Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>Takie coś jest niemożliwe.
No właśnie, ale przyjrzyj się na 6 minucie filmu-kolo odpala Deathwish i ma ręce w czerwonej poświacie (czyli normalny Deatwish, a nie tylko zmieniona ikonka), potem trochę biega i uderza i w pewnym momencie za flagą walczy z gnomem (chyba mage) i zauważ, że Deathwish cały czas jest włączony (ikonka buffa na dole) i kolo używa Mortal Strike i ma 1835 crit i gnome dostaje buffa od Mortal Strike, potem tylko 1800 crit z execute widać... i wciąż deathwish chodzi... Na jego profilu widziałem, że nie miał w talentach deathwisha, ale teraz jego pofil chyba usunięto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:18, Michał11 napisał:

A pozatym czy ktos z was gra na jakims serwie pvp rekomendowanym prze blizzarda ? Bo wiecie
zawsze latwiej gra sie a rodakami , duzo wygodniej jest gadac po polsku.


Hm, może nie jest to tylko PvP, tylko RPPvP - The Venture Co.
Kiedyś był rekomendowany, teraz ma status medium. Mam tam 43 human rogue :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:47, CH1CKEN napisał:

>Takie coś jest niemożliwe.
No właśnie, ale przyjrzyj się na 6 minucie filmu-kolo odpala Deathwish i ma ręce w czerwonej
poświacie (czyli normalny Deatwish, a nie tylko zmieniona ikonka), potem trochę biega i uderza
i w pewnym momencie za flagą walczy z gnomem (chyba mage) i zauważ, że Deathwish cały czas
jest włączony (ikonka buffa na dole) i kolo używa Mortal Strike i ma 1835 crit i gnome dostaje
buffa od Mortal Strike, potem tylko 1800 crit z execute widać... i wciąż deathwish chodzi...
Na jego profilu widziałem, że nie miał w talentach deathwisha, ale teraz jego pofil chyba usunięto...

Dobra nie będe się z tobą sprzreczał bo ty i tak lepiej wiesz że można mieć wszystkie talenty na raz nawet gdy nie można. To zobacz sobie prawdziwego warriora bez buffów http://www.youtube.com/watch?v=7JPvyWcnbKs
I nie nabijaj więcej postów do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, takiego wrażenia jak ten poprzedni film nie robi :P BTW Jak się nazywa ten mod co mu pokazuje ile czasu zostało do końca rzuconego przez niego buffa na przeciwniku (głównie harmstring-spowolnienie), a także casting czarów leczących i ofensywnych (np. frostbolt) wrogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:16, CH1CKEN napisał:

No, takiego wrażenia jak ten poprzedni film nie robi :P BTW Jak się nazywa ten mod co mu pokazuje
ile czasu zostało do końca rzuconego przez niego buffa na przeciwniku (głównie harmstring-spowolnienie),
a także casting czarów leczących i ofensywnych (np. frostbolt) wrogów?


Mod Natur EnemyCastBar. Tylko żeby paski castowania dotyczą wyłącznie osoby którą masz na targecie.

http://www.curse-gaming.com/en/wow/addons-3828-natur-enemycastbar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytalem o tym dodatku do wow i rozmawialem z ludzmi w grze to wiekszosc na zmiany sie oburzyla i powiedziala ze nie kupia BC. Szczegolnie na to ze mozna bedzie znalesc lepsze przdmioty w dodatku grajac solo niz z rajdu na Naxxxramas. Zniknie Honor i rank , ogolem wogle cale rajdy przestana miec wiekszy sens. Jest oczywscie dobra wiadomosc dla poczatkujacych lub nie rajdujacych graczy ale reszta chyba ztego faktu sie nie cieszy. Ma to takze takadobra strone dla tych co majamalo czasu na gre w wow, jednak jest topewne nie docenienie graczy ktorzy sie nameczyli aby cos osiagnac. Co Wy o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to tym myśle? Bzdura - i mówię to jako osoba rajdująca Naxxa. A czego się ludzie spodziewali, że wyjdzie dodatek, a oni przez całe 10 leveli, przez wszystkie 5 osobowe instancje będą używać tego co zdobyli w BWL? Bez przesady.
Jest też oczywiście kwestia poziomu trudności Outlandsów - jeśli byłyby przystosowane do przeciętnego gracza w zielonych/niebieskich itemach z 60 lvl, to każdy w t2+ nie miałby tam żadnego wyzwania. Jeśli z kolei dostowanoby do t2+ - to ludzie nieubrani męczyliby się okropnie z pierwszym lepszym mobkiem.
Poza tym, co to za "namęczyli się by coś osiągnąć"? Gra ma być przyjemnością, a nie "męczeniem się". Dla mnie zabicie Ragnarosa nie było męczeniem się. Nefarian? Też nie. Empy? Patchwerk? Wręcz przeciwnie. Jeśli dla was to męczenie się - to może lepiej byście faktycznie nie kupowali dodatku i nie "męczyli się" jeszcze bardziej.
Najbardziej boli ludzi "epeen" oczywiście, utrata statusu Rajdera Z EpiXami, który ma sprzęt 5 razy lepszy niż przeciętny gracz i może się tym chwalić. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:38, Gosu napisał:

