Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

W Shatt nie da się nie mieć zciń. Chodzi mi najbardziej o raidy, niekiedy chodzi bardzo płynnie, a niekiedy przycina i cięzko jest coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 09:48, graczomaniak napisał:

W Shatt nie da się nie mieć zciń.


Jak sie ma 2gb ramu to jest to już niezauważalne ;)

Dnia 08.02.2008 o 09:48, graczomaniak napisał:

Chodzi mi najbardziej o raidy, niekiedy chodzi bardzo
płynnie, a niekiedy przycina i cięzko jest coś robić.


Spróbuj użyć repaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 09:48, graczomaniak napisał:

W Shatt nie da się nie mieć zciń. Chodzi mi najbardziej o raidy, niekiedy chodzi bardzo
płynnie, a niekiedy przycina i cięzko jest coś robić.


Ale te przycinki, masz w konkretnych instancjach rajdowych, w okreslonym miejscu, czy bardzo nieregularnie, inna sprawa, obserwuj ilosc fpsow, jesli spadaja moze zmniejsz detale i inne sprawy. Wtedy obserwuj, jesli masz normalna ilosc fpsow i CI sie gra zcina, to mzoe byc tez kwestia netu, tracisz pakiety, albo cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam kilka pytań. Musze się upewnić.
1. Gram teraz na 10 dniowym trialu. Po 10 dniach wchodzę na stronę gdzie zakładałem konto i wbijam miesięczny key. A czy po miesiącu będę mógł wstukać 10 dniowy klucz jaki znalazłem w pudełku z grą?
2. Na którym serwerze gra najwięcej polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:20, cWp_chRis napisał:

Ale te przycinki, masz w konkretnych instancjach rajdowych, w okreslonym miejscu, czy
bardzo nieregularnie, inna sprawa, obserwuj ilosc fpsow, jesli spadaja moze zmniejsz
detale i inne sprawy. Wtedy obserwuj, jesli masz normalna ilosc fpsow i CI sie gra zcina,
to mzoe byc tez kwestia netu, tracisz pakiety, albo cos takiego.

Głównie to chodzi o 25tki, na max detalach mam 10 FPS, czasmi mniej,a czasami do 25 skoczy (rzadziej). Zacinki nieregularnie i w różnych miejscach.
Co do repair WoWa, to bede potem musiał instalowac addony na nowo i je ustawiać? Czy kopiować jakieś pliki (WTF i addony) a po naprawie je wgrać wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:22, WąChU napisał:

Witajcie mam kilka pytań. Musze się upewnić.
1. Gram teraz na 10 dniowym trialu. Po 10 dniach wchodzę na stronę gdzie zakładałem konto
i wbijam miesięczny key. A czy po miesiącu będę mógł wstukać 10 dniowy klucz jaki znalazłem
w pudełku z grą?
2. Na którym serwerze gra najwięcej polaków?


1. Takie konto straci status trial i czas gry może być już tylko przedłużane przez karty pre-paid albo karty płatnicze.
Ten klucz możesz komuś dać albo samemu stworzyć sobie inne konto trial.
2. Najwieksza populacja polaków jest na Burning Legion, przez wielu nazywanym polskim serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:28, graczomaniak napisał:

> Ale te przycinki, masz w konkretnych instancjach rajdowych, w okreslonym miejscu,
czy
> bardzo nieregularnie, inna sprawa, obserwuj ilosc fpsow, jesli spadaja moze zmniejsz

> detale i inne sprawy. Wtedy obserwuj, jesli masz normalna ilosc fpsow i CI sie gra
zcina,
> to mzoe byc tez kwestia netu, tracisz pakiety, albo cos takiego.
Głównie to chodzi o 25tki, na max detalach mam 10 FPS, czasmi mniej,a czasami do 25 skoczy
(rzadziej). Zacinki nieregularnie i w różnych miejscach.
Co do repair WoWa, to bede potem musiał instalowac addony na nowo i je ustawiać? Czy
kopiować jakieś pliki (WTF i addony) a po naprawie je wgrać wszystkie?


