Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

to juz nawet nie jest smieszne... bo zanajac Blizzarda to oleje sprawe jak ostatnim razem... mnie sie lag skonczyl tylko dlatego ze zmienilem lacze na dsl4mbity, ale tym razem nie dam rady juz zmienilc lacza :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2005 o 22:27, Stwór napisał:

Ps. Gra uzależnia!


Oj Stworze przesadzasz. Nie uzależnia tylko zaciera granice miedzy światem Azeroth a rzeczywistością.
I np wszelkie zajęcia domowe będą określane jako HQ (home quest), jak zabraknie ci paliwa to sie mowi ze ma sie Dc (disconnect) z ruchu ulicznego, a kiedy kanary w autobusie łapią to pojawia sie specjal event.
Poza tym w pracy/szkole zamiast sie uczyć podnosi sie skilla :P a kiedy idzie sie na jabłak do sąsiada (przez płot) to nie po to by "pożyczać na wieczne nieoodanie" tylko farmować.

Lukullus ty sie nie zastanawiaj tylko mykaj do sklepu po wowa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam żałować zakupu... Mam jeszcze wprawdzie konto na trialu, ale i tak z niego nie korzystam. Gdyż zwyczajnie się nie da. Może te lagi to element jakiejś szeroko zakrojonej kampanii? :D

PS.
Już nie tylko pierwsza strona to sami ‘Poland’ z ‘TPSA’ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 21:42, Daros napisał:


A tak btw. Dlaczego w moim WoWie, mam 4 plytki numerowane : 1, 2, 4, 5 ?!



Hehe ... gram caly czas na instalce kuzyna od czasow triala, dlatego plyt nie ruszalem. 3ka byla pod 4ką tak wiec jest komplet 5CD ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 20:11, Stwór napisał:

Witaj.. I jak kiedy doładujesz konto? Lub kiedy ci się kończy darmowy miesiąc? Bo jestem ciekaw
czy dostane ten darmowy miesiąc czy zapłacić.. Nie wiem czy czekać:P


Sorki ze nie odpisywalem dlugo ale wczoraj chyba sie czegos nacpalem i szalalem ze hej ;)

Nie doladowywuj, dzis o 15:57 pobierze mi z konta kase wiec jeszcze dzis powinienes dostac, mam nadzieje ze troche pograsz na venture jak cos moj nick masz ponizej ;) odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wczoraj wiele osob mialo problem z lagami szczegolnie wiem ze Tpsa miala niezle problemy. Ja na szczescie bez problemu moglem grac w prawdzie latency kolo 800 -1000 ms ale wszystko szlo jak po masle nawet uzyskanie lvl 32 i 33 ;) (Seaven dorazu mi sie przypomina to co mi ostatnio napisales "za kazdym razem jak Cie widze to jestes silniejszy" ) No dobra teraz dobrac sie do 35 lvl dla nowej broni mrau ;)


Wowmen... wiem ze to juz kilka razy pisales ale jakos nie moge odnalezc jakim nickiem sie poslugujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 13:06, WildLight napisał:

Wowmen... wiem ze to juz kilka razy pisales ale jakos nie moge odnalezc jakim nickiem sie poslugujesz?

Main - Mu - 60lvl Troll Mag
Muł - Tecnet - 25lvl tauren Wojownik
Alt - Pwnzoor - 13lvl Priest ;)

Wszystko na Bloodfeather
Ps. Jestem nieaktywny od ponad miesiąca :P będe może na święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 22:09, WoWmen napisał:

> A tak btw. Dlaczego w moim WoWie, mam 4 plytki numerowane : 1, 2, 4, 5 ?!
xD a mógłbś zamieścić jakąś fotke z tym? bo to dość dziwne :D


A tak z ciekawości zapytam: na ilu płytach wy macie WoW? Ja swojego kupiłem w listopadzie i jest na 5, instalacja wymagała wszystkich, a wersja gry... hmm nie przyglądałem się specjalnie. Pewnie o patche chodziło, ale kumpel zaliczył niezłe zdezo, jak się okazało, że on ma tylko 4 płytki, nawet chciał pisać do Blizza, że ma jakąś okrojoną wersję, po instalce wyszło na to samo ;)

Hmm, mam 20lv - priest/troll, macie jakieś pomysły jak grać takim bohaterem na BG w przedziale 20-29? W pierwszym dostępnym dorobiłem się Scout''a, ale to było jak zabranie dziecku lizaka ;)

