Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 20:43, CH1CKEN napisał:

Robiłem ten q dawno i pamiętam, że była wyspa jedna daleko, taka średniej wielkosci ok. 15
mobów na niej chyba było. Z tyłu na tej wyspie był taki kamień/posąg na któym trzeba było to
użyć/lub w pobliżu tego użyć przedmiot. W każdym bądź razie niech przyjacielem będzie Ci thottbot:
http://www.thottbot.com/?qu=6027 (coordy 28,6). Wyspa jest dość daleko i pomnik jest za światynią
na jednej z wysp. Nie zapomnij zabić mobów wokół pomnika, zanim go użyjesz.


ok wielkie dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska zapowiada się ciekawie, niestety w naszej części Europy pewnie nie będzie ona dostępna. W każdym razie tak było z edycją kolekcjonerską podstawki WoWai. No, ale obrazek na pudełku od zwykłej wersji całkiem fajny, chociaż spodziewałem się, że zrobią osobne wersje z BE i Draenei. Warto odnotować fakt, że na okładce nie dali Elfki, tylko niezbyt pięknego, nieco wypaczonego demoniczną magią Elfa faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Europie ta wersja powinna wyjść, przeciez tu w WoWa graja ze 2-3 miliony ludzi, więc gdzieś tak 1/3 wszystkich graczy. Niewydanie takiej edycji w Europie przez Blizzarda byłoby wielkim błędem. Gra będzie kosztowała pewnie (ormalna edycja 120 zł) mniej więcej 200 zł, ale mysle ze poswiece ta niecała stowke i ją kupię. Co do okładki to i taka dobra, ale elfka byłaby lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 22:47, mic02 napisał:

W Europie ta wersja powinna wyjść, przeciez tu w WoWa graja ze 2-3 miliony ludzi, więc gdzieś
tak 1/3 wszystkich graczy.


Mówiłem o naszej części Europy, czyli o środkowej i wschodniej :) Poprzednia kolekcjonerska była dostępna tylko w zachodniej. U nas jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 23:17, Czedwik napisał:

Mówiłem o naszej części Europy, czyli o środkowej i wschodniej :) Poprzednia kolekcjonerska
była dostępna tylko w zachodniej. U nas jej nie było.


I obawiam sie, że tak bedzie tez i teraz :) ale kto wie, a nuz Blizz zrobi nam niespodzianke pod choinke :)))

Pozdrawiam addicted wow maniakow :P

Znudzona oczekiwaniem na swoj server, Mika ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, server Khadagar czy cus takiego xD. Nie jestem pewien, ale za chwile, powinienem byc (czyt. jesli dojde i wroce bezpiecznie z poczty) :D.

Kurcze, dodatek do wowa, doszedl do listy gier ktore musze kupic, zaraz jak bedzie taka mozliwosc :(.

Klasyfikuje sie zaraz za Falloutem III i przed Civilizacja V xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do wszystkich pytanie jak do jasnej cholery mam wejść na swoje trialowe konto?? mam wersje gry US zmieniłem w plikach i realmliście tak jakby to było GB.Wchodze na manage account to pisze Bad Login, do gry to samo poradźcie coś please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:26, XardasiK napisał:

> Co daje Improves your chance to hit do broni dla warriora>

Zwiększenie szansy na trafienie. :P

Umiem czytać chce wiedzieć jak to sie sprawdza w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam do końca nie wiem o co tu chodzi :P Moim zdaniem zwiększa szansę na trafienie-czyli przeciwnik ma mniej szansy na MISS, DODGE, PARRY Twojego ataku. Z drugiej strony może zwiększać to szansę na trafienie specjalną zdolnością jaką posiadają niekóre bronie (czyli "chance on hit: fiery ball that cause xxx-xxx dmg", lub "chance on hit: increase your armor by 200 for next 30s"). PS. Właśnie tego nie wiem czy to daje do parry,dodge, miss czy tylko miss czy tylko chance on hit:ability.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem na Serwer Chromaggus, założyłem postac lvl 10 Elf Rogue i mam pytanko czy istnieje tam jakaś Polska gildia która przyjmnie mnie z tym lvlem?? Bo grałem tylko dziaj i to nie długo i nikogo nie spotkałem kto by umiał po Polsku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobiłeś 10 lvl - nie można założyć od razu 10lvl :P Wpisz /join polska w grze i spytaj na tym kanale czy są tu jacyś Polacy. Lub wpisz /chatlist polska i zobaczysz wszystkich na tym kanale. BTW Male czy Female? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:05, metal napisał:

> > Co daje Improves your chance to hit do broni dla warriora>
>
> Zwiększenie szansy na trafienie. :P
>
Umiem czytać chce wiedzieć jak to sie sprawdza w walce.


