Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 14:31, bartez743 napisał:

Yo, gram Rogue''m, Jaką broń radzicie mi nim posiadać?

Na leveling dwa miecze i drzewko combat, na PvP daggery i assa/subtely
www.wowwiki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:18, NuGGet napisał:

Mam pytanko, czy jeśli gram Paladynem to będę mógł używać np. dwóch Scimitarów na raz?


Paladyn nie może w ogóle używać 2-óch broni 1-ręcznych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:17, Kichu93 napisał:

Mam pytanie czy jak gram Warriorem to lepiej na 42 lvl brac 2 ONE HANDY czy 1 TwO Hand
a talęty niezabardzo umiem rozmiescic . Narazie bralem arms ale moge usunanc talęty i
chcialbym wiedziec co lepsze dla Warriora ??
I chcialbym bardzo szybko uwalac potwory bo wole grac jako DPS :D

Dual-wield (specjalizacja w fury) to najlepszy dps w PvE, zarówno do levelowania jak i do raidów. Z kolei arms nieco gorzej sprawuje się w tych funkcjach za to otrzymujesz większy damage z broni oburęcznych, większość graczy sugeruje, że lepiej specjalizacja arms sprawdza się w PvP. Oczywiście wiele również zależy od stylu gry, który preferujesz, czy wolisz dwie bronie 1h czy jedną 2h. Jeśli nie wiesz jak dobrze rozłożyć talenty, to trochę przykładowych buildów masz na WoWwiki, ewentualnie możesz poszukać jeszcze na forum Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:24, Czedwik napisał:

Dual-wield (specjalizacja w fury) to najlepszy dps w PvE, zarówno do levelowania jak
i do raidów.

Levelowanie fury = miss miss miss. Nie ma itemków z hitem do czasu Outlandów, lepszy jest dwuręczniak z Improved Slam, dmg minimalnie mniejszy od MS, a nie żre tyle rage, no i można używać oba, jak ma się rage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:42, KaPe napisał:

Levelowanie fury = miss miss miss. Nie ma itemków z hitem do czasu Outlandów, lepszy
jest dwuręczniak z Improved Slam, dmg minimalnie mniejszy od MS, a nie żre tyle rage,
no i można używać oba, jak ma się rage.


Możliwe. Ja woja levelowałem jeszcze za czasów podstawki, ale zawsze był fury i problemów jakoś większych nie miałem. A w Outland to już w ogóle, dość szybko XP leciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:11, Czedwik napisał:

Możliwe. Ja woja levelowałem jeszcze za czasów podstawki, ale zawsze był fury i problemów
jakoś większych nie miałem. A w Outland to już w ogóle, dość szybko XP leciał.

Pewnie jeszcze w czasach, gdy Slam wymagał 5 talentów, by zejść do 1 sekundy i przerywał autoatak, teraz jest 0.5s za 2 punkty, i jedynie opóźnia, więc jest dużo lepsze. No i łatwiej dobrać 1 dobrą broń niż 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:42, Valentino S.A. napisał:

wie ktoś w jakim mieście i u kogo mogę nauczyc się drugiego poziomu alchemii ?


w każdym mieście możesz się nauczyć, spytaj jakiegoś strażnika, albo podaj mi nazwę miasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wcześniej powerlevelował peta na 70? Mój wilk ma już 55lvl (z 30), zabijając praktycznie tylko Ogry z Zangamarsh (musze zabijać moby lvl62 minimum, by pet dostał xp). Ale szczerze mówiąc już mi to zbrzydło, w zasadzie nie ma dropów (dobrych), nie ma repa... i mimo wszystko to trochę trwa (zostało jakieś dobre 2-3 godziny cholernie nudnego grindu), szczególnie teraz, ma ktoś jakieś porady, co mam zabijać? Przy czym obecnie mój pet nie umie trzymać aggro, dopiero na ~62lvl zacznie w wtedy Kurenai/Consortium na innych Ograch mogę grindować, tak więc muszę się zadowolić własnym damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:42, KaPe napisał:

Levelowanie fury = miss miss miss. Nie ma itemków z hitem do czasu Outlandów, lepszy
jest dwuręczniak z Improved Slam, dmg minimalnie mniejszy od MS, a nie żre tyle rage,
no i można używać oba, jak ma się rage.

Hmm, 2h fury z improved slamem jeszcze nie probowalem, moze rzeczywiscie byc niezly, natomiast ogolnie polecam sie trzymanie z daleka od wiecej niz 17 pkt w armsach do levelowania, zwlaszca od kiedy wyjeli z niego sweeping strikes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz pobić elfy w Firewing Point albo Cabali koło Auchindoun, dropy dla repy zwykle nieźle się sprzedają, fakt, że dropują one tylko słabsze wersje, ale lepsze niż nic, no i zawsze może być Arcane Tome/Fel Armament, lvl bodaj 63-64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak teraz dobrze bo jest przyśpieszone lvlowanie petów :P Tak jeszcze zapytam jak SoieR, nie mogleś odrazu złapać70 zamiast się męczyć? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 22:37, Alliar napisał:

To i tak teraz dobrze bo jest przyśpieszone lvlowanie petów :P Tak jeszcze zapytam jak
SoieR, nie mogleś odrazu złapać70 zamiast się męczyć? oO

Nie każdy model peta jest od razu dostępny na 70lvl, niektórzy dla minimalnych różnic w wyglądzie są skłonni się poświęcić i levelować takiego od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam problem z FPS''em. Niekiedy strasznie przycina grę i cięzko jest cokolwiek robić. Co moze być tego powodem? Grafika (mam radeona x1950 pro) czy może RAM (1GB)? Zastanawiałem się też nad zrobieniem repair WoW''a, ale nie wiem czy to coś da. Addonów nie mam zbyt dużo, na raidach używam tylko tych najpotrzebniejszych (Omen, DBM, casting bar, x-perl).
Całkowite przeinstalowanie WoWa może coś dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 23:25, graczomaniak napisał:

Całkowite przeinstalowanie WoWa może coś dać?


To samo co reinstall wowa zrobi repair, tylko, że on naprawi to oc zepsute, a nie zainstaluje wszystko od nowa. Zaoszczędzi ci to czasu i zachodu zasysania wszystkich paczy.
Nie sądze aby kilka addonów aż tak spowalniało grę przy 1gb ramu.

Musisz jednak zwrócić uwagę na momenty kiedy ci przycina grę, jeżeli jesteś w mieście i nic się w zasadzie nie dzieje, a przycina, to najprawdopodobniej wina ramu który nie radzi sobie z generowaniem tak dużej ilości modeli ile ludzi jest w mieście (a w shatt dochodzi jeszcze od cholery NPCów) Objawia się to nie tyle w mniejszym fps''ie, ile w tym że co jakiś czas masz zaciach gry na chwilkę, albo dłuższą chwilkę, albo na momencik :)

Jeżeli zaś dzieje się to np na raidzie, to prawie pewne, że grafika nie wyrabia :) Tyle tam się dzieje, że czip karty nie nadąża :) I wychodzi z tego mniejszy fps, ale gra się płynnie i w zasadzie zaciachów nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ranger może biegać z łukiem w ręce albo na plecach ? w trialu nie udało mi się tego ustawić, miał za paskiem tylko nóż a ręce gołe, łuku nie widać, troszkę szkoda jakby nie można było ustawić go widocznym...

oczywiście nie mówię o momencie gdy się walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się