Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 21:52, Shelazar napisał:

Ja tam w WoW''a nie gram, po tym jak załatwiłem 3 GMów dostałem bana na servery Blizzarda...
GW Rulez!!!

a tak w ogóle to możesz mi powiedzieć o co ci tak naprawdę chodzi?? rozwaliłeś GM no i co z tego? chciałeś sie pochwalić?? bo na mnie to nie robi wrażenia rozwal 5 gości naraz to porozmawiamy (nie mówię że ja tego dokonałem ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę: mógłby mi ktoś podać najlepszy build do do lvlowania od 10 lvl dla druida?

porzuciłem alliance i zaczynam moją przygodę hordą na Burning Legion, konkretnie Tauren Druid, trudno będzie się pogodzić... ;]

Shelazar
przecież nie dostaniesz bana na pirackie serwery ;] GW po dłuższym zasie wieje nudą i mnóstwo osób przesiada się na WoW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:58, Lukas1992 napisał:

> Ja tam w WoW''a nie gram, po tym jak załatwiłem 3 GMów dostałem bana na servery
Blizzarda...
> GW Rulez!!!
a tak w ogóle to możesz mi powiedzieć o co ci tak naprawdę chodzi?? rozwaliłeś GM no
i co z tego? chciałeś sie pochwalić?? bo na mnie to nie robi wrażenia rozwal 5 gości
naraz to porozmawiamy (nie mówię że ja tego dokonałem ^^)


Nie rozwale aż 5, jak widzi mnie grupka przeciwników to zaczynają uciekać ... i zostaje tylko kilku najodważniejszych ;(

Poza tym - ja do normalnych graczy nic nie mam.. tylko GM'ów nie lubię! Peace of Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:59, Vesania666 napisał:

mam prośbę: mógłby mi ktoś podać najlepszy build do do lvlowania od 10 lvl dla druida?

porzuciłem alliance i zaczynam moją przygodę hordą na Burning Legion, konkretnie Tauren
Druid, trudno będzie się pogodzić... ;]


Feral Uber Alles! W kotku to taki ubogi rogal, ale i tak doskonały do levelowania.

Dnia 05.02.2008 o 21:59, Vesania666 napisał:

Shelazar
przecież nie dostaniesz bana na pirackie serwery ;] GW po dłuższym zasie wieje nudą i
mnóstwo osób przesiada się na WoW ;]

Tja, jak mi stado katusów na plecach wyrośnie to uwierzę w ten bulszit o banach... Na piracie to sobie może co najwyżej bugi pokarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:56, oOreVenOo napisał:

Średnio się znam na drudiach przyznaje się bez bicia, ale czy do lvlowania nie będzie
lepszy Moonkin ?


ja na druidac właśnie, też nie z bardzo...:/ Moonkin znaczy ta sowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten gruby, opierzony pajac, w sumie to sowa. Nie wiem szczerze powiedziawszy co lepsze pod lvling feral czy moonkin, anyway z tego co widziałem jedno i drugie jest wykorzystywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:56, oOreVenOo napisał:

Średnio się znam na drudiach przyznaje się bez bicia, ale czy do lvlowania nie będzie
lepszy Moonkin ?

Feral = rogue z leczeniem, brak tylko interuptów, przez co bicie hilerów to straszliwa mordęga. Ale przeciętne mobki przegryzasz pounce+shred+shred+ferocious bite, a jak procnie clearcast to jeszcze 3 shred wejdzie, dłużej schodzi właściwie tylko wtedy, gdy nie wejdzie początkowy stun, bo trzeba normalnie gryźć od frontu. No i oczywiście jest niedźwiadek, w ktorym można spokojnie solować elity - a jak jest niedobrze, to korzonki, podleczyć się, i znowu.
Moonkin = pseudo mag, który nie może sobie przywołać wody, leathery z +dmg przed tbc praktycznie nie istnieją, a bez nich do maga nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:07, oOreVenOo napisał:

No ten gruby, opierzony pajac, w sumie to sowa. Nie wiem szczerze powiedziawszy co lepsze
pod lvling feral czy moonkin, anyway z tego co widziałem jedno i drugie jest wykorzystywane.


Chyba raczej feral, bo Moonkinem zużywa się tyle many, że na leczenie nie starczy (przynajmniej mi brakowało czasem przed zdobyciem Innervate). Kotem było lepiej - mało HP, szybko Rejuv, Regrowth i z powrotem do kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:07, oOreVenOo napisał:

No ten gruby, opierzony pajac, w sumie to sowa. Nie wiem szczerze powiedziawszy co lepsze
pod lvling feral czy moonkin, anyway z tego co widziałem jedno i drugie jest wykorzystywane.

moim zdaniem to zależy od tego kim grasz taurenem czy elfem. tauren jako niedźwiedź jest dobry natomiast elfy wola wykorzystywanć energie (manę) do ataku. a moonkin jest idealny na to^^ moim skromnym zdaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:10, KaPe napisał:

Feral = rogue z leczeniem, brak tylko interuptów


Jak się trafi fuks to można Feral Charge "wcisnąć" w casting time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:13, ginx2 napisał:

Jak się trafi fuks to można Feral Charge "wcisnąć" w casting time.

CD na tym i na bashu to za wiele by poważnie traktować, no i zmiana w niedzwiadka tylko dla interupta średnio opłacalna. Po 60 jest lepiej, bo dochodzi disorient, ale to kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:16, KaPe napisał:

CD na tym i na bashu to za wiele by poważnie traktować, no i zmiana w niedzwiadka tylko
dla interupta średnio opłacalna. Po 60 jest lepiej, bo dochodzi disorient, ale to kawał
drogi.


Feral w kocie to chyba tylko "albo się uda za pierwszym razem, albo leżymy". Bez wachlarza stunów jak u rogala to zabawa przypomina Tony''ego Hawka: start, olie, manual do rampy... retry, olie, manual do rampy, walljump, retry, olie, manual do rampy, walljump...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:20, ginx2 napisał:

Feral w kocie to chyba tylko "albo się uda za pierwszym razem, albo leżymy". Bez wachlarza
stunów jak u rogala to zabawa przypomina Tony''ego Hawka: start, olie, manual do rampy...
retry, olie, manual do rampy, walljump, retry, olie, manual do rampy, walljump...

No pod względem bicia casterów to nie ma porównania, zwłaszcza jak dorzuci się mind numbing, wtedy 5 sekund castują tylko, by załapać kicka. Z drugiej strony, jeśli patrzeć na sam dmg to pchlarz radzi sobie nieźle, i jeśli combo wchodzi, to obrywa dużo mniej niż rogal(żeby backstab tyle co Shred kosztował, żeby wepchnąć 2 po cheap shocie) - chyba, że Mutilate, bo tam w sumie cała walka to stun+muti+gouge+muti+stun... i praktycznie zero dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się