Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 18:59, Chlorofil napisał:

ŻE CO ????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 120zł ?? Przecież to trzeba na głowę upaść żeby tyle płacić i
to jeszcze za grę na 2 miesiące. Jak ja kieszonkowego to ile dostaję ? 20zł ?


Litości, kolejny się znalazł... To idź do pracy i zarób :) 10 milionów graczy na świecie płaci i nie narzeka, że trzeba płacić, bo jest to opłata nie przymusowa - nikt ci nie każe grać w WoWa. Tak samo jak nikt nie każe ci korzystać z telefonu, kablówki czy internetu, za które przecież też płacisz (o ja, jakie to straszne!). Za te około 55 zł miesięcznie za WoWa można się na prawde świetnie bawić, czego nie można powiedzieć o darmowych grach MMO czy graniu na pirackich serwerach :>

@ Mathijas W - nie, płaci się tak jak np za komórkę na kartę. Tzn żadnej umowy nie podpisujesz i nie musisz płacić co miesiąc - odbywa się to na zasadzie "zapłacisz za miesiąc z góry, możesz grać miesiąc" :) Czyli po prostu przedłuża to ważność konta (czas przez jaki konto będzie aktywne i możliwe do użytkowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:33, Sth`Devilish napisał:

> ŻE CO ????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 120zł ?? Przecież to trzeba na głowę upaść żeby tyle płacić
i
> to jeszcze za grę na 2 miesiące. Jak ja kieszonkowego to ile dostaję ? 20zł ?

Litości, kolejny się znalazł... To idź do pracy i zarób :) 10 milionów graczy na świecie płaci
i nie narzeka, że trzeba płacić, bo jest to opłata nie przymusowa - nikt ci nie każe grać w
WoWa. Tak samo jak nikt nie każe ci korzystać z telefonu, kablówki czy internetu, za które
przecież też płacisz (o ja, jakie to straszne!). Za te około 55 zł miesięcznie za WoWa można
się na prawde świetnie bawić, czego nie można powiedzieć o darmowych grach MMO czy graniu na
pirackich serwerach :>



True, true. Ale tak to już jest ... 120 zł mimo wszystko piechotą nie chodzi:P

Przyznam (możecie mnie zlinczować) grałem na pirackich serwerach a na jednym bawiłem się bardzo dobrze (dużo osób grało i małe lagi:P) Ale w końcu chęć mi odeszła... WoW w ostatecznym rozrachunku nie przypadł mi do gustu.

Przymierzam się do LOTR''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 12:57, KaPe napisał:

> Mam małe pytanko dotyczące resto shamana
> warto np wrzucać kamyki to gratów co dają +11 healing +4 spell crit zamiast kamyków +18
healing,
> czy +9 healing +4 intelect?
> Chodzi mi o to czy spell crit az tak bardzo istotny jest dla shamiego ja k dla holy palka?

Kryt liczy się tylko dla Paladyna, dla reszty lepiej stackować healing i regen - kryty przy
leczeniu są nieistotne, bo nigdy nie możesz na nie liczyć, a jeśli liczysz to współczuć tym
co leczysz ;) Jedyny powód wkładania 9heal/4int to bonus setowy, przy czym jakiś dobry w stylu
9healing, a nie 4 int.



Nie ma co im współczuć, przważnie żyją wszyscy :)))
Ostatnio podropiły mi te kamyki +11 healing +4crit spel i daltego sie pytam, czy są one coś dla mnie warte, bo w sumie miło patrzeć jak po cricie tank dostaje +25% armoru
Co do kamykow +9healing+4intelect, to je akurat bardzo lubie kilka takich w gratach i juz mam mana base prawie 11000
dzieki za odpowiedźl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:05, mrocznygram napisał:

Nie ma co im współczuć, przważnie żyją wszyscy :)))
Ostatnio podropiły mi te kamyki +11 healing +4crit spel i daltego sie pytam, czy są one coś
dla mnie warte, bo w sumie miło patrzeć jak po cricie tank dostaje +25% armoru
Co do kamykow +9healing+4intelect, to je akurat bardzo lubie kilka takich w gratach i juz
mam mana base prawie 11000
dzieki za odpowiedźl

W 5 osobówkach kryt może i się przydaje, ale w rajdach zajmujesz się głównie leczeniem rajdu przez Chain Heal, więc proc armora jest praktycznie bezuzyteczny, poza paroma rzadkimi przypadkami gdy masz leczyć właśnie tanka. Bazowa mana jest mało istotna, regen dużo ważniejszy i istotniejszy - ponownie, nie w 5, bo tam walki rzadko trwają dłużej niż minute, więc rzadko kiedy regenerujesz jakieś istotne ilości. Osobiście wole 9healing/2mp5, 60 many to mało, a regen zawsze się przydaje. Gdy masz dostęp do epickich gemów, to +22healing najlepsze - tyle, że to jedne z najbardziej poszukiwanych gemów(przydatne dla kilku klas i rzadko wypadają), więc dostęp jest bardzo ograniczony i cena wysoka(jeśli kupujesz, a nie dostajesz od gildii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>WoW w ostatecznym rozrachunku nie przypadł mi do gustu.

