Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 19:50, Snake_GMC napisał:

A z tymi patchami to jakiś pre-downlload czy co? Bo one są chyba wprowadzane co środy (może
jutro?)

Tak, to jest pre-download. Chodzi o to, że odciążyć serwery po wporwadzeniu nowego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy to mozliwe zeby patch mi sie sciagal juz od prawie 24h i sciagnelo tylko 14%???
hmm cos mi sie zdaje ze to nie działa tak jak powinno :( albo to ja mam jakies problemy ze sciagnieciem tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch zostanie uruchomiony dopiero za parę tygodni, macie jeszcze czas na ściągnięcie.

A powolny download jest związany m.in. z tym żeby nie zapchać wam łącza podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 01:19, Michal256 napisał:

Ten patch zostanie uruchomiony dopiero za parę tygodni, macie jeszcze czas na ściągnięcie.

A powolny download jest związany m.in. z tym żeby nie zapchać wam łącza podczas grania.


Taa.... tylko dziwnym trafem jeżeli patch jest uruvchomiony to laguje i nieraz wyrzuca z neta w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 10:14, Draxvoxdor napisał:

Ja w dniu tylko chodze do szkoły, jem i ucze sie:(


To nie ma czego zalowac, skoro nie masz czasu na granie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 15:03, Solstheim napisał:

ok tyle tylko ze czemu napisąłes to do mnie? skoro ja odpowiadałem na tamten post.. ok mam
pytanie cyz wow chodzi na zintegrowanych kartach graf.? bo obek chodzi i chce miec pewnosc
bo do kasy na wowa jeszcze 16 dni i 13godzin:D(lol)


Bo pisałam rano tuż po powrocie z całonocnej pracy i wcisnęłam zły guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi doradzic jaka specjalizacje w leatherworkingu wybrac? Dragonscale, Tribal, czy Elemental ?
W gildii mam juz elemental''a, wiec raczej wybieralbym miedzy Dragonscale i Tribal. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem Guild Chart zebrałem 9 sygnaturek i jak wracam do Guild Mastera i klikam Register Guild Chart to NIC się nie dzieje, zupełnie jakby "guzik" był dla picu... Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2006 o 15:03, Solstheim napisał:

ok tyle tylko ze czemu napisąłes to do mnie? skoro ja odpowiadałem na tamten post.. ok mam
pytanie cyz wow chodzi na zintegrowanych kartach graf.? bo obek chodzi i chce miec pewnosc
bo do kasy na wowa jeszcze 16 dni i 13godzin:D(lol)

Ja grałem na zintegrowanym radeonie przez pół roku i powiem tak, dało się grać jedynie przy dużej ilości osób przycinało, ale to raczej wina ram-u była niż grafy bo wtedy jeszcze miałem 512 tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka pytanie mam wygeerowałem ten numer karty i teraz zaczyna sie moje pytanie gdzie mam wbic ten kod 10 dni za free i na opakowaniu pisze ze pierwszy miesiac gry jest za darmo czy to prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś oryginał? Jeśli tak to najpierw załóż konto do gry https://signup.wow-europe.com/menu.html?locale=en_GB przy użycciu klucza na trial 10 dni, a później (w zarządzaniu kontem) upgradeuj je do pełnego podając klucz z wewnątrz opakowania gry - tym samym będziesz miał 40 dni na zabawę. 10 za free a później 30, które się dostaje za zakup gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:46, Snake_GMC napisał:

Kupiłeś oryginał? Jeśli tak to najpierw załóż konto do gry https://signup.wow-europe.com/menu.html?locale=en_GB
przy użycciu klucza na trial 10 dni, a później (w zarządzaniu kontem) upgradeuj je do pełnego
podając klucz z wewnątrz opakowania gry - tym samym będziesz miał 40 dni na zabawę. 10 za free
a później 30, które się dostaje za zakup gry :)


napisz na moje gg bo mam jeszcze kilka pytani muj numer 586735 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z pobieraniem najnowszego patcha do WoW-a, polega on niestety moim antywirusie F-secure 2006, który prawdopodobnie blokuje pobieranie danych na swoim firewallu :(( Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak można to cudo skonfigurować, żeby odblokowane były odpowiednie porty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach konta pisze mi "free Monh" a pod tym wyswietla sie 23/12/06 12.99euro jak zmienic sposub płastnosc na pre paid jak jej nie mam???bo tzeba odrazukod wpisac
co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie zignoruj. Po prostu gdy skończy Ci się darmowy miesiąc będziesz musiał (jeśli chcesz grać) jakoś opłacić konto - kartą kredytową lub pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się