Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2008 o 10:55, graczomaniak napisał:

> @graczomaniak
> Te obramowania wokół chatu i actionbarów i czego tam jeszcze chcesz to eePanels
jest.
Bóg zapłać Krowo z dwoma mieczami :P.


I teraz ja czuję się poszkodowany, bo, że to jest eePanels, to ja napisałem wcześniej :( A tu taki zonk ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 14:11, Latniak napisał:

I teraz ja czuję się poszkodowany, bo, że to jest eePanels, to ja napisałem wcześniej
:( A tu taki zonk ;p

Oj, wybacz nie doczytałem :P.
Tak więc, dziekuje i Tobie Czarnoksięzniku z różdżką.:)

Już dobrze? Nie dostane feara?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 14:12, graczomaniak napisał:

> I teraz ja czuję się poszkodowany, bo, że to jest eePanels, to ja napisałem wcześniej

> :( A tu taki zonk ;p
Oj, wybacz nie doczytałem :P.
Tak więc, dziekuje i Tobie Czarnoksięzniku z różdżką.:)

Już dobrze? Nie dostane feara?:D


Wypraszam sobie, różdżka siedzi w kieszeni. Ja być Czarnoksiężnik z Mieczem :)
Dlatego też z tym fearem to ja jeszcze pomyślę *mówi wpisując /target graczomaniak*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 11:11, Sth`Devilish napisał:

Jeżeli studiujesz/robisz karierę/masz dziewczynę/masz przyjaciół (którzy jednak nie gustują
w grach), będziesz mieć prosty wybór: albo WoW, albo to wszystko ;P Nie żebym ciebie
straszył, ale serio - WoW to najtrudniejszy nałóg do rzucenia wśród gier i na pewno jeden
z najtrudniejszych w ogóle, jestem pełen podziwu i respektu dla osób, które zdołały go
rzucić na dobre (mój kolega, którego wciągnąłem do WoWa jeszcze za czasów beta wersji,
grał przez 3 lata aż w końcu jak już wszystko stracił i został mu WoW, to go rzucił i
właściwie w ogóle już nie gra :P). Ostrzegam, UWAŻAJ! ;-) WoW jest jak bumerang - wyrzuć
go przez okno, a wróci i z impetem uderzy ciebie w czoło nabijając co raz większego guza
;]



Looool żal mi takich ludzi i z takim podejściem, ja pierdykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 17:01, oOreVenOo napisał:

Looool żal mi takich ludzi i z takim podejściem, ja pierdykam...


Oj coś czuje, że zaraz to tu się rozpęta piekło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 17:01, oOreVenOo napisał:

Looool żal mi takich ludzi i z takim podejściem, ja pierdykam...


Też mi ciebie żal, bo nie dość że zmysł odpowiedzialny za wykrywanie żartu i sarkazmu nie funkcjonuje u ciebie prawidłowo, to jeszcze spoglądasz na wszystkich ludzi na świecie przez pryzmat siebie samego.

PS. Co to znaczy "Looool"? Widać, że nawet nie zastanawiasz się nad tym co piszesz :) Ani to po polsku, ani prawidłowo napisane - takie słowa to ja słyszę w kafejkach internetowych z ust małolatów (ci od obrony krzesłem ;]), pomyśl jaką to daje o tobie opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Looool żal mi takich ludzi i z takim podejściem, ja pierdykam...

Też mi ciebie żal, bo nie dość że zmysł odpowiedzialny za wykrywanie żartu i sarkazmu nie funkcjonuje u ciebie prawidłowo, to jeszcze spoglądasz na wszystkich ludzi na świecie przez pryzmat siebie samego.

PS. Co to znaczy "Looool"? Widać, że nawet nie zastanawiasz się nad tym co piszesz :) Ani to po polsku, ani prawidłowo napisane - takie słowa to ja słyszę w kafejkach internetowych z ust małolatów (ci od obrony krzesłem ;]), pomyśl jaką to daje o tobie opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak się nazywa addon, który pokazuje ile dany przedmiot jest warty? np. pisze przy nim, że w sklepie pójdzie za x golda x silvera i x coppera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:42, Vesania666 napisał:

wie ktoś jak się nazywa addon, który pokazuje ile dany przedmiot jest warty? np. pisze
przy nim, że w sklepie pójdzie za x golda x silvera i x coppera


Jesli dobrze pamietam to ten mod nazywał sie "auctioneer" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:50, GoldOx napisał:

> wie ktoś jak się nazywa addon, który pokazuje ile dany przedmiot jest warty? np.
pisze
> przy nim, że w sklepie pójdzie za x golda x silvera i x coppera

Jesli dobrze pamietam to ten mod nazywał sie "auctioneer" :)


dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auctioneer jest raczej do czegoś innego, a ceny u vendora to tylko dodatek. Mod jest dość pamięciożerny, więc lepiej coś małego co służy tylko do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:50, GoldOx napisał:

Jesli dobrze pamietam to ten mod nazywał sie "auctioneer" :)


Auctioneer to zestaw mniej lub bardziej potrzebnych addonów. Jeśli kolega nie chce sobie niepotrzebnie pamięci obciążać ani być zalewanym stosem informacji i opcji, to wystarczy mu "Informant".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,własnie zamówiłem WoW na gramie bo ultima się grzebała niemiłośiernie.I teraz pytanie czy druid będzie w miarę łatwy do ograniecia dla początkowego gracza?Jaki build polecacie?Odrazu mówie że wole dps,ew tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:22, vincent16 napisał:

Hmm,własnie zamówiłem WoW na gramie bo ultima się grzebała niemiłośiernie.I teraz pytanie
czy druid będzie w miarę łatwy do ograniecia dla początkowego gracza?Jaki build polecacie?Odrazu
mówie że wole dps,ew tank.


Druid ? Banalny ;] Zresztą, jak wszystkie klasy w tej grze ;]
Co do buildów, hm, nie ma czegoś takiego, jest natomiast drzewko talentów, w którym to odpowiednie rozdysponowanie talentów cechuję Cię na daną postać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:22, vincent16 napisał:

Hmm,własnie zamówiłem WoW na gramie bo ultima się grzebała niemiłośiernie.I teraz pytanie
czy druid będzie w miarę łatwy do ograniecia dla początkowego gracza?Jaki build polecacie?Odrazu
mówie że wole dps,ew tank.


No to idz w feral druida i po sprawie, a co do druta ma jedną wadę questy na formy zwierzęce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:00, hammerfall87 napisał:

No to idz w feral druida i po sprawie, a co do druta ma jedną wadę questy na formy zwierzęce

Cały jeden, bo forma wodna jest średnio potrzebna. To już warrior ma 2 questy na stancje, nie licząc pare innych na przyzwoity gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:22, vincent16 napisał:

Hmm,własnie zamówiłem WoW na gramie bo ultima się grzebała niemiłośiernie.I teraz pytanie
czy druid będzie w miarę łatwy do ograniecia dla początkowego gracza?Jaki build polecacie?Odrazu
mówie że wole dps,ew tank.


W pve jest łatwy, natomiast w PvP jest dość trudny aby grać nim dobrze. Potrzebujesz dobrego wyczucia tego, co masz zrobić za następną sekundę, dwie, trzy ;)

>Dzieki za szybką odpowiedź,A teraz kolejna prośba Mogłby ktoś zarzucić mi jakieś przyzwoite drzewko dla >druida?(chyba wy wiecie lepiej niż gugle :p )

Drzewko to masz w resto, na 41 pkt. A do levelowania to feral, coś w stylu http://www.wowhead.com/?talent=0zZxGGsfroezioVxhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się