Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanie do CDP bardziej - czy będzie w Waszej ofercie Atlas WoWa dostępny? Bo z chęciąbym go sobie zakupił. Widziałem go w sklepie po drugiej stronie granicy ( mieszkam w mieście granicznym) i spodobał mi siętylko , ze był w wersji niemieckiej a ja na niemieckich serwerach raczej nie gram;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@villentr, ok ale za wygraną też się dostaje przykładowo 4k honoru.

Ja cały czas siedzę na AB, tam dopiero trzeba mieć zorganizowaną ekipę. Nie poluję na nagrody za reputację, ale na set za rangę i na mounta za 90 G. Myślę, że za jakieś 2 miesiące będę już miał komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś opisać jak dokładnie działa bank gildyjny? Bodajże Devilish pisał nieco o tym, ale nie dość dokładnie. Na jakiej zasadzie można wysyłać rzeczy do tego banku? Kto może z niego rzeczy wyjmować? Czy można wrzucać tam znalezione rzeczy BoP tzn. czy w momencie lootowania można wybrać że idzie do banku i nie jest soulbound przez nikogo, a następnie można dać komuś z gildii (kto np. nie uczestniczył w rajdzie/party)? Czy trzeba najpierw ten bank jakoś "założyc", czy wraz z utworzeniem gildii tworzony jest też bank gildyjny, a jeśli trzeba założyć to ile to kosztuje? Wszelkie inne informacje dotyczące banku gildyjnego będą mile widziane.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 02:05, Dreamer napisał:

Szukam osob grajacych na serwerze: The Venture Co. Wlasciwie to ja dopiero zaczynam w to grac - 1 postac w wowa 8lvl mag
:D Ale mam nadzieje szybko stanac na nogi... Ale jak by czasem ktos byl chetny wspomoc rada w grze to bylbym wdzieczny i
prosilbym o ksywki. :D

Pozdrawiam...

Moj nick w grze to: JaskariPL



A to Ty:P no my sie juz poznalismy :) wprawdzie nie face to face ale na kanale polska ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 13:03, Mieszko napisał:

Czy mógłby mi ktoś opisać jak dokładnie działa bank gildyjny? Bodajże Devilish pisał nieco o tym, ale nie dość dokładnie.
Na jakiej zasadzie można wysyłać rzeczy do tego banku? Kto może z niego rzeczy wyjmować? Czy można wrzucać tam znalezione
rzeczy BoP tzn. czy w momencie lootowania można wybrać że idzie do banku i nie jest soulbound przez nikogo, a następnie
można dać komuś z gildii (kto np. nie uczestniczył w rajdzie/party)? Czy trzeba najpierw ten bank jakoś "założyc", czy wraz
z utworzeniem gildii tworzony jest też bank gildyjny, a jeśli trzeba założyć to ile to kosztuje? Wszelkie inne informacje
dotyczące banku gildyjnego będą mile widziane.


