Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ktos z Was pisal, ze uczestnczyl w testach patcha 1.9.
Jaki jest wymagany lvl w instantach Ahn''Quiraj dla 20 osob i jaki dla 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 16:26, mic02 napisał:

Ktos z Was pisal, ze uczestnczyl w testach patcha 1.9.
Jaki jest wymagany lvl w instantach Ahn''Quiraj dla 20 osob i jaki
dla 40?

60lvl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie:
jak się otwiera konsole w wowie ??

czy na orginalnych serwach jest to mozliwe ?
jesli tak to jak bo nie moge parametru dodac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 18:02, HoZar napisał:

mam takie pytanie:
jak się otwiera konsole w wowie ??

czy na orginalnych serwach jest to mozliwe ?
jesli tak to jak bo
nie moge parametru dodac ?

W WoW nie ma takiego czegoś jak konsola chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 18:47, mort.s napisał:

Jaką macie treść w pliku " realmlist.wtf" ? Jest on w katalogu głównym gry WOW

NIe wiem po co Ci to choć domyślam się że łączyłęś się z pirackimi serwerami i nie pamiętasz jak to było :] zawartość : eu.logon.worldofwarcraft.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 19:25, WoWmen napisał:

> Jaką macie treść w pliku " realmlist.wtf" ? Jest on w katalogu głównym gry WOW
NIe wiem po co Ci to choć domyślam
się że łączyłęś się z pirackimi serwerami i nie pamiętasz jak to było :] zawartość : eu.logon.worldofwarcraft.com



Nie nie grałem na pirackim serwerku. Dostałem zaproszenie do gry ale niestety z fileplanet ściągąłem WoW w wersji US. No i dzięki tej jednej linijce moge potestować WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko gdze kupujecie karty płatnicze lub karty pre-paid w sklepie gram.pl czy w jakiś innych miejscach BARDZO MNIE TO CIEKAWI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 20:29, Hill napisał:

mam pytanko gdze kupujecie karty płatnicze lub karty pre-paid w sklepie gram.pl czy w jakiś innych miejscach BARDZO MNIE
TO CIEKAWI!!!


Karty Pre-paid możesz kupić tylko na stronie Gram.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić na Allegro. Jest jeden plus, bo po zakupie sprzedajacy może od razu przyslac Ci kod SMSem, a karte pozniej poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2005 o 18:05, WoWmen napisał:

W WoW nie ma takiego czegoś jak konsola chyba.


no własnie dziwna sprawa bo znalazłem do niej komendy :P

http://www.wowforge.org/forums/archive/index.php/t-2170.html
http://wow.allakhazam.com/db/guides.html?guide=239

w komentsach jest cos mowa o beta serwach i ze potem bedzie to wyłączone ale ani słowa o samej konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osob grajacych na serwerze: The Venture Co. Wlasciwie to ja dopiero zaczynam w to grac - 1 postac w wowa 8lvl mag :D Ale mam nadzieje szybko stanac na nogi... Ale jak by czasem ktos byl chetny wspomoc rada w grze to bylbym wdzieczny i prosilbym o ksywki. :D

Pozdrawiam...

Moj nick w grze to: JaskariPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 09:10, villentr napisał:

eee chyba sie rozpedziłeś, bo akurat łacina
jest na topie i uczy sie jej coraz wiecej osób - tylko że z mizernym skutkiem.


Ale do popularności angielskiego wciąż jej daleko. ;P Stwór raczej miał na myśli, że poznajemy, bądź co bądź, "martwy" język.

Dnia 28.11.2005 o 09:10, villentr napisał:

Ja swoją edukacje zakończyłem pare lat temu, ale słownik nadal przy kompie lezy :D
i włąsciwie jedyne co mi pozostało to śpiewanie w tym języku.


Hehe. Czekamy aż wydasz płytę z łacińskimi przebojami. ;)

Dnia 28.11.2005 o 09:10, villentr napisał:

PS polecam porozmawianie
z jakimś angolem/amerykańcem po łacinie, po pierwszym zdaniu bedziecie tarzać sie ze smiechu po ziemi z powodu ich wymowy,
po protu cudo (żeby ten bełkot zrozumieć bedą wam musieli to napisać hihihi) .