A wczoraj, widziałem (Venture Co.) trzech ziomków z Ancient Circle, 3 60tki: general, champion i chyba też champion, jak zacząłem oglądać ich sprzęt to mi szczena opadła... Czy gdzieś w necie są rankingi gildii, chciałbym zobaczyć kto jest najmocniejszy na naszym serwerze. Pewnie to nie The Sentenced (na razie spotkałem przelotek tylko 2 członków, raczej low lv), ale zakładam, że to tylko kwestia czasu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:15, GanD napisał:

A tak z ciekawości zapytam: na ilu płytach wy macie WoW? Na 4

Hmm, mam 20lv - priest/troll, macie jakieś pomysły jak grać takim bohaterem na BG w przedziale
20-29? Na AB chodź z grupą :P dużo honou + fajne nagrody + szybko :)

Czy gdzieś w

Dnia 09.12.2005 o 14:15, GanD napisał:

necie są rankingi gildii,

Na stronie WoWa masz takie coś jak Mini Honor Ranking. TAm wybierzesz serwer i masz top 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nasz gildia (The Sentenced) to ponad 120 osob. Niektorzy swiadomie i celowo ignoruja BG. Na BG nie konczy sie pvp, a przypadkowe spotkania i wynikajace z nich bijatyki zdazaja sie dosc czesto. Czy jestesmy wysoko w rankingu (jesli tkai jest dostepny) to nie wiem ale zapewniam cie ze wpadac na nas bedziesz bardzo czesto :) Milej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że rangi bez BG nie podbijesz za wysoko :P Generał jest niemożliwy do osiągnięcia bez bg :P no chyba że jesteś taki uber żę całą stolice 60lvl zaczniesz wybijać sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 15:11, BigButcher napisał:

Niech mi ktos powie co sie dzieje znowu z Blizzem Na Vashji nie da sie grac tak samo jak
na Veneture Co. co oni zas porobili ?????/

To co zawsze, nikt nie wie co się dzieje. Wpisz tracera na forum Blizza dla własnego spokoju i czekaj na reakcję. Ja ostatnio czekałem 3 miesiące, ale w końcu naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 13:10, WoWmen napisał:

> Wowmen... wiem ze to juz kilka razy pisales ale jakos nie moge odnalezc jakim nickiem
sie poslugujesz?
Main - Mu - 60lvl Troll Mag
Muł - Tecnet - 25lvl tauren Wojownik
Alt - Pwnzoor - 13lvl Priest ;)

Wszystko na Bloodfeather
Ps. Jestem nieaktywny od ponad miesiąca :P będe może na święta :P

Hmm a The Venture? zdawało mi sie ze tez tam grasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:39, Sebi napisał:

Wiesz nasz gildia (The Sentenced) to ponad 120 osob. Niektorzy swiadomie i celowo ignoruja
BG. Na BG nie konczy sie pvp, a przypadkowe spotkania i wynikajace z nich bijatyki zdazaja
sie dosc czesto. Czy jestesmy wysoko w rankingu (jesli tkai jest dostepny) to nie wiem ale
zapewniam cie ze wpadac na nas bedziesz bardzo czesto :) Milej gry.


Nie wiem czemu ale jak slysze [nazwa guild] ma [liczba osob] momentalnie mnie odstawia na bok ... moze dlatego ze bardziej jestem symatykiem samotnej gry z grupka przyjaciol... zreszta wlasnie tez moze dlatego tworze guild na venture gdzie nie beda osoby z ulicy a znajace siebie i przede wszystkim spedzajace troche czasu...

no ale rozne ze gusta o ktorych dyskutowac nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta z gildiami to jest tak ze jak jest za duzo ludzi to niedobrze, a jak za malo to jeszcze gorzej.

dlatego w tej, ktorej jestem jest limit, na 56 osob max i to wszystko, mamy dokladnie tyle klas postaci ile potrzeba zeby robic MC, a ze wiekszosc to hardcore''wocy ktorzy wiecznie sa online to nie mamy problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wcale nie znaczy, że musisz grać z nimi wszystkimi, nadal są jakieś tam grupki przyjaciół/dobrych znajomych, które questuja razem:) A gildia to po prostu wsparcie i wspólnota, bez niej wielu rzeczy w tej grze nie osiągniesz (o dobrych zorganizowanych wypadach do Molten Core, Onyxia''s Lair, Blackwing Lair czy Zul''Gurub lub też Alterac Valley BG możesz bez gildii zapomnieć), a na inne będziesz musiał ciężko zapracować (podczas gdy w gildii nie ma żadnego problemu z pożyczeniem komuś dużej kwoty golda, oddaniu jakichś dobrych itemów za free czy też pomocy w rozwijaniu profesji - wyobraź sobie, że tylko dzięki gildii mam ledwie 41 lvl a już profesje prawie do końca rozwinięte...). Generalnie gildia to taka frakcja, do której się przynależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się