Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 21:26, Yamamoto napisał:

> A tak serio - chyba pozwalają na to miksturki, które zapodają efekt "Invisibility", ale
pojęcia
> nie mam czy to działa na takiej samej zasadzie co stealth u rogue/druida.

Wydaje mi się, że po wypiciu takiej miksturki można chodzić, bo kiedyś chyba 20 ally weszło
nam do Thralla (tak się on chyba nazywa) niepostrzeżenie :D


To musiało być daaaawno, bo wszysyc guardzi mają wykrywanie invisibilty i stealh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie co do Ressurecion Scrolli.A więc gram własnie na trialu i zrobie wszystko co sie da na maxa(no tam lv i profesje ) a potem chce upgradować konto i wysłać kumplowi ressurecion Scrolla żeby troche pograł ze mna za darmo(jego konto spełnia wymagania nie było aktywne 90 dni) i on potem zasili normalnie i ja dostane 30 dnie free. No i własnie w tym tkwi problem bo gdzieś kiedyś czytałem że jak się zarejestrowałeś jako mieszkaniec Polski to tych dni darmowych nie dostane czy to prawda czy głupia plotka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam samobója... Nie wiem jaka musiała być gra żeby mnie wciągnęła dłużej niż na 3-5 godzin grania dziennie... Poza tym sprawa jest prosta chcesz to grasz, nie chcesz to nie grasz...:)

Mam takie pytanie skąd ta "podnieta" na posty, które zawierają prośbę o nazwy pirackich serwerów ? Wiemy, że to zabronione to nie udzielajmy odpowiedzi na to, poza tym niektórzy tego biedaka lekko zjechali więc bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 22:53, gohan14 napisał:

potem chce upgradować konto i wysłać kumplowi ressurecion
Scrolla żeby troche pograł ze mna za darmo(jego konto spełnia wymagania nie było aktywne 90
dni) i on potem zasili normalnie i ja dostane 30 dnie free.


To nie jedyny warunek, jaki musi zostać spełniony. Według tego co pisze na stronie z Ressurection Scrollem, to to nie jest po prostu dawanie darmowych dni gry na zachęte do powrotu, tylko wysyłanie zaproszenia do 10-dniowej wersji trial The Burning Crusade, więc jeżeli twój kolega już ma TBC, to (chyba) to nie zadziała. Po za tym oczywiście taka zaproszona osoba musiała być wcześniej abonentem, co za tym idzie trialowe konta odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 22:48, Szczur22 napisał:

To musiało być daaaawno, bo wszysyc guardzi mają wykrywanie invisibilty i stealh


Wszyscy? Pewnyś? Mnie się zawsze zdawało, że tylko tych 2-3 elite guardów (nie pamiętam ilu ich dokładnie przypada na miasto) potrafi wykrywać niewidzialnych/zakradających się, no i oczywiście łapać delikwentów w sieć :) Gdyby wszyscy guardzi w miastach wykrywali stealth, to wyeliminowałoby to jeden z najfajniejszych elementów gry rogue/druidem w WoWie na serwerach PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na serwerach pvp? przecież i na pvp i pve horda na terenach ally nie moze "nikigo" zaatakować (chyba że ma flage pvp) i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu już się nad tym zastanawiałem i nie mogę się zdecydować. Czy Thunderfury http://thottbot.com/i19019 jest dobrym wyborem dla tanka? Widziałem już ich kilku ( tanków ) którzy chodzili z tą bronią ale nie wiem czy warto jest robić q na tą broń? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 14:04, Xard18 napisał:

Sporo czasu już się nad tym zastanawiałem i nie mogę się zdecydować. Czy Thunderfury
http://thottbot.com/i19019 jest dobrym wyborem dla tanka? Widziałem już ich kilku ( tanków
) którzy chodzili z tą bronią ale nie wiem czy warto jest robić q na tą broń? Jak myślicie?


