Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 22:41, Maxi33 napisał:

Co jest lepsze palladyn czy druid?

Nie ma najlepszej klasy. Wybierasz to co ci się podoba i zależy to też jaki styl gry ci odpowiada. Druid to bardzo ciekawa klasa do gry, ale w końcowej grze możesz się rozczarować. Druidzi w późniejszej grze to przede wszystkim healerzy, dlatego tak mało ludzi tą klasą. No, ale wybierając ją nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem gildii, ani grup do instancji ;) Mówię to z własnego doświadczenia, ludzie z którymi robiłem instancje zawsze chętnie brali druida do drużyny, ale bywał problem ze znalezieniem takowego (mała popularność klasy). Generalnie wybieraj to, co ci bardziej odpowiada. W każdym razie nie zdziw się, gdy po 60 levelu gildia będzie ci kazała zmienić talenty na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

magow i warkow jest strasznie duzo na moim servie ^^ arcanist to juz 90 % magow ma... btw, wczoraj pierwszy raz vaela ubiliśmy ! droga do nefariana się otwiera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie szamanów i rogali odgroma :D My w jeden dzień po ubicu Vaela na Nefarianie byliśmy więc powodzenia ;)
Wczoraj mając grupe 20 osób reszta w drodze, totalnie unbuffed bez segregacji grup itp. ktoś porozmawiał do Azuregosa i jakimś cudem pokonaliśmy go tylko z jedną osobą która zgineła :D
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19131 dostałem :) 1k FB here I come xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko tylko właśnie się zastanawiem kim grać czy pallkiem czy druidem po wprowadzeniu dodatku moze ulapsza to i owo i nie wiem wogole kim grać!Pomóżcie: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 13:53, Maxi33 napisał:

Ok spoko tylko właśnie się zastanawiem kim grać czy pallkiem czy druidem ...


Trudno mi powiedzieć - nigdy nie grałem Palem :) (FTHorde >:)). Ale słyszałem, że to jedna z najłatwiejszych klas (przynajmniej do PvP) - i faktycznie na to by wyglądało: Warrior z możliwością leczenia + bąbel w krytycznych sytuacjach... Jedno jest pewne - można zwariować podczas walki przeciwko nim ;).

Co do Druidów - różne są tu drogi... Opanowanie Ferala w PvP to piekielnie trudne wyzwanie =O - właściwie jeden błąd i leżysz. Tutaj wszystko zależy od "skilla" ;).
No, ale jeżeli nauczysz się nim grać, to będziesz w stanie zniszczyć każdą inną klasę (a czasem nawet kilka na raz ;)). A jaka satysfakcja!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 13:53, Maxi33 napisał:

Ok spoko tylko właśnie się zastanawiem kim grać czy pallkiem czy druidem po wprowadzeniu dodatku
moze ulapsza to i owo i nie wiem wogole kim grać!Pomóżcie: P


Dokładnie. Sam gram drutem i czasami jest ciężko :) W PVP ratujesz się healem i robisz build balance/feral. Generalnie do levelowania to feral.
A najogólniej rzec biorąc druidem gra się bardzo miło. Możliwość zmiany form bardzo umila zabawę. POLECAM

a paladyni to noooby :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 08:02, WoWmen napisał:

A u mnie szamanów i rogali odgroma :D My w jeden dzień po ubicu Vaela na Nefarianie byliśmy
więc powodzenia ;)
Wczoraj mając grupe 20 osób reszta w drodze, totalnie unbuffed bez segregacji grup itp. ktoś
porozmawiał do Azuregosa i jakimś cudem pokonaliśmy go tylko z jedną osobą która zgineła :D
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19131 dostałem :) 1k FB here I come xD

