Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Siema, zaczynam grać w WoW''a Hunterem, wcześniej grałem priestem(35lvl) i shamanem (15lvl) ale jakoś mi nie pasowały te klasy, więc chcę rozpocząć grę Huntem.
Ale mam pytanie - w co mam rozdawać talenty aby mój Hunter dość szybko expił(jeżeli by ktoś mógł to tabelka z rozdawaniem talentów mile widziana)?
I jeszcze czy bardziej sie opłaca walczyć z bow czy z guna(dość dziwny jestem ale jak zakładam nową postać i sobie postanowię z jakiej broni walczyć będę to rzeczywiście tak będzie ;] )?
I jeszcze jedno - czy wybór peta ma znaczenie na grę? jak wybiorę np: świnie to czy ona jest jakaś inna od np: takiego raptora(chodzi mi o tego mobka od 10-11 lvl koło Orgimmar)?

P.S. sory GanD nie chciałem odpowiadać na twojego posta, pomyliłem opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma znaczenia czym strzelasz czy bow, gun czy crossbow. Używaj tego co ma lepsze statystyki :)
2. Pakuj talenty na początku w drzewko Marksman. Lethal Shots 5 pkt, Imp. Huter''s Mark 5 pkt, Aimed Shot 1 pkt, Rapid Fire 2 pkt, Go for the thraot 2 pkt i nie pamiętam ostatniego talentu, ale był nad Aimed Shotem, zwiększa obrażenie krytyczne o 30% jak ma 5/5 pkt wpakowanych. Czyli tutaj pakuje się 20 pkt.
3. Wybór peta ma znaczenia w przeciwieństwie do broni :) Pety mają inne skille, różnią sie statystykami, obrażeniami jakie zadają. Na levelowanie najlepiej mieć coś twardego, boar czy bear''a. Potem jak zaczniesz chodzić na raid będziesz musiał złapać peta z dużym DPS, czyli cat albo wind serpent.

Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 05:08, Grasan napisał:

Siema, zaczynam grać w WoW''a Hunterem, wcześniej grałem priestem(35lvl) i shamanem (15lvl)
ale jakoś mi nie pasowały te klasy, więc chcę rozpocząć grę Huntem.
Ale mam pytanie - w co mam rozdawać talenty aby mój Hunter dość szybko expił(jeżeli by
ktoś mógł to tabelka z rozdawaniem talentów mile widziana)?
I jeszcze czy bardziej sie opłaca walczyć z bow czy z guna(dość dziwny jestem ale jak
zakładam nową postać i sobie postanowię z jakiej broni walczyć będę to rzeczywiście tak
będzie ;] )?
I jeszcze jedno - czy wybór peta ma znaczenie na grę? jak wybiorę np: świnie to czy ona
jest jakaś inna od np: takiego raptora(chodzi mi o tego mobka od 10-11 lvl koło Orgimmar)?

P.S. sory GanD nie chciałem odpowiadać na twojego posta, pomyliłem opcje.

Zakładaj zawsze to co ci najlepiej pasuje . Co do talentów jeśli chcesz expic to lepiej dodawaj w BM. Pet hmmm... ja bym niedźwiedzia wziął albo tą świnię bo to takie tanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:31, Lukas1992 napisał:

Zakładaj zawsze to co ci najlepiej pasuje . Co do talentów jeśli chcesz expic to lepiej
dodawaj w BM. Pet hmmm... ja bym niedźwiedzia wziął albo tą świnię bo to takie tanki

ja proponuje jeden z tych http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?050032015252102 5310510505201200000000000000300000000000000000000
http://www.wow-europe.com/en/info /basics/talents/hunter/talents.html?050032015252102531051050520120000000000000030000 0000000000000000
cały link mi sie nie zmieścił wiec weź skopiuj i wklej do przeglądarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór broni pomiędzy łukiem, kuszą a strzelbą nie ma znaczenia, chyba że jesteś krasnoludem/trollem bo wtedy dostajesz "bonusik" i dla niego możesz bardziej poszukiwać np. strzelby dla krasnala czy łuku dla trolla, ale to też nie jest aż taka rożnica która wprowadzałaby bardzo istotne zmiany. Swinia jako pet jest dobra bo ma szarże, tylko sprawdź czy aby napewno model który wybrałeś ja ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BeastMaster, skille, które zproponował Elk faktycznie są bardzo dobre, ale bierze się je dopiero po wpakowaniu 41 punktów w Bma, po 50 levelu.
http://www.wowhead.com/?talent=cxbRzgxRikVoVxbRV jest imo najlepszym buildem do solowania.

