Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Tak sobie czytajac Twoja wypowiedz dotyczaca przeganiania CIe uswiadomilem ze jakos na palu chyba dojrzalem bo nie lece za xp jak szczerbaty na suchary :)) i gra jest znacznie przyjemnijejsza chociaz chce szybko dobic do ponad 30 i tu sie zatrzymac na dluzej


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 12:13, wolkov napisał:

Unable
to establish a connection to socket: The attempt to connect was forcefully rejected.


Mi to wygląda jakby jednak była to zapora, albo po prostu nei masz netu na własność, tylko jedno łącze dzielone na kilka osób - wtedy to musisz poprosić admina żeby odblokował ci porty do gry w WoW. Nie pamiętam jakie to były, znajdziesz je na oficjalnym forum w pomocy technicznej (wystarczy poszukać, nie pytać mnie o linki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. WoWa kupilem jakies 20 dni temu i przez >10 dni nie mialem zycia :) Potem komp mi sie zepsul i teraz mija tydzien odwyku :-( Gralem przez ten czas na Shattered Hand''zie, gdyz paru kumpl z mojego rdzennego ;P forum tam gra no i wyrobilem sobie gnomke, mażke :D na 34 lv bodajze. A pare godzin przed padem dysku sprobowalem Hordy i musze powiedziec ze jest pysia.
Przez ten tydzien nie-grania namowilem pare osob na WoWa, w tym mojego brata, no i razem zaczniemy przygode horda gdy tylko bede mial sprawny sprzet. Tylko nie wiem jaki serw.
Przydalo by sie troche Polakow wiec postanowilem ze tu zapytam co polecacie. Z tym ze nie chce zapchanego serwera, im mniej ludzi tym lepiej, te pare godzin spedzilem na tym swierzym serku na "D" (PvP... Dragan?) i podoba mi sie to ze mozna tam byc kims, a nie jak moja biedna Vee na SH, low-lvlkiem bez nadziei na dogonienie 90% wypasow. Wiec mysle o pozostaniu na tym na D, chyba ze jest jakis inny swierzutki serwer na ktorym w dodatku sa Polacy (na SH mozna ich wyliczyc na palcach u dloni).
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 19:02, Sth`Devilish napisał:

A ja 32 niedługo (pędzę, oj pędzę!)


Oj, pędzisz, pędzisz. Nie mogłem rozgryźć tej zagadki - wcześniej dałbym głowę, że miałeś warlocka na lvlu tak koło 40. A tu niespodzianka - poziom niższy od mojego. Zagoniłem więc wywiadowców do roboty i dowiedziałem się, że z przyczyn estetycznych zrobiłeś sobie nową postać. Poprzedni chyba wydawał się niezbyt przystojny. ;P
A tak w ogóle zadziwijące jaki ten świat jest mały. Spotkaliśmy się dziś w Booty Bay, choć ty oczywiście nie miałeś o tym pojęcia. ;P Włączyłem priesta mojego brata tylko na chwilę, zrobić kilka miksturek, a tu natykam się na pewnego locka. Swoją drogą jakąś dziwnie lubią Cię rogusie. :)

Dnia 30.11.2005 o 19:02, Sth`Devilish napisał:

No Kahmeel i Simbel organizują fajne eventy, choćby bitwa o
twierdzę w ludzi w Durotarze czy też zbliżające się turnieje dueli :)


Az zazdrość mnie bierze. To wy macie turnieje dueli? Brzmi świetnie. Może kiedyś rozszerzycie ofertę na obie strony... ;P A wracając do pojedynków - tak myślałem aby skombinować tak polecanego przez ciebie Xfire`a (czy jak to tam się zwie), dogadać się i spotkać na ubitej ziemi. ;)

Dnia 30.11.2005 o 19:02, Sth`Devilish napisał:

:D Standardow reakcja na pvp - widzę zagrożenie, pierw działam, potem zadaje pytania.


Tia, złe nawyki. ;P Najpierw zabić, potem pomyśleć. :)

Dnia 30.11.2005 o 19:02, Sth`Devilish napisał:

Ale są też zalety - im więcej osób gra, im starszy serw, tym taniej można zdobyć różne sprzęty i składniki na AH (no i łatwiej).


