Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Był ktoś może na turnieju rybackim? Bo chciałem ostatnio iść ale nie miałem czasu by pograć.. Jakie są nagrody jeśli ktoś wygrał? Tak sie pytam z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 11:41, Stwór napisał:

Był ktoś może na turnieju rybackim? Bo chciałem ostatnio iść ale nie miałem czasu by pograć.. Jakie są nagrody jeśli ktoś
wygrał? Tak sie pytam z ciekawości:)

Nagroda to rpicka wędka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:57, Stwór napisał:

> btw - jak moge "zamrozic" konto gdy wykorzystalem juz 23 dni z karty pre-paid?? - w stronie zarzadzania kontem nigdzie
takiej
> opcji nie znalazlem..., plz help me :(

Konto zamrozi ci sie samo gdy minie okres do którego przedłużyłeś
czas grania.. Po upłynieciu terminu do ktorego możesz grac konto samo automatycznie jest zamrazanie, a odmrozic możesz je
ponownym zapłaceniem za gre:) Niestety jesli teraz grac nie mozesz a masz ponad jeden miesiac grania zapłacony.. To niestety
ci to przepadnie;/ Jest jeszcze możliwość żę napiszesz do blizza i zamrożą ci konto i odmrożą jak bedziesz już znów mogł
grac... Ale nie wiem czy ktoś to stosował i czy to wypali..
Pozdrawiam


Erm... sorry, ale z tego co wiem, na stronie WoWa w ustawieniach swego konta jest taki button jak Cancel Account bodajże, który zamraża konto. Zatem nie trzeba pisać do blizza a niewykorzystany czas nie przepadnie (z tego co wiem, jednak na 100% pewien nie jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NattaN co Ty piszesz?! jak ktoś użyje Cancel Account to mu zwróć kase! ta opcja KASUJE konto. Pisze tam dokładnie KASUJE. NIe pisz tak bo ktoś to zastosuje i będzie dym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zatem nie trzeba pisać do blizza a niewykorzystany czas nie przepadnie (z tego co wiem, jednak na 100% >pewien nie jestem).

Guzik prawda, naucz się czytać po angielsku (czy jak tam). Wyraźnie na samym końcu pisze, że po anulowaniu konta, nadal można grać do czasu aż przeminie twój czas subskrypcji, czyli niewykorzystany czas będzie przepadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:16, Sth`Devilish napisał:

Jeśli kasuje, to dlaczego postaci kolegi, który w ten sposób anulował konto, nadal istnieją ?

O.o Byłem pewnien że to kasuje konto. Bo wiesz pyta czy jesteś pewien. Prosi o napisanie do BLizzarda dlaczego i wogóle to mi do zamrażania nie pasowało zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 12:45, WoWmen napisał:

Nagroda to rpicka wędka :D


Hehe i co pewnie ja zdobędziesz to cudo to nie będzie więcej gankowania podczas łowienia rybek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 20:28, Stwór napisał:

> Nagroda to epicka wędka :D

Hehe i co pewnie ja zdobędziesz to cudo to nie będzie więcej gankowania podczas łowienia
rybek:)

Heh ma niezły dps :P ale to nie jest super broń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wie ktoś może coś się stało z gildią Guards of Imperium grająca na Shadowsong? Jestem jej członkiem ale 3 tyg nie grałem i po zalogowaniu dzisiaj mam że należy do nie 16 userów i ja jestem tylko zalogowany. Należało powyżej 80. Czyżby zlikwidowali. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 20:47, Alexor napisał:

Witam

Czy wie ktoś może coś się stało z gildią Guards of Imperium grająca na Shadowsong? Jestem jej członkiem ale 3 tyg
nie grałem i po zalogowaniu dzisiaj mam że należy do nie 16 userów i ja jestem tylko zalogowany. Należało powyżej 80. Czyżby
zlikwidowali. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Nie łatwiej się zapytać Gildii? :P Pewnie poodchodzili do innych gildii. MOże nie było żadnych rajdów do High Instancji i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) okej o tym juz tez pomyslałem tylko że nie miałem niestety z nimi kontaktu poza grą. :/ Chyba że przez chat w Wow zoabczymy. Dzieki za odpowiedzi ludzi którzy wiedza co sie z gildia stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:04, BigButcher napisał:

Pnowie tak za bardzo nie rozumiem co sie stało z formu CD Projekt już wohule nie będzie istnieć czy jak ???????? Jestem
związany sentymentalnie z tamtym forum !!!!

Tamto forum nigdy nie powróci już. Jest nowe i nie płakaj ;) Są tu te same osoby jak przedtem więc czego chcesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam buildu dla rouga
myslalem o mieczach i wymyslilem cos takiego

ASSASSINATION
Improved Eviscerate 3/3
Malice 5/5
Ruthlessness 3/3
Relentless Strikes 1/1

COMBAT
Lightning Reflexes 5/5
Deflection 5/5
Precision 5/5
Dual Wield Specialization 5/5
Blade Flurry 1/1

SUBTLETY
Master of Deception 5/5
Camouflage 5/5
Initiative 5/5
Improved Sap 3/3


jak ktos ma jakis leprzy pomysl to jestem otwarty na propozycje (wiem ze nie ma natychmiastowego colldowna)

kalkulator http://wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się