcze na to się nie zapowiada). A co do Illidana, jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci uniwersum i myślę, że Blizzard chce po prostu tak zagrać na uczuciach graczy. Może część weteranów skusi to jakoś do powrotu, kto wie? Obecni gracze raczej nie będą mieli nic przeciwko, TBC wydane było tak dawno temu, że raczej nie będzie wrażenia w stylu "znowu to samo", przynajmniej mam nadzieję, bo WoWowi dobrze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac trailer nie da sie nie zauwazyc Kara ;) jesli ten raid (ale tylko i wylacznie w nie zmienionej formie [klimat i muzyka]) bedzie w tym dodatku to moze wykupie PP (tak, tylko po to by dobic cap level, sprzet etc. by pojsc ostatni raz na najlepszy raid jaki widzialem). W WoW gralem dobre 4-5 lat (z przerwami ofc.), ale niestety stal sie nudny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 21:48, Adjatha napisał:

Ok, nie gram w wowa więc gameplay mnie raczej nie interesuje, ale pod kątem lore, w którym
trochę się zgubiłem co prawda... Czy oni po raz kolejny będą odgrzewać te same postacie?

Warcraft ma fajny świat i historię, burning legion nadal czeka (kil''jaeden chyba żyje
nadal? nie wspominając o sargerasie), zresztą nie tylko oni, a tu widzę że Illidan znów
jakiś... wtf?


TBC 2.0 xD

Jeszcze drugi WTF to jest to, że ci Demon Hunterzy posiadają rogi oraz skrzydła. Pytam się jakim cudem? Illidan nie miał ich będąc Łowcą Demonów. Pojawiły się one u niego dopiero po wchłonięciu mocy Czaszki Guldana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pojawiły się one u niego dopiero po wchłonięciu mocy Czaszki Guldana.

A propos tej ostatniej, ciekawe czy będzie można ją gdzieś znaleźć i rzucić nią w Guldana :P Mógłby się zdziwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 17:54, Saref napisał:

Blizzard na swojej oficjalnej stronie, krótko opisuje każdy patch pod względem fabuły
http://eu.battle.net/wow/en/game/the-story-of-warcraft/chapter6


Widziałem to, ale chciałem coś więcej o rasach poczytać itd.
Wychodzi na to, że muszę przeczytać wszystkie raidy, dungeony i inne ważniejsze questy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nowa klasa srednio. Glownie dlatego, ze nie gram klasami, ktore walcza wrecz, a raczej tymi co bawia sie w czary i jescze lepiej gdy lecza. Ostatnie dwie klasy (dk i mnich) to tez klasy glownie mele wiec jak dla mnie posucha i niezbyt pozytywna niespodzianka.

Zastanawia mnie dlaczego Blizzard nie wprowadzil klasy poslugujacej sie kusza, noszacej mail np Warden (to, ze Maiev na sile przez tworcow odbilo nie oznacza, ze wszyscy sa straceni) tak by byly dwie klasy, wiecej do wyboru i ciekawa systuacja fabularnie (moze). Albo chociaz mogli byli dac demon hunterowi trzecia specjalizacje z lukiem jako bronia glownal. Wiele juz klas jest, ktore walcza dwoma jedno recznymi broniami, doliczyc sie mozna chyba z pieciu (dk, monk, szaman, rogue, warr) i jak dla mnie wieje nuda. Klasa poslugujaca sie lukiem, nie czarami, nie posiadajaca zwierzaka, to by byla jakas nowosc no;).

Co do artefaktow to jeszcze nie wiem czy to bomba czy kicha. Np legendarne zadanie w WoD jest bardzo fajne, ale wnerwia to, ze trzeba tyle farmic i po ukonczeniu paru zadan znow masz kolejne i kolejne (zbieraj sobie 300 kamieni razy trzy...). Jak potraktuja klasy leczace? To moja glowna specjalizacja i nie interesuja mnie inne artefakty niz dla niej.

Najbardziej mi pasowal(ze wzgledu na klimat) dodatek z nieumarlymi, nekromantami itp, ale Legion tez moze byc fajny. Jak rozumiem nie ma zadnych nowych ras - troche szkoda.