Wiesz porównując ceny na nowym Venture i starym Argencie dochodzę do wniosku, że ta teoria jest błędna. Ile już tu przedmiotów kupiłem za bezcen... :)

>Hmm jest tu jakiś aliant z The Venture Co. z gildii "Futrzaki"? :) Chciałem po raz drugi pogratulować > zaatakowania mnie w trakcie walki z mobkiem i... zginięcia z mojej ręki zaraz potem xD Dzięki, poprawiono mi > humor na noc :]

Pewnie nie ma. ;) Swoją drogą piękna nazwa. Nagle się okazało, że w ciągu kilku dni zrobiły się w Sojuszu ze 2 lub 3 polskie gildie. Choć jak widać niehonorowe zachowania wciąż są w modzie.

P.S. Pokazałbyś się z choć raz na Warsongu, bo mam wrażenie, że w ogóle tam nie bywasz. Gdybyś mógł jeszcze zebrać ekipę tak dziś koło północy... Hehe, rozmarzyłem się. ;) Wraz z Cathem "serdecznie" byśmy przywitali starego znajomego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piatkowe popołudnie wracam sobie z uczelni i okazuje sie że skonczyl mi sie pierwszy darmowy miesiac. No coz .. juz 2 tyg temu specjalnie zalozylem sobie konto, wrzucilem słuszna sume, wyrobilem karte platnicza a ta nawet zdazyla dojsc, wiec mysle nie ma problemu.

Ale problem jest i to dosc spory ... Payment Rejected ... w piatek probowalem 3 razy wpisac ... TO SAMO.
Dzis 3 razy zmarnowalem na wpisanie karty ojca, matki i zaufanego kumpla ktory wlasnie ze swojej karty placi i PAYMENT REJECTED... caly czas to samo.

Zadzwonilbym/wyslal mejla do Blizza ... ale nie w weekend. Postawil posta na ichnim forum ... ale konto zamroznone wiec nawet na nie nie moge sie zalogowoc.

Wiec, narazie pytam tu czy ktos moze wie w czym problem ?!?!

Dodam, ze gdy wpisywalem numery kart, komunikat raz pokazywal samą, gola informacje bez jakichkolwiek wyjasnien, a czasem dodatkowo ze bledny jest CVV kod <-- na 100% wpisalem wszystko jak na karcie jest.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 00:09, WoWmen napisał:

NIedawno był identyczny problem. Rozwiązanie jest takie że coś na tej karcie musi być :P


Tyle ze to byly 4 karty, z 4 roznych bankow ... kumpel ze swojej juz od 2-3 miechow placi, a u mnie nie wchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 00:12, Daros napisał:

> NIedawno był identyczny problem. Rozwiązanie jest takie że coś na tej karcie musi być :P
>

Tyle ze to byly 4
karty, z 4 roznych bankow ... kumpel ze swojej juz od 2-3 miechow placi, a u mnie nie wchodzi :(

Napewno podałeś dobre dane typ karty np. Visa Electron + numer? jeśli wszystko ok napewno to zadźwoń do banku i zapytaj się czy masz możliwość takich płatności wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:55, Seaven napisał:

Włączyłem priesta mojego brata tylko na chwilę, zrobić kilka miksturek, a tu natykam się na pewnego locka.
Swoją drogą jakąś dziwnie lubią Cię rogusie. :)


AHAHAHA xD No pamiętam, koło karczmy zaatakowała mnie elfka rogue i zginęła z rąk strażników i jakiś priest podszedł chyba (dwarf czyż nie?) :D

Dnia 03.12.2005 o 20:55, Seaven napisał:

Pokazałbyś się z choć raz na Warsongu, bo mam wrażenie, że w ogóle tam nie bywasz. Gdybyś mógł jeszcze zebrać ekipę tak
dziś koło północy... Hehe, rozmarzyłem się. ;) Wraz z Cathem "serdecznie" byśmy przywitali starego znajomego. :)


Po 40 lvlu dopiero ja :) Tak to olewam pvp chyba, że ktoś mnie zaatakuje (no i cóż... zownowałem magów, druidów itd...na warlocka trzeba uważać :D). Ale pierw muszę rozwiązać moj kłopot z lagami, bo inaczej BG nie ma sensu :( Mam średnio 2000 ms :/ W poniedziałek będe do dostawcy dzwonił i opieprzał ich za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wesolo:
Po calodziennych potyczkach na BG z odwiecznym wrogiem czas na mala imprezke ;)

