Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2008 o 18:44, Dregorio napisał:

> Miałem to samo jak dostałem feara na Eye w mniej więcej tym samym miejscu...

jakie tu są addony i jak zrobić tak żeby wszystko było tak jak na screenie oprócz tego paska
na dole żeby był zwykły ten normalny ale żeby też liczyło ile do końca stygnięcia skilla?

20080117201730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaczynam grać krasnoludem Hunterem, i mam nim 7 level, jaką broń mi doradzacie nosić nim? Na razie póki co mam taką co 10-19 zadaje, ale czy jest dla mnie jakaś lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 18:44, Dregorio napisał:

> Miałem to samo jak dostałem feara na Eye w mniej więcej tym samym miejscu...
jakie tu są addony i jak zrobić tak żeby wszystko było tak jak na screenie oprócz tego paska
na dole żeby był zwykły ten normalny ale żeby też liczyło ile do końca stygnięcia skilla?


Tu masz screena z większością jakich wtedy używałem.
Niestety trochę zabawy jest z ustawianiem tego wszystkiego... Mnie to zajęło godzinę... Z czego większość czasu to nauka co dany addon potrafi i w jaki sposób :P To moja własna kompilacja, że tak to nazwę xD a nie jakiś pack tbh :P

20080118124550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:32, kustra paweł napisał:

mam 10 dniowa wersaje wow za fri mam 20 lewel i dalej nie expie dlaczego


wersja trialowa ma ograniczenie do 20 lev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 22:21, SoieR napisał:

Nie musisz spamować, zadałeś pytanie i jak ktoś będzie mógł/chciał to odpowie.

Jakieś sugestie co do buildu dla maga http://www.wowhead.com/?talent=oiMVf0bzxcZxgGzc0coxo
?
Za wszelkie wytknięte błędy z góry dziękuje. ;D

eee a chcesz grać pvp czy pve bo jak pvp to doradzałbym dodać do frost żeby mieć żywiołaka wszyscy tak robią przynajmniej ci co z nimi gram ^^ mogę sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 14:35, SoieR napisał:

> eee a chcesz grać pvp czy pve bo jak pvp to doradzałbym dodać do frost żeby mieć żywiołaka

> wszyscy tak robią przynajmniej ci co z nimi gram ^^ mogę sie mylić.
...i dlatego wolałbym być orginalny ;], sęk w tym że nie wiem jak sie to sprawdzi

ale jak grasz pvp to najlepiej do frosta dołożyć nie mówię ze nie można do fire ale to już na twoją odpowiedzialność jak ci sie tym gra lepiej to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 10:33, bartez743 napisał:

Ludzie zaczynam grać krasnoludem Hunterem, i mam nim 7 level, jaką broń mi doradzacie nosić
nim? Na razie póki co mam taką co 10-19 zadaje, ale czy jest dla mnie jakaś lepsza?


Pewnie jest, ale na tym levelu to mała różnica. Jeżeli szukasz najlepszych broni na swój lvl to Armory, Items, Rare + Guns, masz tam nawet opisanie gdzie się zdobywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:34, Dregorio napisał:

na jakiej stronie mogę sie dowiedzieć jakie klasy łączyć z jakimi klasami na arenach 2v2 3v3
5v5 np wiem że hunter z druidem dobrze polączyć

najlepiej z doświadczenia, a jak nie to na forum blizza poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:10, Mathijas W napisał:

mam pytanie-czy aby zagrać w WoWa trzeba posiadać karte pre-paid i czy również w WoWie trzeba
płacić abonament

jak kupisz wow dostajesz miesiąc gratis a kolejne miesiące płacisz kartą pre-paid abo w inny sposób który możesz sobie wybrać z dostępnych kilku. jeśli dodatkowo dokupisz TBC dostajesz kolejny miesiąc za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:14, Lukas1992 napisał:

jeśli dodatkowo dokupisz TBC dostajesz kolejny miesiąc za darmo.


Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...od nigdy ;P - jedna z najpowszedniejszych "plotek" związanych z wow, ile razy można pisąć że niczego takiego nie było, nie ma i nie zanosi się żeby było... ale ludzie dalej swoje, bo przecież "z podstawką było", pytania związane z darmowym miesiącem z tbc były zadawane długo przed samo premierą... i nic sie nie zmieniło jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się