Czy zagram? Pewnie tak, ale bedzie to cos napewno na krotko np jeden miesiac lub dwa by poogladac nowy swiat, zaglebic sie w ciekawe (oby) zadania i wyprobowac demon huntera (pewnie na tym samym poziomie co DK czyli nie wiecej niz do 65 poziomu...).

&SiDi - Nie jestem specjalistka w swiecie Warcrafta, ale pewnie Blizz cos wymysli by fabularnie uprawomocnic demon huntera parajacego sie mocami demonicznymi. Pewnie kluczem bedzie ktores zadanie z przeszlosci gdzie nasza postac bedzie przymusowo lub nie przyswajala demoniczna energie idac np za przykladem Illidana czy jescze inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy na tym etapie warto zainteresować się WoWem ? Możliwe, że chciałbym zacząć przygodę z tą grą tylko nie wiem czy jeszcze warto. Drugie pytanie to... granie na laptopie. Gra ktoś w WoWa na laptopie ? Da się grać ? Chodzi mi tylko o sam komfort gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 11:00, Kadaj napisał:

Ściągnij sobie startera - będziesz mógł pograć za darmo do 20 poziomu i sprawdzić jak
działa i czy Ci się podoba.


A warto jescze inwestować w Wowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 11:36, Chlorofil napisał:

A warto jescze inwestować w Wowa?

Co to znaczy warto? Jakie aspekty gry Cię interesują?
Od siebie mogę napisać, że jeśli nigdy nie grałeś i lubisz uniwersum Warcrafta, to prawdopodobnie będziesz się dobrze bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 11:36, Chlorofil napisał:

A warto jescze inwestować w Wowa?

Odpal startera o którym wspomniał Ci Kadaj, zagraj i oceń sam. Jeśli się wciągniesz na tyle że będziesz chciał więcej to będzie znaczyło że odpowiedź brzmi - warto.
Dodam od siebie że obecnie istnieje możliwość kupienia czasu gry w zamian za walutę zdobywaną w samej grze więc musisz kupić jedynie dodatki i jednorazowo opłacić abonament (np. na dwa miesiące) a potem będziesz mógł kontynuować grę bez dodatkowego wkładu finansowego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 14:34, Karharot napisał:

w samej grze więc musisz kupić jedynie dodatki

Dodatek, bo wszystko łącznie z pandami jest już w podstawce. :3
A do 90 levela sporo zabawy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 11:36, Chlorofil napisał:

A warto jescze inwestować w Wowa?


Jak pisali wyżej: Trial.

Dodatkowo, możesz poszukać na polskich forach poświęconych grze (kilka znajdziesz) towarzysza do wspólnego wbijania poziomów, niektórzy są nawet w stanie kupić dla ciebie podstawkę o ile odwdzięczysz się wykupieniem czasu gry (oni wtedy dostają darmowy miesiąc) dodatkowo wspierając radą i doświadczeniem. Czy też złotem.

Battlechest 5.0 zawiera wszystkie wszystkie dodatki które ukazały się przed WoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 11:36, Chlorofil napisał:

> Ściągnij sobie startera - będziesz mógł pograć za darmo do 20 poziomu i sprawdzić
jak
> działa i czy Ci się podoba.
>

A warto jescze inwestować w Wowa?


3 slowa. legion i demon hunter.

warto. haaaajp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 16:54, Malevyn napisał:

3 slowa. legion i demon hunter.

warto. haaaajp

Docelowy klient Blizza się ujawnił. Pokazali parę pierdół i już warto, hype jak nie wiem co. I potem się dziwić, że gry wyglądają jak wyglądają :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 17:19, QuandorX napisał:

Docelowy klient Blizza się ujawnił. Pokazali parę pierdół i już warto, hype jak nie wiem
co. I potem się dziwić, że gry wyglądają jak wyglądają :D.

A co w tym zlego. Jesli sieka sie w takiego Wow-a kilka lat to po prostu sie wie czy nowy dodatek spelni oczekiwania, czy nie.
W ogóle caly Twój komentarz zajezdza dziwna prowokacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się