W Outlandzie za początkowe questy dostaniesz lepszą broń. Quest na thunderfury wymaga łażenia do molten core i podobnych raidów, a tam nikt nie chodzi, więc jest trudny do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 15:25, Szczur22 napisał:

W Outlandzie za początkowe questy dostaniesz lepszą broń. Quest na thunderfury wymaga
łażenia do molten core i podobnych raidów, a tam nikt nie chodzi, więc jest trudny do
wykonania.



Co trzeba zrobic to wiem. Osobiście używam teraz mieczyka z hero mech ( sun eater ). Ale widziałem kilku dobrych tanków z tym mieczykiem i się zastanawiam czy te 20% na spowolnienie ataków nie kumuluje się z TS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak moge dostac maila na ktorym mam konto?:P na stronce jest tylko 1 litera:/ pzred przeinstalowaniem systemu mialem to na dysku ale teraz nic juz nie mam:/ niby mi ten mail az tak strasznie nie potrzebny ale brat chce sobie wbic prepaida i zawsze sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:51, Xard18 napisał:


> W Outlandzie za początkowe questy dostaniesz lepszą broń. Quest na thunderfury wymaga

> łażenia do molten core i podobnych raidów, a tam nikt nie chodzi, więc jest trudny
do
> wykonania.


Co trzeba zrobic to wiem. Osobiście używam teraz mieczyka z hero mech ( sun eater ).
Ale widziałem kilku dobrych tanków z tym mieczykiem i się zastanawiam czy te 20% na spowolnienie
ataków nie kumuluje się z TS?


O ile pamiętam to takie efekty się nie kumulują nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc po za wyglądem to on nie ma zbytnio nic do zaoferowania - o ile te efekty sie nie kumulują. Ok to pozostane przy swoim sun eterku do czasu kingsa. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.Ludzie jeszcze grają na podst. Wow''a?Bo nie mam aż tyle kasy żeby kupować wowa+dodatek.Przecierz na pre-paid musi starczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:16, vincent16 napisał:

A ja mam pytanie.Ludzie jeszcze grają na podst. Wow''a?Bo nie mam aż tyle kasy żeby kupować
wowa+dodatek.Przecierz na pre-paid musi starczyć :p

Bardzo niewielu. No i na 60 zostają ci jedynie battlegroundy, bo raidów na 60 już prawie nikt nie robi. Czasami niektóre gildie organizują takie raidy dla zabawy, ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 14:04, Xard18 napisał:

Sporo czasu już się nad tym zastanawiałem i nie mogę się zdecydować. Czy Thunderfury
http://thottbot.com/i19019 jest dobrym wyborem dla tanka? Widziałem już ich kilku ( tanków
) którzy chodzili z tą bronią ale nie wiem czy warto jest robić q na tą broń? Jak myślicie?


1) Muszisz znaleźć sobie team chętny do robienia Molten Core w kółko, bo aby w ogóle rozpocząć quest na tą broń, musisz zdobyć obydwie (lewa i prawa) części Bindings of the Windseeker, które dropią z Barona Geddona i Garra, a szansa na to że któreś padnie wynosi ok. 2%

2) ktoś musi tobie wykuć 10 x Elementium Bar, a do tego potrzebne jest mnóstwo składników dropiących wyłącznie w Molten Core (Fiery Core) i Blackwing Lair (Elementium Ore - dropi wyłącznie z goblinów, które są w samym środku tego raid dungeonu i szansa na drop jest również niewielka) plus w sumie 100 Arcanite Barów (do czego potrzebne będzie 100x Arcane Crystal, a to jeden z najrzadszych kryształów w grze, pre-TBC... kiedyś było to warte kupę złota) i składnik specjalny - Elemental Flux

3) jak już to wszystko uzbierasz, to trzeba jeszcze pokonać bossa raidowego (ale ten akurat był bardzo łatwy, nawet przed TBC)

Summa summarum - nie opłaca się, tymbardziej że raczej na pewno ta broń pozostanie bardzo daleko w tyle za tym, co zaprezentują nam w WotLK, o ile już nie jest daleko w tyle (ja w tankowaniu nie mam dużego doświadczenia, więc nie wiem, ale podobno już nie jest to taka dobra broń dla tanka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się