Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy jesli mam postać w Ally i chiałbym przesłać pieniądze i itemy na alta w hordzie (na tym samym serwerze), to jest to możliwe? Kiedyś słyszałem coś, że można przez bank w Booty Bay, ale czy nadal istnieje taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:53, graczomaniak napisał:

Czy jesli mam postać w Ally i chiałbym przesłać pieniądze i itemy na alta w hordzie (na tym
samym serwerze), to jest to możliwe? Kiedyś słyszałem coś, że można przez bank w Booty Bay,
ale czy nadal istnieje taka możliwość?


EDIT: Przypomniałem sobie, że może to działać tylko jak postaci są na 2 różnych kontach, jeśli tak jest, to trzeba kogoś poprosić do pomocy.
Tak, musisz się wybrać altem do neutralnego AH lub poprosić kogoś zaufanego, następnie wystawiasz np. Worn Axe za duże sumę, przychodzisz mainem z drugiej strony i płacisz. Uwaga, AH zabierze ci 15%!
Aby tego uniknąć możesz przekazać kasę w postaci "inwentarza" - przedmiotów, które spokojnie sprzedasz po drugiej stronie, ale jest to trochę ryzykowne. Przychodzisz mainem, wystawiasz przedmiot za powiedzmy 1 copper, a następnie szybko logujesz się altem i kupujesz. Jeżeli ktoś inny przeglądał właśnie aukcje, możesz stracić przedmiot. Dlatego lepiej to robić w 2 osoby i w godzinach, gdy gra mało osób. Kiedyś można było popatrzeć, czy ktoś inny nie stoi w pobliżu aukcjonera, ale od czasu wprowadzenia połączonych AH jest to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą powyżej: trik z uzywaniem neutralnego AH zadziała tylko jeśli masz dobrego zaufanego znajomego, który ci w tym szwindlu pomoże ;) Jeśli nie, to możesz spróbować mniej legalnie - spróbuj popytać czy ktoś, kto również ma alta po twojej stronie (alliance/horda) nie chciałby zrobić wymianiu typu: on ci daje kase z maina, tam gdzie ty masz alta i ty tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 00:55, Sth`Devilish napisał:

Właśnie od kumpla dostałem fajny link, popatrzcie (to o tym jaki lock jest imba - czy raczej
fear :P):

http://files.filefront.com/Warlocks+are+so+OP/;9431397;/fileinfo.html

Ale się uśmiałem :D


Końcówka filmiku obrazuje właśnie drogę, którą zmierza każdy Warlock ;p Ja mam Maga i nie zamierzam zmieniać ;]
BTW : Gratki za zwycięstwo z Vesanią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak da sie przeslac kase bez problemu i nawet mozna zarobic niezle kombinujac aukcja hordy i alianc tylko trzeba miec jak ktos juz powiedzial zaufana osobe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 14:58, SoieR napisał:

Najgosze w locku jest to że czasami nawet jak sie z nim wygra to ma się na sobie już tyle dotów
że kilka chwil poźniej gryzie sie piach.

rogue ma na to sposób w talentach ma skill który ściąga z niego wszystkie niedogodne efekty magiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a pal, droot, szaman czy priest mogą część ściągnąć, tyle że z tym 1 (wygraniem z lockiem zwłaszcza pierwszym trzem) będzie "nieco" ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie talent, każdy rogue go ma bez względu na spec (choć to było talentem w czasie bety BC :P) - cloak of shadows - usuwa wszystkie debuffy i na następne 5sek 90% na resist ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 14:58, SoieR napisał:

Najgosze w locku jest to że czasami nawet jak sie z nim wygra to ma się na sobie już tyle dotów
że kilka chwil poźniej gryzie sie piach.


To chyba tylko jeśli grasz warriorem albo hunterem :) Rogue, jak już inni wspomnieli może z siebie ściągnąć wszystkie debuffy przy pomocy CoS. Klasy leczące - wiadomo, mogą się podleczyć i bez stresu porobić dispell/decurse. Mag - wystarczy odpalić Ice Block. Warlock - Shadow Ward + felhunter i zdejmować debuffy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:11, CH1CKEN napisał:

Miałem to samo jak dostałem feara na Eye w mniej więcej tym samym miejscu...


Mnie najbardziej rozbawiła sytuacja w tym filmiku - już gość (ten warrior) mógł odpalić Execute i wykończyć locka, a tu nagle jebudu - fear i bug :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:18, Sth`Devilish napisał:

> Miałem to samo jak dostałem feara na Eye w mniej więcej tym samym miejscu...

Mnie najbardziej rozbawiła sytuacja w tym filmiku - już gość (ten warrior) mógł odpalić Execute
i wykończyć locka, a tu nagle jebudu - fear i bug :D


To ja kiedyś spadłem w Black Morass. Chciałem jednego guardiana zlootować, biegne z powrotem a tu łup zapadam się i lece ;p Na szczęście szybko wróciłem i dało rade dokończyć inst (i całe szczęście to nie był hero ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:11, CH1CKEN napisał:

Miałem to samo jak dostałem feara na Eye w mniej więcej tym samym miejscu...

jakie tu są addony i jak zrobić tak żeby wszystko było tak jak na screenie oprócz tego paska na dole żeby był zwykły ten normalny ale żeby też liczyło ile do końca stygnięcia skilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 19:29, Tieru napisał:

Witam. Mam pytanie bo ludzie na wowie podaja mi rozne wzpolrzedne na mapie jak sie je odczytuje??

musisz miec do tego addon lub z mapek na wowhead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się