Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 23:07, oOreVenOo napisał:

No ten gruby, opierzony pajac, w sumie to sowa. Nie wiem szczerze powiedziawszy co lepsze
pod lvling feral czy moonkin, anyway z tego co widziałem jedno i drugie jest wykorzystywane.

Levelowanie moonkinem jest dla ludzi ktorzy sie nudza badz potrzebuja odmiany, po pierwsze zuzywasz sporo many na wcale nie wiekszy dmg, po drugie praktycznie nie ma sprzetu dla moonkinow przed 60 (potem tez wybor jest maly).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanko, co tak właściwie daje użycie Judgmenta na przeciwniku kiedy ma się włączone Seal of Crusader ?? Zwiększa obrażenia kiedy używa się Seal of Righteousness czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:34, Hubi Koshi napisał:

Takie mam pytanko, co tak właściwie daje użycie Judgmenta na przeciwniku kiedy ma się
włączone Seal of Crusader ?? Zwiększa obrażenia kiedy używa się Seal of Righteousness
czy jak ??

Zwiększa holy dmg, dokładnie jak jest napisane, czyli SoR też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:11, galbaroquo napisał:

aaa... sporo wiesz i piszesz na temacie WoWa wienc se pomyslałem aff..

sobie jaja z nas za przeproszeniem robisz czy naprawde jesteś aż tak upośledzony ortograficznie? oO
ja rozumiem że błędy każdemu się zdarzają, ba niektórzy nawet mają dysortografie, ale po przeczytaniu kilku twoich postów nasówa mi się myśl że te błędy popełniasz "z premedytacją" -nie wiem co chcesz tym osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na www.worldofwarcraft.com.pl pisze

Po raz kolejny w związku z różnicami w zaludnieniu poszczególnych realmów PvP od 30 stycznia do 5 lutego będzie dostępna darmowa migracja z serwerów Crushridge, Grim Batol, Outland, Stormscale na Vek’nilash, Burning Steppes, Jaedenar.
Blizzard jak zwykle zastrzega sobie prawo do zamknięcia migracji w dowolnym momencie, jeśli realmy docelowe zbytnio się zaludnią. Więcej informacji [na oficjalnym forum WoW].

Co to za mnigacja darmowa??

Jeszcze mam jedno pytanie dlaczego wow nie dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem grę World of Warcraft i zostałem oszukany dacie wiarę?
Klucze z WoW i dodatku są już dawno nieaktualne. Przez 30 min wbijałem je, żeby uaktywnić konto. Myślę sobie niemożliwe. Ale dopiero po czasie zorientowałem się, że przecież opakowania nie były zawinięte w przeźroczystą folię jak inne gry, które kupowałem. No i tu oczywiście zawiniła moja głupota i chęć pogrania w World of Warcraft po tym jak grałem w 10 dniowy trial. Gra była kupiona w sklepie komputerowym. Nic z tym nie zrobię, bo paragonu nie wziąłem ;-(
Ja się normalnie powieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 09:01, Tieru napisał:

Na www.worldofwarcraft.com.pl pisze

Po raz kolejny w związku z różnicami w zaludnieniu poszczególnych realmów PvP od 30 stycznia
do 5 lutego będzie dostępna darmowa migracja z serwerów Crushridge, Grim Batol, Outland,
Stormscale na Vek’nilash, Burning Steppes, Jaedenar.
Blizzard jak zwykle zastrzega sobie prawo do zamknięcia migracji w dowolnym momencie,
jeśli realmy docelowe zbytnio się zaludnią. Więcej informacji [na oficjalnym forum WoW].

Co to za mnigacja darmowa??

Jeszcze mam jedno pytanie dlaczego wow nie dziala?


Migracja (w tym wypadku darmowa) to mozliwosc przeniesienia postaci z realmu na realm. W tym newsie masz podane miedzy jakimi serwerami.

WoW nie działa poniewaz jest przerwa techniczna, zreszta jak co tydzien w srode i trwa do mniej-wiecej do 11. Czasami wczesniej wlaczaja :)

WąChU -> Idz do tego sklepu i sprobuj, moze wymienia, chociaz sa nikle szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już byłem. Bez paragonu nic nie zdziałamy - odpowiedział. Za 15 min wychodzę do innego sklepu kupić WoW. Paragon wezmę. Tylko kasy szkoda bo to droga zabawka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 09:43, WąChU napisał:

Już byłem. Bez paragonu nic nie zdziałamy - odpowiedział. Za 15 min wychodzę do innego
sklepu kupić WoW. Paragon wezmę. Tylko kasy szkoda bo to droga zabawka jest...


Jest szansa ! Prawo polskie mówi, że jeżeli nie przekroczyłeś bariery wiekowej lat 15, możesz oddać przedmiot w przeciągu 5 dni, bez podawania przyczyny. Nie muszę dodawać, że musisz iść z rodzicem ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 10:50, Probos napisał:

> Już byłem. Bez paragonu nic nie zdziałamy - odpowiedział. Za 15 min wychodzę do
innego
> sklepu kupić WoW. Paragon wezmę. Tylko kasy szkoda bo to droga zabawka jest...

