Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 13:50, Gosu napisał:

Kolejne 36 h zabrane tak podliczajac to przez ost poltora miecha zabrano mi 5dni gry i zero
dni extra za to,


To fakt, przeginają i generalnie mają wszystkich głeboko w d...e.
Pamiętam sytuacje z przełomu 2005/2006 kiedy serwery lagowały niemiłosiernie i padały.
Wg własnego oficjalnego info mieli dorzucić po kilka dni i nigdy się ich nie doczekałem podobnie jak odpowiedzi na moje pytanie w tej sprawie.
W EQII takie działanie jest nie do pomyślenia ale WoW ma taką mase klienteli, że spokojnie może sobie pozwolić na zlew wobec klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nowy w WOW, ale problemy z logowaniem znam nie od dziś do gier online. To samo jest z Battelfieldem, wieczne błedy w poprawkach, wywalające się serwery itd. Co innego jednak Battlefield, gdzie płaci sie za grę i jest jakiś tam tryb single player, a co innego WOW, gdzie się płaci bądz co bądz pieniądze, a jak się okazuje - czasem nie wiadomo za co.
Na forum wow-europe koles pisał ze mam parę dni w tygodniu i jak nie pograł wtedy to pogra dopiero za tydzień. Niektórzy się z niego śmiali. Ale najczęściej są to jeszcze mlodzi ludzie z małą ilością obowiązków na głowie.
Moja żona tez nie moze patrzeć jak grałem w Batteldfielda, czy gulid wars. Ja tez mam wszystko zaplanowane. I gdy kupuję coś, to hcialbym zeby to działało. Mnie ciekawi tylko dlaczego tyle to trwa.
Szkoda ze tak długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:50, Makus89 napisał:

Niedawno skonczylo mi sie 30 darmowych dni... Czy za natsepny miesiac moge zaplacic zwykla
karta Visa-electron z mBanku??


Jesli nic sie nie zmienilo ostatnio to nie. Potrzebujesz karty internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 22:17, Gosu napisał:

> Jeśli chcecie normalnie grać w TBC to prosze nie marudzić. Wyszstko to jest robiony by
bezproblemowomoza
> będzie grać w dodatek

Co mnieto obchodzi?? musza wylaczyc gre? wporzadku ale niech mi oddadza te 36 godzin..

Zobacz może oddali. Wejdź na swoim koncie tam gdzie ci pisze o opłatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie (przeraziłem się jak to usłyszałem)

Czy może ktoś z CDP potwierdzić plotki, że w Polsce TBC będzie opóźnione o pare miechów? Bo to naprawdę nie jest śmieszne. Usłyszałem to od ludzi którzy podobno mają kontakty z CDP i chciałbym wiedzieć czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak aby wejść do gry musiałbyś ściągnąć patcha, który zawierałby (chociaż trochę) BC...
Na stronie WoWa jest info o TCD (Trading Card Game) z WoWem oczywiście. Ciekawe kiedy premiera w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:15, T34 napisał:

> Kolejne 36 h zabrane tak podliczajac to przez ost poltora miecha zabrano mi 5dni gry i
zero
> dni extra za to,