Może dlatego, że grałeś na piracie co nijak ma się z porównaniem do oryginału? Dla mnie najlepsze w grze są raidy i walki z bossami. Nie ma to jak wyzwanie :P Po pokonaniu bossa radość jest ogromna ^^ Niestety nie da się tego przeżyć na piratach, gdzie bossowie nie są oskryptowani przez co walka z nimi to tylko tank&spank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 21:02, CH1CKEN napisał:

Może dlatego, że grałeś na piracie co nijak ma się z porównaniem do oryginału? Dla mnie najlepsze
w grze są raidy i walki z bossami. Nie ma to jak wyzwanie :P Po pokonaniu bossa radość jest
ogromna ^^ Niestety nie da się tego przeżyć na piratach, gdzie bossowie nie są oskryptowani
przez co walka z nimi to tylko tank&spank...



Prawda. Bardzo możliwe , bardzo;)

No ale co ja poradzę? Nie mam pieniędzy a bardzo chcę zagrać tylko to mi pozostaje a o pracę (16 lat) ciężko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 18:59, Chlorofil napisał:

ŻE CO ????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 120zł ?? Przecież to trzeba na głowę upaść żeby tyle płacić i
to jeszcze za grę na 2 miesiące. Jak ja kieszonkowego to ile dostaję ? 20zł ?


A ja dostaję 50 i z tego opłacam sobie WoW-a, komórkę i czasopisma... Wiesz co jest najlepsze ? Jeszcze mi zostaje... Wystarczy tylko ruszyć swoje 4 litery do byle jakiego sklepu i spytać się " Nie znajdzie się dla mnie coś do roboty ? " Przeważnie chodzi o roznoszenie ulotek, więc tak źle nie jest ;p

Khazi = > mam 15 lat ;p Przeczytaj to, co napisałem wyżej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to co najlepsze w WoWie to ogromna swoboda ruchu (brak śmiesznych ograniczeń i możliwość podróżowania na wierzchowcach - zarówno na lądzie jak i w powietrzu), ogromny niemalże w pełni otwarty świat (bez loadingów), perfekcyjnie rozwiązany handel i świetna komunikacja i interakcja z innymi graczami :)

Niestety PvP zostało w tej grze od premiery TBC spitolone (głównie przez dodanie Resilience ratingu i zbyt małą zachętę do World PvP), balans klas poszedł daleko w las (boli mnie to, że niektórych buildów i połączeń klas na arenach po prostu nie ma sensu używać jeśli chce się coś osiągnąć...), a raidowanie nie doczekało się oczekiwanej liczby usprawnień (przez co zaczyna nudzić jeszcze szybciej niż w podstawce) :/ To tylko moja opinia, ale uważam że TBC chociaz ogólnie jest genialnym dodatkiem, to jednak lekko spartolone zostało to co było kiedyś WoWem, zauważyłem nawet że w takim GW o wiele lepiej bawie się w Arena/BG PvP niż w WoWie (świetny balans, no i wszystko polega na skillu, a nie na tym kto dłużej gra i ma lepszy gear).

Oby WotLK wyszedł jak najpóźniej i sprawił, że WoW znów stanie się taki jakim był kiedyś :) Marzy mi się powrót Battlegroundów z ludźmi z tylko jednego serwera i te długie bitwy, marzy mi się też aby raidowanie nie polegało na napieprzaniu w te same skille w kółko, bez myślenia. Marzy mi się, żebym znów miał jakieś szanse w starciach PvP mając jedynie sam gear z raidowania, marzy mi się także żebym w walce nie musiał wybierać spośród kilkudziesięciu skilli (mam nadzieję, że WotLK nie doda kolejnych nowych, tylko ujednolici działanie tych już istniejących, 4-tego skill bara na moim warlocku sobie nie wyobrażam...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:15, Sth`Devilish napisał:

Według mnie to co najlepsze w WoWie to ogromna swoboda ruchu (brak śmiesznych ograniczeń i
możliwość podróżowania na wierzchowcach - zarówno na lądzie jak i w powietrzu), ogromny niemalże
w pełni otwarty świat (bez loadingów), perfekcyjnie rozwiązany handel i świetna komunikacja
i interakcja z innymi graczami :)

Niestety PvP zostało w tej grze od premiery TBC spitolone (głównie przez dodanie Resilience
ratingu i zbyt małą zachętę do World PvP), balans klas poszedł daleko w las (boli mnie to,
że niektórych buildów i połączeń klas na arenach po prostu nie ma sensu używać jeśli chce się
coś osiągnąć...), a raidowanie nie doczekało się oczekiwanej liczby usprawnień (przez co zaczyna
nudzić jeszcze szybciej niż w podstawce) :/ To tylko moja opinia, ale uważam że TBC chociaz
ogólnie jest genialnym dodatkiem, to jednak lekko spartolone zostało to co było kiedyś WoWem,
zauważyłem nawet że w takim GW o wiele lepiej bawie się w Arena/BG PvP niż w WoWie (świetny
balans, no i wszystko polega na skillu, a nie na tym kto dłużej gra i ma lepszy gear).