Co za złośliwiec. ;P Wiadomo, że im języki fleksyjne sprawiają "nieco" kłopotu. :) A skoro wymowa średniowecznej łaciny za bardzo nie różni się od wymowy polskiego, chyba łatwo sobie wyobrazić ich problemy. Tak, miałem okazję usłyszeć próbkę możliwości. ;)

Dnia 28.11.2005 o 09:10, villentr napisał:

I tu przypomina
mi sie akcja z AV z ostatnich dwóch tyg która juz 3 lub 4 razy widziałem, a mianowicie układ 4 magów który robił sieczke
na moście sojuszu (swoja droga horda zawsze tam spowalnia). dwóch wybiegało zza pleców innych klas siejac arcane expl i
frost nowami, dwóch po chwili blinkowało w środek sojuszników robiąc to samo - mi jako wariorowi pozostawało tylko powyrywać
kregosłupy ludziom czy łby ścierwu elfickiemu poodcinać.


Standardowa taktyka. Gdyby ludzie jeszcze myśleli i umieli się zgrać, to najpierw wysłaliby wojów dla odwrócenia uwagi, a zaraz potem puścili magów z tarczami od kapłanów.Taka ilość mocnego aoe jakim jest Arcane Explosion poważnie osłabia przeciwnika. Oczywiście ta taktyka magów nie jest niezawodna - druga strona może poradzić sobie z takim atakiem, jeśli wie jak działać. Na AV świetne rzeczy wychodzą, gdy wszyscywiedzą jak walczyć w grupie.
Skąd ta orcza nienawiść? Wrodzone to czy co? Zaraz kręgosłupy chciałby wyrywać i inne drastyczne rzeczy czynić... ;P

Dnia 28.11.2005 o 09:10, villentr napisał:

Hm tak sobie myśle ze skoro mamy juz party palntów to moze tak
party magów - pod wzgledem dmg nie mieliby równychi przynajmniej na battlegroundach byli by praktycznie nie do ruszenia :D


Przyprowadź kiedyś samych magów na WSG... Tak sobie myślę, że ten sposób miałby mimo wszystko spore minusy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 02:05, Dreamer napisał:

Szukam osob grajacych na serwerze: The Venture Co. Wlasciwie to ja dopiero zaczynam w to grac - 1 postac w wowa 8lvl mag
:D Ale mam nadzieje szybko stanac na nogi... Ale jak by czasem ktos byl chetny wspomoc rada w grze to bylbym wdzieczny i
prosilbym o ksywki. :D
Moj nick w grze to: JaskariPL


Sporo nas siedzi na Venture. Przede wszystkim - nie powiedziałeś ani słowa po której stronie grasz (Horda czy Sojusz). I jako że lubię się czepiać - dodawanie do imienia literek "pl" jest naprawdę źle odbierane przez sporą część graczy. Szczególnie tych bardziej ceniących sobie klimat RP. Na koniec mała wskazówka - za pomocą prostej komendy /join polska dołączysz do kanału, na którym zawsze znajdzie się kilku rodaków.

P.S. Wiecie, dziś widziałem szczyt głupoty w nazewnictwie. PolakPl - genialne, doprawdy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 22:57, GanD napisał:

Coraz mniejsza, ale już za późno. Mam dwie postacie i szkoda mi ich. Teraz
czekam tylko na kolejne przenosiny, może Doomhammer się załapie...


Wiesz, ja zostawiłem swoją postać z Argenta po pół roku gry. Decyzja nie była może najłatwiejsza, ale nie żałuje. Szkoda tylko części przyjaciół, którzy nie zdecydowali się na przenosiny. Z drugiej strony, wielu znajomych zostawiło swoje 60 bez wahania i przeszliśmy na Venture. O niebo lepiej żyje mi się w krainie, gdzie siły między Hordą a Sojuszem są w miarę wyrównane, i gdzie nie jestem jednym z nielicznych chodzacych z włączonym pvp. :) To była dobra deczyja. Gdybym został na AD, zwyczajnie bym stracił - czas i radość z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konsola to czeb adopisac w lini koemnd -console i potem ~ sie wlacza (moza dawac rozne coski bez wpisywania w w okienku np /console gxwindow 1 tylko ~gxwindow 1 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zobaczyłęm rzecz nieprawdopodobną. Koleś 60 lvl dwarf rogue biegał z Lobotomizerem, którego kupuje się za najwyższą reputację na AV. Co najlepsze koleś miał 3 rangę w PVP i byłą to jego najwyższa ranga. W jaki sposób on to zrobił?? Acha, zabitych miał 2500 tylko. Może to był jeden z tych leecherów którzy chodzą na AV i łowią ryby a inni się tłuką. On tylko zbiera punkty za ewentualną wygraną i za questy. Może ktoś mi to wyjaśnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 04:11, Seaven napisał:

Sporo nas siedzi na Venture. Przede wszystkim - nie
powiedziałeś ani słowa po której stronie grasz (Horda czy Sojusz).


