Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 18:00, WoWmen napisał:

> A ja dostalem tylko cukierki :(
Dostałeś cukierki a ja sobie nawet mikołaja nie zobacze bo powrót do WoWa planuje na styczeń
:/ A co do tych cukierków to są one na zasadzie tych z Hallowen? czy jakieś fajniejsze że w
coś zamieniają :D


Zwykle cukierki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:28, Hill napisał:

to jak jusz podam nr karty to bede se mugł wreszce konto zrobić co za bezsens i głupota!!!

ALe co za problem? darkcoding i już masz n nr. kart :P

>>Volvox
:/ ee to kicha. Przynajmniej jest renifer i są śnieżki ;). SZczerze mówiąc fajniej było by gdyby był cukirek a jak się go zje pufff....i się jest skrzatem(nie mylić z gnomem) albo czymś fajnym świątecznym :). Chociarz nie wyobrażam sobie kogoś zamienionego w skarpetke na prezenty(wg. amerykańskiej tradycji).
Ps.Ten renifer ma +100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to to o czym mówiłem. W 100% działa bo sam miałem z tej strony
Ps. Polecam dobry słownik ortograficzny ;) "muwiłeś" i "morze" ;) małe literówki ok, ale to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;) nie bierz tego do siebie :P To tylko taka drobna uwaga ;) Ja jestem dysgrafikiem ale na forum tego naszczęście nie widać ;) Poprostu się troche skup nad pisaniem bo wbrew ogólnej opinii pisanie na komputerze nie pogarsza ortografii (wyjątek to gg i inne komunikatory :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

Spoko ;) nie bierz tego do siebie :P To tylko taka drobna uwaga ;) Ja jestem dysgrafikiem ale
na forum tego naszczęście nie widać ;) Poprostu się troche skup nad pisaniem bo wbrew ogólnej
opinii pisanie na komputerze nie pogarsza ortografii (wyjątek to gg i inne komunikatory :P)

troche trudno mi sie skupić gdy pacze jak sie wolno ściąga pacz do WOW-a dopiero 30 % :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:52, Hill napisał:

sorki ale mam stwierdzoną dysleksje na papierku hehe


To cie ani troszke nie usprawiedliwia. Na komputerze masz slownik i mozesz sprawdzic kazdy tekst. Poza tym mozesz przeczytac swoja wypowiedz przed wyslaniem i oczyscic ja z bledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 00:38, Xantus napisał:

> sorki ale mam stwierdzoną dysleksje na papierku hehe

To cie ani troszke nie usprawiedliwia. Na komputerze masz slownik i mozesz sprawdzic kazdy
tekst. Poza tym mozesz przeczytac swoja wypowiedz przed wyslaniem i oczyscic ja z bledow.

no ale po co mam to robić i czas marnować jak ktoś bedzie chciał odaczytać posta to to zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 00:55, Hill napisał:

no ale po co mam to robić i czas marnować jak ktoś bedzie chciał odaczytać posta to to zrobi!


Wiele czasu ci to nie zajmie, a podniesie kulturę wypowiedzi i może "załapiesz" niektóre słowa by pisać je poprawnie.. (Czytaj zapamiętasz poprawną pisownię!):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 00:59, Stwór napisał:

> no ale po co mam to robić i czas marnować jak ktoś bedzie chciał odaczytać posta to to
zrobi!

Wiele czasu ci to nie zajmie, a podniesie kulturę wypowiedzi i może "załapiesz" niektóre słowa
by pisać je poprawnie.. (Czytaj zapamiętasz poprawną pisownię!):)

zupełnie jak z jakiejś ksiązki (Czytaj zapamiętasz poprawną pisownię!):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 00:55, Hill napisał:

no ale po co mam to robić i czas marnować jak ktoś bedzie chciał odaczytać posta to to zrobi!


- Nie marnowac naszego czasu (ktory musimy poswiecic na doczytywanie sie)
- Szanowac ludzi ktorzy maja to czytac
- Nauczyc sie poprawnie pisac (w przyszlosci jak pojdizesz do pracy to papierek od dysortografii bedzie mogl ci jedynie sluzyc w toalecie, bo pracodawca bedzie wymagal pisania poprawna polszczyzna)
- Nie myslic ludziom w glowach (jak sie duzo takich tekstow czyta to pozniej sie samemu robi bledy)

Dnia 18.12.2005 o 00:55, Hill napisał:

zupełnie jak z jakiejś ksiązki (Czytaj zapamiętasz poprawną pisownię!):)


To musi byc zatem bardzo madra ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania
1. Jak oswoić zwierzaka, tak aby łaził i pomagał - jaki trzeba mieć czar a potem po kolei co robić bo niewiem :((
2. Skąd wziąć amunicję do broni dystansowych (w moim przypadku do strzelby)
Dopiero dzisiaj rozpoczołem moją przygodę, mam dwarf hunter 9 lvl więc pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Hunter ma taki czar/umiejętność gdy jej użyjesz pokarzą się takie serduszka ;)
2. U sprzedawców. Ostatecznie możesz jako inżyniej ją wytworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na 10 lvlu od trenera hunterów dostaniesz quest uczący ciebie panowania nad bestiami, w którym będziesz musiał przygarnąć jakiegoś zwierza:) Potem możesz oczywiście go zamienić na dowolnego innego. Robisz to zdolnością, którą uzyskujesz po ukończeniu całego questa (Tame Beast).

2. Rozglądaj się za "General Goods vendor" - takowi sprzedają oprócz samej amunicji również jedzenie, soczki czy też drewno do rozpałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:50, Wojtas94 napisał:

ciekawe jaki bedzie kolejny warcraft?

MIał być czerwiec 2006 ale z tego co przeczytałem w jakiejś szmatławej gazecie będzie na święta 06''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 pytanka
1.skad mozna wziasc wlasnego guest passa by komus jak mu dam to by mi dalo 30 dni free;]
2.szukalby ktos party na swieta po stronie aliance - healer/tank , / = lub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się