Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

ktoś u mnie w gildii także miał dzisiaj problemy z logowaniem, nie wiem, ja po 16tej się logowałem bez problemowo jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, grudzień w WoW''ie kosztuje mnie tylko 50,41 zł, najtaniej od lutego. Wczoraj chciałem zmienić, aby pobrali opłatę za 3 miesiące z góry ale nie mogłem wejść w zarządzanie kontem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 10:58, LeszekImielski111 napisał:

jak to jest z patchami do WoW:
jest patch 1.7.1 -> 1.8.0
jest patch 1.8.3 -> 1.8.4

a gdzie patch 1.8.0 -> 1.8.3 ?

czy w takim razie patch 1.8.0 -> 1.8.3

nie jest potrzebny i jego role pelni juz patch 1.7.1 -> 1.8.0 ?


patcha 1.8.0 -> 1.8.3 po prostu nie ma na stronie gram.pl, ale oczywiście istnieje. Podobnie jak nie ma patcha 1.7.0 -> 1.7.1. Najlepiej uzyc patcha doprowadzajacego nas do wersji 1.8.0 a pozostale 4 malutkie patche (1.8.1, 1.8.2, 1.8.3, 1.8.4) sciągnąć automatycznie - po uruchomieniu gry i zalogowaniu się WoW sprawdzi wersje i zacznie sciągać patcha automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 10:58, LeszekImielski111 napisał:

a gdzie patch 1.8.0 -> 1.8.3 ?

To są minor patche i ściągają się jak włanczasz gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z założeniem konta do wow. Najpierw wszystko było, byłem w 4 części zakładania i wyłączyłem a tera wogule niemogę założyć. Jak wpisuje mój kod to piszę że niepoprawny i tu niewiem co robić. jak ktoś coś wie na ten temat co sie mogło stać i jak w końcu się zarejestrować to niech pomoże :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.. I jak kiedy doładujesz konto? Lub kiedy ci się kończy darmowy miesiąc? Bo jestem ciekaw czy dostane ten darmowy miesiąc czy zapłacić.. Nie wiem czy czekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd-key napewno się nie aktywował więc o to się nie musisz bać. Prawdopodobnie pomyliłeś teraz znaki/capslock. Pamiętaj O jest bardźo podobne do 0 (na cd-keyu) i mogłeś się przy tym pomylić. A jeśli sięnie myle to witryna WoWa obecnie nie działa(może to przez moje łącze). Spróbuj ponownie tak za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sori za post pod postem.
Mówiąc "kod" miałeś na myśli klucz autoryzacji (cd-key czy jak kto tam woli) czy nr. karty kredytowej? jeśli o to drugie ci chodzi to masz tu www.darkcoding.net . Peełno nr. kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale trochę mam doła. Przysłali 2 dni zanim mieli przysłać. Starzy mi najpierw niedali zrobić konta jak sie chciali upewnić co do płatności a tera niechodzi. Dobity jestem jak nic bo2 dni temu było ok. ps. na moim keyu niema 0 czy O więc to nieto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 20:20, WoWmen napisał:

Sori za post pod postem.
Mówiąc "kod" miałeś na myśli klucz autoryzacji (cd-key czy jak kto tam woli) czy nr. karty
kredytowej? jeśli o to drugie ci chodzi to masz tu www.darkcoding.net . Peełno nr. kart


Klucz cd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam ale z pełną świadomością konsekwecji i z prośbą o przebaczenie za popełnienie fłaje towarzyskiego zgłaszam się do szanownego gremium zgromadzonych na forum z prośbą o odpowiedx:
Zastanawiam się na WoW. Nic o nim nie wiem. czy mógłbym od waz uzyskać krótki zaryz gry i śwata?
Słyszałem, że fajnie jest grać w to w sieci... na czym polega to granie, ile kosztuje i czy to wogóle fajne jest ten Mix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo mi sie wklepac karte ;-) ... odp. od Blizza :
"Greetings,
Thank you for your email. The payment had to be manually accepted due to a security reasons. The payment has already been accepted and we hope you continue to enjoy the world of Azeroth."


A tak btw. Dlaczego w moim WoWie, mam 4 plytki numerowane : 1, 2, 4, 5 ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże jakie wprowadźenie xD
Tej gry nie da się tak poprostu opisać. Grałeś może w Gothica? jeśli tak to jest jak Gothic z olbrzymim światem większą ilością misji i wieloma innymi bajerami. Jest pełno ras i klas. Najlepiej jeśli zobaczysz jakiś filmik z WoWa jak to wygląda ;)
A co do płatności to abonament to około 100zł na dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 21:42, Daros napisał:

A tak btw. Dlaczego w moim WoWie, mam 4 plytki numerowane : 1, 2, 4, 5 ?!

xD a mógłbś zamieścić jakąś fotke z tym? bo to dość dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 20:30, Szyszek napisał:

Klucz cd :/

Spróbój ponownie po jakimś czasie. Cd-key napewno Ci nie przepadł bo musiał byś najpierw ukończyć wszystkie "koki" rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 21:31, Lukullus napisał:

Słyszałem, że fajnie jest grać w to w sieci... na czym polega to granie, ile kosztuje i czy
to wogóle fajne jest ten Mix?


W to się gra tylko w sieci.. Nie ma czegoś takiego jak Load, save, new game itp.. Logujesz się wybierasz/tworzysz postać i grasz na jednym z serwerów:) Z tysiącami innych graczy w ogromnym świecie:) To gra MMORPG:)

Ps. Gra uzależnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się