To fakt, przeginają i generalnie mają wszystkich głeboko w d...e.
Pamiętam sytuacje z przełomu 2005/2006 kiedy serwery lagowały niemiłosiernie i padały.
Wg własnego oficjalnego info mieli dorzucić po kilka dni i nigdy się ich nie doczekałem podobnie
jak odpowiedzi na moje pytanie w tej sprawie.
W EQII takie działanie jest nie do pomyślenia ale WoW ma taką mase klienteli, że spokojnie
może sobie pozwolić na zlew wobec klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW jest oczywiscie cudowny, trzyma mocny klimat Warcrafta , świat jest przeogromny , grafika bardzo dobra.Trzeba też dodać , że gracze są do siebie pokojowo i życzliwie nastawieni.Lecz mimo tego wszystkiego , mimo ze jestem fanem WarCraft''a , nie oczarowała mnie ta gra.Grając w nią więcej niż godzinę odczuwam pewną monotonnie , nie chce mi sie grać dalej.Byc moze jest to spowodowane dosc rutynową walką , ale w wielu grach tak jest.Po prostu nie moge wczuć sie w tę grę.Nie moge w pełni poczuć jej klimatu , mam wrażenie że nie moge dotrzeć do jej "sedna".Możliwe , że gdybym pograł więcej , poznał wielu ludzi może wczułbym się w końcu w nią. Ale czy warto? Nie mam aż tyle kieszonkowego , żeby płacić 120 zł na 60 dni ... Może to się wydać zabawne , ale grając w Tibie bardziej sie mogłem w nią wczuć.Coś mnie do niej przyciągało , że bardzo rzadko mówiłem sobie "nie chce mi sie już grać , daje logout".Może to jej prostota? Może miłe wspomnienia? Nie wiem. Ale nie zamierzam wracać do niej po raz nty.Myślałem nad Guild Wars.Gra przypomina troche WoWa, grafika podobna, rozbudowany tryb PvE i PvP.No i oczywiscie brak opłat.Lecz system walki ten sam, grałem w GW podstawke jakies 2 tyg i po prostu znudziła mi się.Ale wtedy nie rozumiałem do końca tej gry, nie znałem nikogo.Niedługo wyjdzie wersja PL , może wtedy znów sie skuszę? Nie wiem. Ale póki co mmorpg pozostaje dla mnie pod znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 17:42, Michal256 napisał:

A ja mam takie pytanie (przeraziłem się jak to usłyszałem)

Czy może ktoś z CDP potwierdzić plotki, że w Polsce TBC będzie opóźnione o pare miechów? Bo
to naprawdę nie jest śmieszne. Usłyszałem to od ludzi którzy podobno mają kontakty z CDP i
chciałbym wiedzieć czy to prawda.

Plotki. Jak nie CDP to inny sklep sprzeda zgodnie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 17:42, Michal256 napisał:

Czy może ktoś z CDP potwierdzić plotki, że w Polsce TBC będzie opóźnione o pare miechów?


Plotki, WoW jest po angielsku, więc nie potrzeba czasu na tłumaczenia. Wystarczy tylko sprowadzić pudełka nic więcej. O opóźnienie więc bym się nie martwił na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównym problemem (o którym już wspomniałem w newsie o BC) jest ograniczona ilość edycji kolekcjonerskiej. Wychodzi ona tylko raz i w ograniczonej liczbie, konkretna liczba egzemplarzy wyliczona na konkretny rynek (Ameryka Północna, Europa Zachodnia, Azja Wschodnia). Jeśli CDP naprawdę by się udało sprowadzić chociaż kilkadziesiąt egzemplarzy to i tak byłby to dość spory sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 17:31, pres1990 napisał:

Zobacz może oddali. Wejdź na swoim koncie tam gdzie ci pisze o opłatach


Patrzylem...przeciez bym nic nie mowil jakbym nie sprawdzal, wrocilem do wowa i od 1miecha juz liczc zabrli mi kolo 5 dni to przegiecie totalne, moge zrzumiec ze we srody te 6 h zabieraja na podliczenie honoru np , ale nie ze sobie zamykaja serva daja jakis glupi powod i czlowiek czeka, raz 20 h a ostatnio 36 i pare razy jeszcze po kilka godzin. Kiedys jak wczesniej gralem w wow tak nie bylo nigdy, tylko te standardowe co tygodniowe shutdown byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowisz jak moi znajomi ktorzy mieli 6 lv i mowia ze ww nie ma nic do zaoferowania, to tak jak w warcrafcie 3 obejrzec intro i powiedziec ze gra nie wciagnela mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanówisz się co mówisz. WoW i GW mają podobną grafę? To Ty chyba tych gier na oczy nie widziałeś, bo wielu GWmaniaków wypomina WoWowi właśnie rysunkową grafę, której w GW nie ma... Tibia? No coż może ogrom WoWa Cię przerósł :P Monotonia?! Możliwe, ale to też zależy od stylu gry. Zauważ, że nie przeszkadza to tym 7 mln graczom... (w tym i mnie, a co!). Różne klasy rożnie walczą (taki warrek bierze w kółko na siebie meele attack, ale taki mage już nie za bardzo może sobie na to pozwolić). Zawsze jak mi się znudzi lvling mogę skoczyć na bg czy do instacji jakiejś, lub posiedzieć w mieście sprzedając, kupując, tworząc różne rzeczy. Duele też są dobra na nudę. No i pvp realm także sprawia, że czasami nie ma czas na lvling bo trzeba pokazać takiemu gostku z przeciwnej frakcji kto tu jest górą. O end game tu już nie wspomnę, bo widać, że do wysokiego poziomu nie dobiłeś.