Przede wszystkim - banku gildiowego NIE MA w grze. Po prostu, używa się do tego celu np addona o nazwie RPGO Character PRofiler, którym to można zapisać do 1 pliku wszystkie dane postaci (statsy, noszone itemy, zawartość toreb i banku i wiele innych), po czym na odpowiednio spreparowanej stronie (tutaj uwaga! ktoś musi się już na tym znać solidnie, w tej kwestii nie bardzo mogę ci pomóc, u nas zajmuje się tym jedna doświadczona osoba). Potem w gildii tworzy się postać, która będzie służyła wyłącznie do bycia bankierem, zostawia się ją w jakimś mieście obok banku i skrzynki majlowej. Dostęp do takiej postaci będzie mieć raczje tylko 1 osoba w gildii, więc tylko ta osoba może coś wysłać z niego (po złożeniu zamówienia). Skąd widać co tam jest? Na spreparowanej stronie, gdzie jest cała lista gildii z linkami do profili postaci (o czym pisałem na początku). Tyle z mojej strony, więcej nie mogę powiedzieć/pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha - oczywiście wszyscy ślą itemy do tej postaci jak do banku :) Oczywiście nic nie da się zrobić z BoP, z resztąto niemożliwe i nigdy nie będzie możliwe (nie po to robiono coś takiego, żeby pozwalać na takie coś...). Z resztą to by był bezsens, bo można by wtedy epickie itemy odbieraćz banku, nawet nie będąc w Molten Core/Blackwing Lair ;))) Musicie to jakoś załatwić we własnym zakresie. Tutaj znajdziezs więcej info http://www.rpgoutfitter.com/CharacterProfiler/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was ostatnimi czasy placil ze WoW uzywajac e-karty z mBanku?
ja wlasnie chcialem zaplacic ale mi odrzucilo karte, probowalem 3 razy bo myslalem ze moze cos zle wpisuje i za kazdym razem pojawiaj sie komunikat ze "platnosc odrzucona"
po tych 3 razach wywalilo mi komunikat o bezpieczenstwie itd. i musze czekac 24h i sprobowac znowu
kurde, nie wiem czy ktos sobie w kulki leci, czy serwer nie dziala tak jak powinien czy cos innego
kiedys jak zakladalem konto i placilem za gre to smigalo :/
karte mam wazna do lutego 2006 i srodki dostepne na karcie sa wystarczajaco duze aby pokryc cene tego 1miecha za ktory chce zaplacic
moze ktos cos slyszalem na ten temat? czy moze zablokowali karty z ktorych korzysta tez mBank czy cos podobnego?
i jeszcze pytanko, ta karta z mBanku to jest Visa czy Visa-Electron? bo moze w tym tkwi sek bo juz nie pamietam, ale wlasciwie probowalem zaplacic zaznaczajac i Vise i Vise-Electron
wyslalem zapytanko do Blizza, zapewne odpowiedza mi cos po okolo tygodniu jak ostatnio jak pisalem o te 10dniowe keye dla znajomego, tym bardziej ze dzisiaj piatek, teraz weekend wiec pewnie zadnemu z tych panockow nie bedzie sie chcialo ruszyc tylka do roboty i mi odpisac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie mBanku pisze że mają karty - Visa Electron. Twój problem może polegać z trudnościami połączenia z serwerem Visy. Obecnie serwer blizza jest prawie padnięty z powodu awarii test serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 14:25, WoWmen napisał:

Obecnie serwer blizza jest prawie padnięty z powodu awarii test serwera.


no wlasnie, to mnie czasami dziwi i smieszy, czemu stronka nie dziala tak jak nalezy wtedy kiedy serwery tez sa padniete? :|
czemu jakos nie zrobia serwera pod sama stronke, jakiegos o malej pojemnosci itd, zeby stronka zawsze i wszedzie dziala tak jak nalezy bez wzgledu na to co dzieje sie z serwerami do gry
juz bardzo czesto widzialem posty typu "nie moge wejsc w zarzadzanie kontem" , "stronka mi sie nie wczytuje" itp
pozatym, mowisz o test serwerach, gdzies na forum en-wow pislao ze blizz ich nie hostuje czy cos, ze sa one jakby oddzielne wiec w dodatku co one maja wspolnego z dostepnoscia stronki?
blizz juz nie raz przekonal sie ze serwery testowe zawsze sprawiaja problemy, tym razem tez sie bez nich nie obeszlo, ilez to razy padaly, wiec czemu przez to ma stronka "cierpiec" i gracze jak ja ktorzy chca i tak placic za ich produkt a sami mi to uniemozliwiaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 10:54, Air napisał:

@villentr, ok ale za wygraną też się dostaje przykładowo 4k honoru.


ooo to dobrze ze mi powiedziales bo ja nigdy nie dotrwałem do konca AV, (raz zabraklo 15 min do wygranej - byla 5.30 i mialem dosc) a w innych przypadkach tez przeciagalo sie niesamowicie i odpuszczalem, ale musze w taki mrazie przysciasc.