A co do peta - sam się zdecyduj, czy będziesz szedł w "hardcore" i wtedy powinieneś wybrać Boar lub kota dla BattleGrounds, jakiegoś Scorpida, jeżeli będziesz walczył na arenach, albo WindSerpent/Ravager dla dpsu w raidach. Jeśli któryś z tych skinów Ci pasuje to dobrze, ale jeżeli nie... to bierz tego, który Ci się podoba, ja mam wilka (duchowego) i raptora z Outlandów, bo te 2 pety dla mnie mają świetny wygląd. Pamiętaj tylko, żeby pod żadnym pozorem nie brać petów, które mają pasek mana, bo są zbugowane i są znacznie słabsze od standardowych. Sprawdź sobie http://petopia.brashendeavors.net/ w poszukiwaniu skinów. I raczej odradzam miśki, bo co z tego, że tankują, skoro mają małe obrażenia i w efekcie nie trzymają moba przy sobie (na raptorze jechałem lvl18-70 i nigdy nie miałem problemów z "przeżywalnością" peta). No i nie patrz na skille, jakie MA złapany pet (co najwyżej na skille, które MOŻE się nauczyć), bo skille łapie się osobno (chowasz swojego głównego peta do stajni - łapiesz nowego ze zdolnością, która Cię interesuje - uczysz się zdolności - opuszczasz peta - bierzesz starego ze stajni i uczysz go skilla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w wowie tak jak w GW można w dowolnym momencie zmieniać buildy ?
grałem w traiala i nie potrafiłem cofnąć raz wprowadzonych wartości

swoją drogą jak się przechodzi z GW na WOWa to grafika strasznie kłuje w oczy, po drugie system walki jest troszkę uboższy od tego z GW, gierka fajna ale zastanawiam się nad jej kupnem
pozytywem jest jednak większa swoboda w świecie, po skończeniu triala i powrocie do GW co jakiś czas klikałem spacje i drażniło mnie że moja elemka nie może wejść pod górkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:01, protason napisał:

czy w wowie tak jak w GW można w dowolnym momencie zmieniać buildy ?
grałem w traiala i nie potrafiłem cofnąć raz wprowadzonych wartości

swoją drogą jak się przechodzi z GW na WOWa to grafika strasznie kłuje w oczy, po drugie
system walki jest troszkę uboższy od tego z GW, gierka fajna ale zastanawiam się nad
jej kupnem
pozytywem jest jednak większa swoboda w świecie, po skończeniu triala i powrocie do GW
co jakiś czas klikałem spacje i drażniło mnie że moja elemka nie może wejść pod górkę
;)


można, u class trainera, ale trzeba za to zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:02, mateuszbanach0 napisał:

Gdzie w Darnassus można kupić wierzchowce?? Bo szukam i nie mogę znaleźć. Plis help me

przy trenerze druidów i hunterów, zapomniałem jak ta "dzielnica" sie nazywa, ale jak wchodzisz przez główną brame kieruj sie prosto do drzewo-posągu a potem w prawo napewno zauważysz "kotki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:07, SoieR napisał:

> Gdzie w Darnassus można kupić wierzchowce?? Bo szukam i nie mogę znaleźć. Plis help
me
przy trenerze druidów i hunterów, zapomniałem jak ta "dzielnica" sie nazywa, ale jak
wchodzisz przez główną brame kieruj sie prosto do drzewo-posągu a potem w prawo napewno
zauważysz "kotki" ;)


aha, dziex za odp. Zobaczę. I pewnie tam są, tylko mój Nocny Elf ślepy trochę...Albo ja...
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak gram Warriorem to lepiej na 42 lvl brac 2 ONE HANDY czy 1 TwO Hand a talęty niezabardzo umiem rozmiescic . Narazie bralem arms ale moge usunanc talęty i chcialbym wiedziec co lepsze dla Warriora ??
I chcialbym bardzo szybko uwalac potwory bo wole grac jako DPS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się