PS. BC tak szybko nie wyjdzie-vide konkurs na BWL, który trwa do 29.10, a cd-keye otrzymuje się od Blizza max do 4 tyg., a wątpie by Blizz dawał cd-keye dzień przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:55, CH1CKEN napisał:

Zastanówisz się co mówisz. WoW i GW mają podobną grafę? To Ty chyba tych gier na oczy nie widziałeś,
bo wielu GWmaniaków wypomina WoWowi właśnie rysunkową grafę, której w GW nie ma... Tibia? No
coż może ogrom WoWa Cię przerósł :P Monotonia?! Możliwe, ale to też zależy od stylu gry. Zauważ,
że nie przeszkadza to tym 7 mln graczom... (w tym i mnie, a co!). Różne klasy rożnie walczą
(taki warrek bierze w kółko na siebie meele attack, ale taki mage już nie za bardzo może sobie
na to pozwolić). Zawsze jak mi się znudzi lvling mogę skoczyć na bg czy do instacji jakiejś,
lub posiedzieć w mieście sprzedając, kupując, tworząc różne rzeczy. Duele też są dobra na nudę.
No i pvp realm także sprawia, że czasami nie ma czas na lvling bo trzeba pokazać takiemu gostku
z przeciwnej frakcji kto tu jest górą. O end game tu już nie wspomnę, bo widać, że do wysokiego
poziomu nie dobiłeś.



heh no zachęciłeś mnie trochę :) miałem trolla huntera na 9 lvlu i taurena wariorra na 6 ... oprocz tego kilka postaci na 3-4 ... teraz sobie zaczne Nocnym Elfem hunterem :p caly czas na trialu gram :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, wykasuj tamte postacie i zacznij grać jednym, ale tak naprawdę. Na początku gry masz kilka umiejętności, później jednak dostajesz coraz więcej i walka jest bardziej zróżnicowana. Najważniejsze to nie zniechecać się na początku ginąc kilka razy, tylko iść gdzieś dalej, a potem na wyższym lvl się tam wrócić lub z grupą. Wchodząc głębiej w świat gry będziesz go bardziej pojmować i lepiej rozumieć, a wtedy nic Cię nie zniechęci. Pamiętaj o dobrym realmie PvP :P (tylko nie Burning Legion..., staraj się wybierać realmy ze statusem reccomended). No cóż nie wyszłeś poza 10 lvl...., więc o rozkręceniu gry nie ma co mówić :P Pierwszy instance jest na 13 lvl (dla Hordy Ragefire Chasm - RFC), później Wailing Caverns (WC) na 17lvl i tak dalej... Staraj się robić wszystkie questy, większość z nich to co prawda zabijanie tych samych mobów, ale niektóre to "perełki" :P A jak znasz historię z Warcrafta III to poczekaj aż zobaczysz więcej świata, strefy 20, 30, 40 lvl, normalnie łezka się w oku kręci patrząc na to wszystko z innej perspektywy (nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz spotkałem Rexxara w Desolace na cmentarzysku kodo, czy grób Hellscreama w Ashenvale) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się