Dnia 02.12.2005 o 10:54, Air napisał:

Ja cały czas siedzę na AB, tam dopiero trzeba mieć zorganizowaną ekipę. Nie poluję na nagrody
za reputację, ale na set za rangę i na mounta za 90 G. Myślę, że za jakieś 2 miesiące będę już miał komplet :)


Tia wiem cos o tym AB jest swietny do nabiajania honoru, a rewardy za reputacje ... no coz wariorowi i sztylet i laska po duży wał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 15:31, villentr napisał:

> @villentr, ok ale za wygraną też się dostaje przykładowo 4k honoru.

Dnia 02.12.2005 o 15:31, villentr napisał:

Tia wiem cos o tym AB jest swietny do nabiajania honoru, a rewardy za reputacje
... no coz wariorowi i sztylet i laska po duży wał :)


Ale magowi jak najbardziej sie przyda ta laseczka, tylko kiedy ja sie jej doczekam ehh :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buhahaha, tak w ogole to sorrki za zawracanie glowy z tym problemem placenia, wlasnie mnie olsnilo co jest grane :D :D, szkoda ze skleroza nie boli to bym o niczym nie zapominal
Blizz mi odpisal, zadziwiajaco szybko, widocznie nie ma zbyt wielu problemow z placeniem wiec szybko ludzi zalatwiaja ale nic to nie wnioslo bo i tak robilem to co odpisali
ale moj problem polegal na tym ze: zapomnialem zaladowac kase na karte :D
ta karta ma takie jakby zabezpieczenie, ze zeby moc z niej skorzystac trzeba ja zaladowac kasa z konta, daje to bezpieczenstwo ze nikt nam konta nie wyczysci jesli nawet bedzie mial jej numer i dane
no a ja wlasnie o tym zaladowaniu zapomnialem XD XD XD
w sumie ostatni raz ta karte uzywalem w lutym jak konto zakladalem :)
no ale dobrze ze sie wyjasnilo oco biega :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 15:50, Biniek. napisał:

Ale magowi jak najbardziej
sie przyda ta laseczka, tylko kiedy ja sie jej doczekam ehh :]


Jesli myslisz o laseczce Grand Marshala to podpowiem ze jest to ok. 3 miesiecy ostrego grania na BG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 17:36, Volvox napisał:

> Ale magowi jak najbardziej
> sie przyda ta laseczka, tylko kiedy ja sie jej doczekam ehh :]

Jesli myslisz o laseczce
Grand Marshala to podpowiem ze jest to ok. 3 miesiecy ostrego grania na BG :)

Chodziło Mu o laseczke za reputacje na AB :D jest słabsza o wiele od tej za PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 04:36, Seaven napisał:

Wiesz, ja zostawiłem swoją postać z Argenta po pół roku gry.


Jeśli niedługo powstanie jeszcze jeden serwer RPPvP, to chyba zdecyduję się na podobny krok, ale póki co, olałem gildie(która poza organizowaniem raidów dla 60tek do niczego się nie niedaje:(), gram altem (niedługo zmieni się na main:) z trójką znajomych i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdołał ktoś wyciągnąć od Blizza info o tych 30 dniach za upgrade guest pass->full? Pytałem się ich o to, i o ów 1 dzień rekompensaty dla niedziałających serwerów w środe - i na drugą część odpowiedzili(w ciągu tygodnia mają ludziom dodawać), ale o pierwszej dalej nic nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktośgra na serwerze Draenor i chciałby dołączyć do polskiej gildii Husaria po stronie Sojuszu proszę o kontakt.
nick: Biniek
jesli offline to wystarczy maila wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.wczoraj zakupilem WoW-a :) mam wydanie 5 plytowe(z patchem ale nie tym najnowszym) , dzwonilem do technicznych z cd-projektu poniewaz po zainstalowaniu i zalozeniu konta nie moge rozpoczac gry wywala mnie do windowsa z jakims kominikatem- po polsku mniej wiecej ze nie mozna uzyskac polaczenia. Mam pytanie czy aby zaczac grac musze sciagnac najnowszego patcha?? Wogole co mam zrobic zeby cos ruszylo jedno konto mam moze jakies inne?? Prosze o odpowiedz moje gg 119 70 47 jesli moglby mi ktos pomoc to bede wdzieczny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się