Jest szansa ! Prawo polskie mówi, że jeżeli nie przekroczyłeś bariery wiekowej lat 15,
możesz oddać przedmiot w przeciągu 5 dni, bez podawania przyczyny. Nie muszę dodawać,
że musisz iść z rodzicem ? :>


Przekroczył ta barierę :)

TheDoc -> Ja kupilem swojego WoWa za 199zł, do dzis pamietam :) Teraz z tego co widziałem to w empiku był po 89zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2008 o 11:00, GoldOx napisał:

>
> Jest szansa ! Prawo polskie mówi, że jeżeli nie przekroczyłeś bariery wiekowej lat
15,
> możesz oddać przedmiot w przeciągu 5 dni, bez podawania przyczyny. Nie muszę dodawać,

> że musisz iść z rodzicem ? :>

Przekroczył ta barierę :)

TheDoc -> Ja kupilem swojego WoWa za 199zł, do dzis pamietam :) Teraz z tego co widziałem
to w empiku był po 89zł :)

można taniej sam kupiłem na allegro za 44 zł (nowa zafoliowana wszystko cacy ) + 7zł koszty czyli 51 zł
przecież na gram.pl jest taniej niż w empiku - po co przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na gramie chyba z 6 dych ;) i z tego powodu możliwe że sprawie bratu na wakacje, tylko jak najpierw on sobie nowego kompa sprawi, w sumie 60 zł za 40 dni grania to nie tak wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:00, GoldOx napisał:

> > Już byłem. Bez paragonu nic nie zdziałamy - odpowiedział. Za 15 min wychodzę
do
> innego
> > sklepu kupić WoW. Paragon wezmę. Tylko kasy szkoda bo to droga zabawka jest...

>
> Jest szansa ! Prawo polskie mówi, że jeżeli nie przekroczyłeś bariery wiekowej lat
15,
> możesz oddać przedmiot w przeciągu 5 dni, bez podawania przyczyny. Nie muszę dodawać,

> że musisz iść z rodzicem ? :>

Przekroczył ta barierę :)

TheDoc -> Ja kupilem swojego WoWa za 199zł, do dzis pamietam :) Teraz z tego co widziałem
to w empiku był po 89zł :)

za 89 zł ????????? ja widziałem wowa za 69,90zł a z dodatkiem u nas w empiku kosztuje 119.90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 10:50, Probos napisał:

> Już byłem. Bez paragonu nic nie zdziałamy - odpowiedział. Za 15 min wychodzę do
innego
> sklepu kupić WoW. Paragon wezmę. Tylko kasy szkoda bo to droga zabawka jest...

Jest szansa ! Prawo polskie mówi, że jeżeli nie przekroczyłeś bariery wiekowej lat 15,
możesz oddać przedmiot w przeciągu 5 dni, bez podawania przyczyny. Nie muszę dodawać,
że musisz iść z rodzicem ? :>


Ale musisz mieć paragon,nikt ci nie uwierzy ,że zakupiłeś ten produkt w ich sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2008 o 11:14, hammerfall87 napisał:

Ale musisz mieć paragon,nikt ci nie uwierzy ,że zakupiłeś ten produkt w ich sklepie.


Właśnie, że nie :D Ja kupiłem kiedyś GBA z jakąs gierką i oddałem go dnia następnego bez paragonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jak sobie radzą shadow priesci, głównie chodzi mi o leveling i zwykły farm, gdzie na przykład trochę brakuje kasy i trzeba coś wyfarmić. Wielu ludzi mi mówiło, że to męka levelować priesta, że jako shadow to jest bardzo słaby i tylko disc/holy się liczy. W pvp ponoć też nie jest za dobrze, ale przecież zawsze można wyjść z shadow forma i walnąć tam parę heali. Dlatego tu się pojawia moje pytanie bo nie zawsze będę grał w grupie, więc paladyn czy priest lepiej sobie radzi solo/pvp, bo już dosyć mi się znudził druid, ponieważ trochę mało ma tych skili w feralu, a balance to totalnie mi się nie podoba, docelowo miałem być resto, ale muszą mi się co najmniej dwa drzewka talentów podobać w danej klasie, aby nią grać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 12:37, Ziloh napisał:

Ja mam pytanie jak sobie radzą shadow priesci, głównie chodzi mi o leveling i zwykły
farm, gdzie na przykład trochę brakuje kasy i trzeba coś wyfarmić. Wielu ludzi mi mówiło,
że to męka levelować priesta, że jako shadow to jest bardzo słaby i tylko disc/holy się
liczy.

Bzdura. Sahadow to też dobra droga, a jak braknie many to Vampyric i się sama odnawia.

Dnia 06.02.2008 o 12:37, Ziloh napisał:

W pvp ponoć też nie jest za dobrze, ale przecież zawsze można wyjść z shadow forma
i walnąć tam parę heali.

Jak się jest drenejem, to jeszcze na raciala można liczyć i to bez wychodzenia z Shadowform.

Dnia 06.02.2008 o 12:37, Ziloh napisał:

Dlatego tu się pojawia moje pytanie bo nie zawsze będę grał
w grupie, więc paladyn czy priest lepiej sobie radzi solo/pvp, bo już dosyć mi się znudził
druid, ponieważ trochę mało ma tych skili w feralu, a balance to totalnie mi się nie
podoba, docelowo miałem być resto, ale muszą mi się co najmniej dwa drzewka talentów
podobać w danej klasie, aby nią grać.:)

Na raidach to się będą leczenia domagali, nie DPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się