No i bardzo sie ciesze ze ktos mi odpowiedzial... W takim razie wiele nie stracilem i moge spokojnie zaczac od nowa na tym serwerku. Mam nadzieje ze sie tam kiedys spotkamy... :D I kto by pomyslal ze bede musial najpierw zagrac na probe na darmowym serwie i po 2 dniach zakupic oryginala :D i to po roku istnienia gry...

Jeszcze jak bys mogl podac jaka masz nazwe... :D Na pewno nie bede cie gnebic :D

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 09:22, Air napisał:

Wczoraj zobaczyłęm rzecz nieprawdopodobną. Koleś 60 lvl dwarf rogue biegał z Lobotomizerem, którego kupuje się za najwyższą
reputację na AV. Co najlepsze koleś miał 3 rangę w PVP i byłą to jego najwyższa ranga. W jaki sposób on to zrobił?? Acha,
zabitych miał 2500 tylko. Może to był jeden z tych leecherów którzy chodzą na AV i łowią ryby a inni się tłuką. On tylko
zbiera punkty za ewentualną wygraną i za questy. Może ktoś mi to wyjaśnić??


Jest to bardzo proste. AV dostajesz kupe reputacji za robienie q pobocznych, wspierwajacych bitwe jak zbieranie np czesci zbroi, obcinania łbów elfom (ps do seavena - jakos tak mam ze elf to wrog najgorszy i zawsze beda wrogiem nr 1. moze dlatego ze moj synek to daic nosi lysinke po pożarze ktory elfy spowodowaly :P), zbieraniu krwi, zabijaniu baranow (wilkow) lapaniu wilkow (baranow) noszenia surowcow z kopalni ktora trzeba najpierw zdobyc.
Za pierwszym razem za te q dostajesz po 100-200 reputacji (i tyle samo w ogrim/storm) potem za kazdy pkt 1 u frost wolfow / 10 w ogrim/strom. W przypadku czesci ciał reputacja zalezna jest od rasy czyli za kazda szt 1 reputacji u frostwolfow i 10 w parach ork-krasnolud, trol-elf, tauren-gnom, unded-ludź.
Od reputacji honored pojawa sie mozliwosc przywolania wstarcia czyli piechoty (zapasy z kopalni) jazdy (skory i lowienie zwierzow) zywiolaka (krew) oraz lotnictwa (mieso rangowe)
Dodatkowo reputacje dostaje sie za zabijanie npc srednio 1-2 pkt za zolniezy 50-20 za oficerow (generala nigdy nie ubilem bo nie dotrwalem - raz zabraklo 15 min :) )
No i cala seria jednorazowych q bojowych - zdobycie wiezy/ cmentarza / zabicie oficera czy powtarzalnych zdobycie kopalni / zabiie generala / trinket dajacy shredera (3-4 shredery + zaplecze leczace i jest rzeź ak trzeba bo kolesie wal acaly czas cleava)
Lobotomizer to jszcze nie tak rewelka, ale ta 2h macka to niezly wypas, chociaz i bronie za revered sa calkiem niezle jak na niebieskie. No i oczywiscie specjalny supermount (tez za revered) za 640 g.
Jesli na twoim servie AV jest organizowany w miare czesto zbierz sobie gupe ludzi niekoniecznie nabijaniem HK i zajmijcie sie questami. Oczywiscie dobrze jak w tej grupie bedzie kros z reputacja min honored zeby rozpoczas eventy ze wsparciami w innym przypadku bedzie to grupa do pozyskiwania surowcow - co jest bardzo wazne bo pojawianie sie npc''owego sojusznika moze zawazyc o losach bitwy.

Sam w ostatnim czasie mialem okazje ponabijac reputacji 1 dzien okolo 11 godz - 4,5 tys, 2 dzien okol 7 godz 3 tys rep 3, dzien 3,5 godz 1 tys rep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się