To się sprawdza w walce tak, że masz więcej criticów podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Już sie rozkręciłem w tej gierce jakoś,horda rządzi :P ale nadal mam kilka pytań odnośnie kilku,które skutecznie uniemożliwiają mi dalszą gre,niestety...:(
-przy minimapie pojawiła mi sie ikonka "nieprzeczytanych wiadomości",niestety moge sobie na nią klikać,klikać i ni,czy musze zawsze w celu przeczytania wiadomosci udać się do skrzynki pocztowej-gdzie one wogóle są??zlokalizowałem tylko jedną w Barrens :(
-gram orkiem warriorem 12lvl.wykonuje własnie quest dla warriora "Thun grim Firegaze",na tym etapie musze pogadać z npc który znajduje sie gdzieś w barrens!!??łaże po całj lokacji i nic,tym bardziej jest to trudne,żeprzy tym poziomie w tych obszarach dostaje niezłe bęcki..:( jak zrobić tego questa,gdzie jest ten koleś??
-sprawa nieco mniej ważna,doszzedłem do lokacji Ratchet w Barrens,tam natknąłem się na graczy z alliance,zginęłem po 2 sekundach :P dlaaczego oni mieli przy swojej nazwie --???lvl-- i z jakiej okazji zawsze atakowali tylko mnie chodz byłem w towarzystwie innych graczy z hordy(fakt,że z 3-5 lvl wyżej od mojej postaci) to tych wogóle nie tykalii,nawet nie próbowal,a nawet sobie gaworzyli w najlepsze :) Gram na serwerze JAEDENAR

Przepraszam jeżeli kogoś zwaliłem z fotela po przeczytaniu tego,ale już mnie krew zalewa,a tu nieabwem trzeba prepaid kupić... :)) dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:59, karabinek napisał:

-przy minimapie pojawiła mi sie ikonka "nieprzeczytanych wiadomości",niestety moge sobie na
nią klikać,klikać i ni,czy musze zawsze w celu przeczytania wiadomosci udać się do skrzynki
pocztowej-gdzie one wogóle są??zlokalizowałem tylko jedną w Barrens :(


Skrzynki pocztowe znajdują się w wielu miastach/osadach, szukaj przed gospodami. Znajdziesz też conajmniej kilka skrzynek pocztowych w stolicy (gospoda, bank).

Dnia 05.10.2006 o 22:59, karabinek napisał:

-sprawa nieco mniej ważna,doszzedłem do lokacji Ratchet w Barrens,tam natknąłem się na graczy
z alliance,zginęłem po 2 sekundach :P dlaaczego oni mieli przy swojej nazwie --???lvl-- i z
jakiej okazji zawsze atakowali tylko mnie chodz byłem w towarzystwie innych graczy z hordy(fakt,że
z 3-5 lvl wyżej od mojej postaci) to tych wogóle nie tykalii,nawet nie próbowal,a nawet sobie
gaworzyli w najlepsze :) Gram na serwerze JAEDENAR


Level ?? oznacza że przeciwnik jest o wiele wyższy poziomem od twojego i nie jesteś w stanie określić jaki ma poziom (mógł mieć nawet 60). Natomiast alliance zabiło ciebie prawdopodobnie dlatego że ich pierwszy zaczepiłeś. Musisz przede wszystkim zrozumieć na jakiej zasadzie działą PvP. Na każdym serwerze, w strefach początkowych możesz czuć się absolutnie bezpiecznie, do momentu aż sam poszukasz zaczepki.