Oby WotLK wyszedł jak najpóźniej i sprawił, że WoW znów stanie się taki jakim był kiedyś :)
Marzy mi się powrót Battlegroundów z ludźmi z tylko jednego serwera i te długie bitwy, marzy
mi się też aby raidowanie nie polegało na napieprzaniu w te same skille w kółko, bez myślenia.
Marzy mi się, żebym znów miał jakieś szanse w starciach PvP mając jedynie sam gear z raidowania,
marzy mi się także żebym w walce nie musiał wybierać spośród kilkudziesięciu skilli (mam nadzieję,
że WotLK nie doda kolejnych nowych, tylko ujednolici działanie tych już istniejących, 4-tego
skill bara na moim warlocku sobie nie wyobrażam...).


hmmm... w porównaniu wowa do innych gier bardzo brakuje mi czegoś w stylu guild hallów, czy guild house z innych gier i samej opcji guild wara...co to za mmo bez guild wara :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:17, Dregorio napisał:

> > Miałem to samo jak dostałem feara na Eye w mniej więcej tym samym miejscu...
jakie tu są addony i jak zrobić tak żeby wszystko było tak jak na screenie oprócz tego paska

na dole żeby był zwykły ten normalny ale żeby też liczyło ile do końca stygnięcia skilla?


Ty wyszedłeś poza tekstury prwada??? Mój kolega miał podobnie wczytał grę ,a tu odrazu jego postać wypadła z textur i za którymś tam razem udało mu się wyjść z tego :)

A i mam pytanie czym się rózni WoW: BC od tego najnowszego dodatku Wrath to the king czy coś takiego ?? Wiem , że to dodatek i jak sama nazwa mówi "dodaje" , ale co jeżeli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:52, hubert0 napisał:

hmmm... w porównaniu wowa do innych gier bardzo brakuje mi czegoś w stylu guild hallów, czy
guild house z innych gier i samej opcji guild wara...co to za mmo bez guild wara :/


Podążając Twoim tokiem myślenia :
- co to za MMO, w którym nie ma mountów ?
- co to za MMO, w którym nie ma AH ?
- co to za MMO, w którym przeszkadzają nam niewidzialne ściany ?
- co to za MMO, w którego większość osób gra tylko dla nabijania tytułów ?

Więcej nie chce mi się wypisywać, godzina już późna, idę się kąpać ;p
BTW : Jakbyś się nie domyślił, mowa oczywiście o GW :]

EDIT : Jeszcze jedno, co to za MMO, gdzie party może liczyć maksymalnie 8 osób ? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem w ktorym otrzymujemy forme w niedzwiedzia (gram druidem) jestem w Auberdine i mam jakiś piasek i nie mam pojęcia co zrobić. Pomoze mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie ostatnio przeczytałem ze jedna z ważnych rzeczy które trzymającej graczy w grze są właśnie domki
@Sth`Devilish Wracając do twojego postu z samej góry jeśli bierzesz komórkę na kartę to i tak i tak nie podpisujesz żadnej umowy wiec nie widzę sensu w twojej wypowiedzi ^^ cytuję:
>@ Mathijas W - nie, płaci się tak jak np za komórkę na kartę. Tzn żadnej umowy nie podpisujesz i nie musisz płacić co miesiąc - odbywa się to na zasadzie "zapłacisz za miesiąc z góry, możesz grać miesiąc" :) Czyli po prostu przedłuża to ważność konta (czas przez jaki konto będzie aktywne i możliwe do użytkowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 23:15, mic02 napisał:

A może by przypiąć do tematu linki do wowwiki, thottbota itp i do tego jakieś info o płatności?

moim zdaniem genialny pomysł oszczędzi kłopotów i zbytecznych kłótni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 23:45, Lukas1992 napisał:

> A może by przypiąć do tematu linki do wowwiki, thottbota itp i do tego jakieś info o płatności?
moim zdaniem genialny pomysł oszczędzi kłopotów i zbytecznych kłótni ^^


Pomysł może i fajny, ale nie wykonalny chyba. Jakiś czas temu zdaje się L33T próbował taki post z podstawowym info napisać i przypiąć, a modek odpowiedział mu, że nie da rady, bo post zawiera linki do innych stron. Przynajmniej ja to tak pamiętam - poszukajcie, to znajdziecie ten post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się