Ty cwaniaku! ostatnio bylem drugi w dkp jak to nam padlo, i malutki gnom sobie to wzial. Toz widac ze to butki dla human maga! :P Nie wiem jak bedzie, ale mysle ze do nefka dojdziemy w najblizzszym miesiacu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2006 o 15:17, MoHanes napisał:

a paladyni to noooby :P:P

sam jestes nub:P Gdyby nie palan/shammy nie poszlo by tak szybko z instancjami :p judgement ftw! lubie palkow, maja dosyc ciekawe robote w raidach. pozatym pally to prawie shaman. tylko paladyn nie jest krowa hahahahahha (wiekszasc shamanow na moim servie to krowy, muuu :P ). Paladyni maja ciekawa zbroje t2 :P a t3 ... feee... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:17, MoHanes napisał:

a paladyni to noooby :P:P


Kieyś w instancji w grupie miałem paladyna i druida. Druid oczywiście leczył, niestety nie mógł wskrzeszać cały czas. Za to gdy wszyscy zgineliśmy, pala rzucił na druida jakieś zaklęcie (nie wiem co, nie orientuje się jeszcze za bardzo w WoWie, grałem dopiero jedną postacią), dzięki czemu druid mógł się ozywić i wskrzesić paladyna. Wtedy on wskrzeszał resztę. Poza tym aury i inne buffs które nam bardzo wtedy pomogły. Paladyni to przydatne postacie.

Chyba wiem, czemu tak mówisz. Sam spotkałem się z wieloma przypadkami, gdy gracze z hordy, nigdy nie zagrają po stronie alliance bo tam paladyni nooby... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja juz nie wiem :P Ale chyba weme druida bo gralem u kolegi pallem i nim mozna szalu dostac zabijajac 1 potworka!A druid moze byc rougem warrkiem i preistem w jednym!Co o moich przemyśleniach sądzicie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druidzi w end gamie sa niezbedna klasa nawet jezeli nie maja talentow w healing.. 5 drutow = 5 wskrzeszonych ludzi w trakcie walki, co ratuje caly raid w wielu przypadkach ^^ Do tego innervate - drugi pasek many dla priesta.. co pozwala na 2 razy dluzsze leczenie :] W 5 osobowych instancjach w razie smierci tanka druid moze bronic reszte druzyny z niezlym skutkiem w formie misia (jezeli jest jeszcze jakis healer :]) Co do healow sa troszke wolne w porownaniu do palka czy priesta, ale resto druid jest z pewnoscia lepszym healerem niz holy paladyn w porownywalnym sprzecie. Druid jest dosyc trudna do opanowania postacia, ale gra sie nia bardzo przyjemnie... jest po prostu klimatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odp mi ktos??
Czy grał ktos Hunterem Dwarfem Bo ja zamierzam zaczac, wogle najpierw chyba 10 trial a potem doladuje tylko teraz wychodza nwn2 oraz gothic 3 wiec niewiem raczej najpeirw przejde te gry a potem zaczne grac w wowa wkoncu wow jeszcze bedzie gralo przynjamniej z 4 milinoy ludzi przez 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:59, Maxi33 napisał:

to ja juz nie wiem :P Ale chyba weme druida bo gralem u kolegi pallem i nim mozna szalu dostac
zabijajac 1 potworka!A druid moze byc rougem warrkiem i preistem w jednym!Co o moich przemyśleniach
sądzicie? :P


Grałem druidem balance/healer, na 40 wzialem unlearn talentow i dalem do fereal.
Ta droge Ci polecam, ew. jeszcze kilka talentow do leczenia. Poza tym na start polecam
questowanie, przynajmniej do 20 lvlu, bez grindu i wspolprace z innymi graczami, bo przeciez
na tym polega ta gra. Jezeli ktos ma trudnosci z angielskim, to najlepiej niech posiedzi przez pewien
czas przed gra ze slownikiem na kolanach, albo niech sobie odpusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 18:14, pres1990 napisał:

Ukradli wam kiedys konto?? Tzw niemogliście się na mnie zalogować. Co wtedy robiliście?



Zeby ukrasc konto trzebaby przejac caly adres e-mail. Wchodzisz na Menage Account, jesli jest zle haslo to dajesz Retrieve Password. Gra prosi cie o wczesniej ustalona odpowiedz na wczesniej ustalone pytanie, i wysyla chwilowe haslo na na twoj staly, neizmienny adres e-mail. Potem wchodzisz z tego hasla na konto i dajesz nowy password.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się