Na screenie dwie najlepsze druzyny PvP na Doomhammer (+ja goscinnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 02:11, Sth`Devilish napisał:

AHAHAHA xD No pamiętam, koło karczmy zaatakowała mnie elfka rogue i zginęła z
rąk strażników i jakiś priest podszedł chyba (dwarf czyż nie?) :D


Dokładnie. ;D Jak widać, na sklerozę jeszcze nie narzekasz. Tia, teraz przynajmniej będę wiedział jak wyglądasz. ;P

Dnia 04.12.2005 o 02:11, Sth`Devilish napisał:

Po 40 lvlu dopiero ja :) Tak to olewam pvp chyba, że ktoś
mnie zaatakuje (no i cóż... zownowałem magów, druidów itd...na warlocka trzeba uważać :D). Ale pierw muszę rozwiązać moj
kłopot z lagami, bo inaczej BG nie ma sensu :( Mam średnio 2000 ms :/ W poniedziałek będe do dostawcy dzwonił i opieprzał
ich za to...


No cóż, 40+ nie tak daleko. Szczególnie w Twoim tempie. ;) No i faktycznie, z lagami to zupełnie bez sensu. O ile pamiętam wcześniej nie miałeś... Albo miałeś na zmianę. :/ Ciekawe czy opieprzenie ISP pomoże, czy usłyszysz standardowe "to nie nasza wina"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 02:53, Volvox napisał:

Na wesolo:
Po calodziennych potyczkach na BG z odwiecznym wrogiem czas na mala imprezke ;)

Na screenie dwie najlepsze druzyny
PvP na Doomhammer (+ja goscinnie ;)


u nas rowniez... ale troche pozniej ;)


Aes wybacz za podpis :P ale zgapie beszczelnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 02:53, Volvox napisał:

Na wesolo:
Po calodziennych potyczkach na BG z odwiecznym wrogiem czas na mala imprezke ;)

Na screenie dwie najlepsze druzyny
PvP na Doomhammer (+ja goscinnie ;)

To jakich stary scren chyba bo stara ikonka mage armor ;)
Ja też taką widziałem na AB tylko rozgoniliśmy impreze :D 4-5 Ally sobie tańczyło a tu 4 magów frost nova + crone same krytyki :D
Wczoraj na bg miałem pierwszego HK z...przypadku :) Pilnowałem sobie flagi na farmie i użyłem Crone of Cold na szczurze jakie było moje zdziwienie jak mi napisało HK i dopiero po chwili zauważyłem że jakiś Rogue się tam czaił :D. Pewnie podleciał do mnie na niskim HP tylko nie wiem co chciał zdziałać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powziąłem w myślach decyzję o przenosinach na Venture Co. Chciałbym jeszcze tylko wiedzieć jakich klas, po obu stronach, brakuje tzn. nie chciałbym wybrać np. szmana lub paladyna, żeby potem okazało się, że nikt nie chce ze mną grać, bo takowych jest już zbyt wielu, a ja wobec nich, jako startujący, mam za niski lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 10:31, chwistek111 napisał:

Niech ktoś napisze nazwę serwera gdzie gra dużo polaków z hordy, ale nie Burning Legion. PLZ :D

Venture Co. jeśli się nie myle gra tam kilka osób z naszego forum.
Bloodfeather gildia licząca 50 osób(stan na październik) po stronie Hordy.

Dark Morgoth
Najlepiej z profesji. Ja sam jestem magiem ale ma górnictwo. Za jeden arcane Kryształ zarabiam 20G bez problemu choć można do 22 sprzedać. 20xThorium sprzedaje za 5G bezproblemu. Ale najlepiej jest farmować esencje. Wody w Felwood dość spory drop rate z Toxic Horrorów a nie mają wysokich lvl. I fire w Un''Goro na dodatek są tam 2x Rich Thorium Vein i spawnują co 15min więc można sporo zarobić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 10:37, dark morgoth napisał:

JAk zarobić szybko dużą kase?kupiłem mounta i zbieram na truesilver championa??instanty?? nie wiem;(


Mozna farmowac Tyr''s Hand (niezla kada + runecloth + duza szansa na dobre przedmioty)
U nas mistrz od kasy twierdzi, ze bicie miskow w Felwood jest najbardziej dochodowe (chociaz ja po godzinie mialem (z przedmiotami) zaledwie 2-3 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się