Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2005 o 21:33, Morif napisał:

Mam pytanie.Babcia w Anglii ma mi kupic na gwiazdkę WoWa.I czy lepiej teraz ściagnąć wszystkie patche żeby potem mi sie
nie ściągało długo.Czy to będzie juz wersja najnowsza ze wszystkimi patchami?


Lepiej poczekaj ze sciaganiem patchy na tydzien przed dostaniem gry, bo do gwiazdki to pewnie jeszcze jeden albo 2 wyjda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie a potrzebny ci jest i tak tylko ten najnowszy wiec go sciągniesz jak juz bedziesz miał gre.
to bedzie jakies 200-300 mega +1 albo 2 minowry i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do patchy to teraz mozesz sciagnac 1.8.0 bo te latki co sie dociagaja 1.8.1-1.8.3 to same sie dociagna bardzo szybko ale najlepiej poczekaj na latke 1.9.0 wtedy ja sciagaj. Bo raczej pewne jest ze latka 2.0.0 to dodatek wiec :P
nie bedzie juz latki tylko dodatek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 10:55, WolfClub napisał:

Co do patchy to teraz mozesz sciagnac 1.8.0 bo te latki co sie dociagaja 1.8.1-1.8.3 to same sie dociagna bardzo szybko
ale najlepiej poczekaj na latke 1.9.0 wtedy ja sciagaj. Bo raczej pewne jest ze latka 2.0.0 to dodatek wiec :P
nie bedzie
juz latki tylko dodatek :]


Umm... Nie bardzo... Bo po pierwsze, dodatek pojawi się dopiero w przyszłym roku (kto liczył na ten rok, ten się przeliczył, Blizzard jeszcze nigdy nie ujawniał nowych projektów na tak krótko przed premierą), po drugie nie będzie żadnego patcha 2.0.0 tylko 1.10, 1.11, 1.12 itd (Blizzard od dawna w ten sposób oznacza patche), po za tym numeracja patchy nie ma nic do matematyki :) No i po trzecie - nawet jeśli 2.0.0 miałoby być dodatkiem to i tak wszyscy musieli by taką łatkę ściągnąć (posiadacze dodatku mieliby wszystkie nowe możliwości, przy czym reszta nie będzie mogła odwiedzać nowych lokacji czy tworzyć postaci nowych ras itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:06, WoWmen napisał:

Jeśli 2.0 ma być WoW:BC to teraz będą takie pathe 1.9.1.1 :D żeby im starczyło numeracji ;)


Właśnie tłumaczę, że nie będzie żadnego 2.0, to ludzie tak sobie ubzdurali bo za dużo na matematykę chodzili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:08, Sth`Devilish napisał:

> Jeśli 2.0 ma być WoW:BC to teraz będą takie pathe 1.9.1.1 :D żeby im starczyło numeracji ;)

Właśnie tłumaczę, że
nie będzie żadnego 2.0, to ludzie tak sobie ubzdurali bo za dużo na matematykę chodzili :P

A czy ja mówie że tak napewno będzie? ;P Jak znamy Blizzard to pewnie WoW:BC wyjdzie w okolicach 2008 roku :D
Onie przez jeden mały błąd mogą przesunąć premierę o pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:54, Morif napisał:

Pytanie tylko nie krzyczcie.Gdzie można ściągnąć te patche bo tak szukam na stronce WoW i nie widze


Powinien ci się ściągnąć jak tylko zalogujesz się w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 13:48, Morif napisał:

A nie mogę teraz jakoś tego ściagnąć żeby potem juz tylko zainstalować??

sciagnij sibie tylko ostatniego wiekrzego te dwa czy trzy minory sciagaja sie 30 sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 21:47, Elhan napisał:

Tyle czasu czekal na wowa, to pozniej nawet kilka godzin na zassanie patchy niezbednych go zbawi? :).

Nieee nie wiesz co to za uczucie mieć WoWa i nie móc w niego zagrać ;) szczególnie pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 21:47, Elhan napisał:

Tyle czasu czekal na wowa, to pozniej nawet kilka godzin na zassanie patchy niezbednych go zbawi? :).



ja już patcha 1.8.0 mam :) w całości mam :) wczoraj ściągnałem :)
teraz to tylko zajmi mi ściąganie nakładki niemieckiej, gdyż w tych realm będę grał ^^ :>:P:P:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 22:01, tronix napisał:

> Tyle czasu czekal na wowa, to pozniej nawet kilka godzin na zassanie patchy niezbednych go zbawi? :).


ja już patcha
1.8.0 mam :) w całości mam :) wczoraj ściągnałem :)
teraz to tylko zajmi mi ściąganie nakładki niemieckiej, gdyż w tych
realm będę grał ^^ :>:P:P:>

Minor patche ściągniesz uruchamiając gre bo będzie to trwało dosłownie sekundke ;) Ale z 1.9 będzie jużgorzej bo to będzie spory patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>1.9 będzie jużgorzej bo to będzie spory patch.

No nie zupełnie musi tak być, większość tego co ma ten patch dodawać jest już w grze (vide instancje Ahn''Qiraj oraz kilka mobków z tej instancji) zaimplementowane, jedyny sęk w tym, że teraz to dokończą i otworzą wrota :) Ja bym obstawiał paredziesiąt mega góra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 22:42, Sth`Devilish napisał:

>1.9 będzie jużgorzej bo to będzie spory patch.

No nie zupełnie musi tak być, większość tego co ma ten patch dodawać
jest już w grze (vide instancje Ahn''Qiraj oraz kilka mobków z tej instancji) zaimplementowane, jedyny sęk w tym, że teraz
to dokończą i otworzą wrota :) Ja bym obstawiał paredziesiąt mega góra ;p

Paredziesiąt = dużo ;) Bo wiesz wkońcu co oznacza ściąganie czegokolwiek przez wszechmocny Blizzard Downloader :D A tak na marginesie ciekawe po jakim czasie jakiś serwer zdoła je otworzyć, pewnie Bl będzie pierwsze albo jakiś inny aktywny PvP. Obstawiam 3-4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 22:58, WoWmen napisał:

Paredziesiąt = dużo
;) Bo wiesz wkońcu co oznacza ściąganie czegokolwiek przez wszechmocny Blizzard Downloader :D


Mi łatki lecą bardzo szybko, przeważnie z maksymalnym transferem :) Jak komuś idzie wolno, to raczej tylko przez firewalla czy zablokowane porty. Tym samym paredziesiąt mega to banał przy dzisiejszych łączach (ja mam 1 Mbit/s, a kolega np ma 100 Mb/s ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się