Tereny w WoWie dzielą się na trzy grupy.
Na serwerze PvP:

Alliance Teritory (Stormwind, Ironforge, Darnassus, Elwynn Forest, Westfall, Dun Morogh, Loch Modan, Teldrassil, Darkshore) - są to tereny na których przymierze może się czuć bezpiecznie aż do momentu gdy sami poszukają zaczepki, horda na tych terenach jest zawsze narażona na ataki członków przymierza.
Horde Teritory (Orgrimmar, Undercity, Thunder Bluff, Mulgore, Barrens, Durotar, Tirisfal Glades, Silverpine Forest) - analogiczne do alliance teritory - horda całkowicie bezpieczna do momentu zaczepki, przymierze w zagrożeniu atakiem ze strony hordy.
Contested Teritory (wszystkie pozostałe strefy) - każdy jest narażony na atak graczy z przeciwnej frakcji.

Na serwerze PvE:
Allaince Teritory (Stormwind, Ironforge, Darnassus) - tak samo jak dla PvP
Horde Teritory (Undercity, Orgrimmar, Thunder Bluff) - tak samo jak dla PvP
Reszta terenów na serwerze PvE jest nieokreślona i obie frakcje mogą się czuć na tych terenach, do momentu zaczepki.

I teraz co to jest ta zaczepka (i jak wywołać ją na serwerze PvE gdzie teorytycznie nikt nie może nikogo atakować :P). Chodzi tu o włączenie flagi PvP. Objawia się ona ikoną twojej frakcji przy portrecie. Gdy jej nie ma - wtedy jesteś bezpieczny. Gdy się pojawiła, ktoś z przeciwnej frakcji może cię zaatakować. Flaga pojawia się gdy:

- Wkroczysz na teren przeciwnej frakcji, lub teren wspólny na serwerze PvP (po powrocie na terytorium należące do twojej frakcji, lub na terytorium nieokreślone na serwerze PvE, flaga wyłączy się po pięciu minutach, przez ten czas będziesz zagrożony)
- Zaatakujesz gracza z przeciwnej frakcji (gracz musi mieć włączoną flage aby go zaatakować). Flaga pozostanie aktywna przez pięć minut od ostatniego twojego ataku (może zniknąć nawet gdy przeciwnik cię atakuje a ty mu nie oddajesz).
- Zaatakujesz postać niezależną, należącą do przeciwnej frakcji, oflagowaną flagą pvp (nie każda postać komputerowa z przeciwnej frakcji ma flage PvP). Flaga pozostaje aktywna przez 5 minut
- Buffujesz lub leczysz gracza lub postać niezależną, należącą do twojej frakcji i mającą włączoną flagę pvp. Flaga pozostanie aktywna przez 5 minut
- Wpiszesz komendę /pvp (faga pozostanie aktywna tak długo aż zdecydujesz się ją wyłączyć ponownie wpisując komendę, po ponownym wpisaniu komendy flaga wyłączy się po 5 minutach, pod warunkiem że znajdujesz się na terytorium nie wymuszającym dla ciebie włączenia flagi PvP i nie wykonujesz żadnej akcji PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 15:44, Gorthaur666 napisał:

Witam mam do wszystkich pytanie jak do jasnej cholery mam wejść na swoje trialowe konto?? mam
wersje gry US zmieniłem w plikach i realmliście tak jakby to było GB.Wchodze na manage account
to pisze Bad Login, do gry to samo poradźcie coś please.


A klucz nasz z EU czy US? To ma tez znaczenie.
A jezeli masz EU klucz to z kad masz US, nie lepiej sciagnac EU? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:46, CH1CKEN napisał:

Dobiłeś 10 lvl - nie można założyć od razu 10lvl :P Wpisz /join polska w grze i spytaj
na tym kanale czy są tu jacyś Polacy. Lub wpisz /chatlist polska i zobaczysz wszystkich
na tym kanale. BTW Male czy Female? ^^



Male:) Female to miałem tylko kapłanke bo moim zdaniem to tej klasy panna lepiej pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:50, KrzysiekP napisał:

To się sprawdza w walce tak, że masz więcej criticów podczas walki.


Nie wprowadzaj ludzi w blad. Chance to hit to szansa trafienia. Za wieksza ilosc critow odpowiada "Improves your chance to get a critical strike"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się