Przed repair zgraj sobie katalog z Addonami i WTF gdzies dla bezpieczeństwa. Teraz dokładnie nie pamiętam czy addonki wykasuje, ale chyba tak. Napewno WTF wyczyści, że wszystkie ustawienia bedziesz musiał robic od nowa. Probowałeś zmniejszyć detale i inne ustawienia graficzne i wtedy obserwować fpsy, bo troszke ich mało jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to w takim razie skopiuje wszystko, zrobie repair i potem wkleić z poerotem WTF i Addony tak?
Na razie nic nie obniżałem w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:31, cWp_chRis napisał:

1. Takie konto straci status trial i czas gry może być już tylko przedłużane przez karty
pre-paid albo karty płatnicze.
Ten klucz możesz komuś dać albo samemu stworzyć sobie inne konto trial.


No ale mogę wbić kod jaki miałem w pudełku z grą. Miesiąc grania za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:36, graczomaniak napisał:

Ok, to w takim razie skopiuje wszystko, zrobie repair i potem wkleić z poerotem WTF i
Addony tak?
Na razie nic nie obniżałem w grafice.


Ja bym od razu zmniejszał detale :) Bo to fsktycznie mało klatek, chociaż w TK podczas zabijania ptaszków mam nawet mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:37, WąChU napisał:

> 1. Takie konto straci status trial i czas gry może być już tylko przedłużane przez
karty
> pre-paid albo karty płatnicze.
> Ten klucz możesz komuś dać albo samemu stworzyć sobie inne konto trial.

No ale mogę wbić kod jaki miałem w pudełku z grą. Miesiąc grania za free


Ten kod to jest kod aktywacyjny do konta by moc grac w wow''a normalnie, tak mozna nim przedluzyc konto trial. Wtedy to konto trialowe staje sie normalnym kontem i wtedy by grac w wow''a po tym miesiacu za darmo trzeba oplacac abonament, pokretnie to napisalem ale pewnie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:51, Latniak napisał:

Ja bym od razu zmniejszał detale :) Bo to fsktycznie mało klatek, chociaż w TK podczas
zabijania ptaszków mam nawet mniej

Nie wiele daje zmniejszenie detali. Zrobie repair i zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś program, w którym można zobaczyć całą mapę świata, bossów, questy itp ? Coś w stylu mappingout, ale nie do Guild Wars, tylko WoWa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym questem, "Give Gerard a Drink" czy coś w tym stylu.
Co mam w nim zrobić? Domyślam się że trzeba temu typkowi przynieść wodę, ale skąd mam ją wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:28, NuGGet napisał:

Mam problem z jednym questem, "Give Gerard a Drink" czy coś w tym stylu.
Co mam w nim zrobić? Domyślam się że trzeba temu typkowi przynieść wodę, ale skąd mam
ją wziąć?



np. od tego Innkepera ;) http://www.wowhead.com/?npc=295

albo poproś jakiegoś maga, żeby ci zrobił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:26, sinir napisał:

Czy jest jakieś program, w którym można zobaczyć całą mapę świata, bossów, questy itp
? Coś w stylu mappingout, ale nie do Guild Wars, tylko WoWa ?

Cartographer + Atlas + Atlas loot
questy masz na wowhead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 15:35, L33T napisał:

questy masz na wowhead


Albo w mobmap''ie. Który nawet ci wskaże gdzie występują moby które dropują item, któy masz zdobyć, albo gdzie jest npc z którym masz pogadać, albo pokaże ci wszystkich merchantów i co sprzedają (pełno metod filtracji) itd itp.

Ogólnie baaaaaardzo przydatny mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!
Mam pytanie,gdzie można kupić Kartę Pre-Paid?U mnie w Empiku nie ma,a ze stron internetowych typu: allgero.pl nie chce kupywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się