Szczegolnie na to ze mozna bedzie znalesc lepsze przdmioty
w dodatku grajac solo niz z rajdu na Naxxxramas.


Nie do konca. Nadal beda rajdow instance, ale raczej w formie Onyxii niz MC. Pozatym bedzie mozna chodzic do MC/BWL/AQ/Naxx na wyzszym poziomie trudnosci (wiec itemy lepsze).

Dnia 03.11.2006 o 12:38, Gosu napisał:

Zniknie Honor i rank ,


Bedzie inaczej naliczany, a nie zniknie. Teraz zwykly gracz nie jest w stanie dobic rank powzyej 10, a i bardzo ciezko jest miec wiecej niz 12. W dodatku bedzie zbierac sie punkty ktore nie beda znikac (przyznajmniej nie tak szybko) i je bedzie mozna wymienic n przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:25, Snake_GMC napisał:

Działa Wam uploadowanie profilu na Allakhazam przez WoWReadera? Mi niestety nie, połączenie
odrzucone.

CZE!!!!
Mam pytanie czy jak wymieniasz np.gre wowa to dostajesz tylko plyty czy cale opakowanie jakie kupiles ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:08, Volvox napisał:

Nie do konca. Nadal beda rajdow instance, ale raczej w formie Onyxii niz MC. Pozatym bedzie
mozna chodzic do MC/BWL/AQ/Naxx na wyzszym poziomie trudnosci (wiec itemy lepsze).

Cytując niebieskich "Nie mamy na razie planów zmieniania "starych" instancji, być może w przyszłości" - więc nie masz racji. I to w obu kwestiach, lepszych porównaniem byłoby raczej aq20/zg niż Onyxia, bo to dalej będą "pełne" rajdy, tyle że 25 osobowe, a nie pojedyńczy bossowie na 20 minut(poza paroma wyjątkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nadal beda rajdow instance, ale raczej w formie Onyxii niz MC. Pozatym bedzie

Dnia 03.11.2006 o 13:08, Volvox napisał:

mozna chodzic do MC/BWL/AQ/Naxx na wyzszym poziomie trudnosci (wiec itemy lepsze).


No właśnie ten wybór poziomu trudności w BC to największa bzdura...:/
Co to jest? Cal lof Duty? Czy gra, która ma aspiracje nawiązywać do gatunku RP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:22, T34 napisał:

No właśnie ten wybór poziomu trudności w BC to największa bzdura...:/
Co to jest? Cal lof Duty? Czy gra, która ma aspiracje nawiązywać do gatunku RP?

Łatwe - dla przeciętnych graczy, którzy dziś wipują w Strat/Scholo. Trudne - dla tych co chcą wyzwania bez rajdów - i lepsze nagrody za nie. Tyle, pomysł bardzo dobry, sposób na "dodanie" nowego contentu bez dużego wysiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:28, KaPe napisał:

Tyle, pomysł bardzo dobry, sposób na "dodanie"
nowego contentu bez dużego wysiłku :)


Dla mnie to idiotyzm, zabijający "realizm" jeżeli o takim wogóle można mówić w grach.
No ale cóż liczy się wola większości...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:19, gzmot napisał:

CZE!!!!
Mam pytanie czy jak wymieniasz np.gre wowa to dostajesz tylko plyty czy cale opakowanie jakie
kupiles ze sklepu


Wymieniasz gdzie? Jak u CDP w ramach gwarancji to chyba z pudełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:34, Snake_GMC napisał:

> CZE!!!!
> Mam pytanie czy jak wymieniasz np.gre wowa to dostajesz tylko plyty czy cale opakowanie
jakie
> kupiles ze sklepu
>

Wymieniasz gdzie? Jak u CDP w ramach gwarancji to chyba z pudełkiem.

Wymieniasz gdzie? Jak u CDP w ramach gwarancji to chyba z pudełkiem.
bo chodzi mi o to ze niemoge wejsc na swoje konto w wowie i potrzebny mi cd-key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się