Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A co to za różnica? Tylko empik i gram.pl sprzedają karty pre-paid, jak ten sposób Ci nie odpowiada, to możesz jedynie bezpośrednio przez kartę płatniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam prośbę. Czy mógłby ktoś ze mną pójść do Shadowfang Keep, bo chcę wyfarmić jeden topór z bossa (więcej tu: http://thottbot.com/i1292) ?

Dla mnie samego jest to za trudne. Mam 20 lvl (większy mieć nie mogę, ponieważ gram na trialu), a potwory tam są ode mnie znacznie silniejsze. Bardzo mi zależy na tym toporze, bo chciałbym mieć jakiś start, gdy już będę płacił abonament.

Proszę o zgłoszenie się pod mój numer GG (5318566). Będe za to bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:28, sinir napisał:

Witam ! mam prośbę. Czy mógłby ktoś ze mną pójść do Shadowfang Keep, bo chcę wyfarmić
jeden topór z bossa (więcej tu: http://thottbot.com/i1292) ?

Dla mnie samego jest to za trudne. Mam 20 lvl (większy mieć nie mogę, ponieważ gram na
trialu), a potwory tam są ode mnie znacznie silniejsze. Bardzo mi zależy na tym toporze,
bo chciałbym mieć jakiś start, gdy już będę płacił abonament.

Proszę o zgłoszenie się pod mój numer GG (5318566). Będe za to bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.

powiem ci, że nie warto, po pierwsze: szansa na dropnięcie jest 2% więc minimalna, po drugie, zrób sobie nowe konto gdy kupisz WoW, będziesz miał za free 30 dni gratis, czyli 90 dni na start i wbijesz więcej niż te 10 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać tym kontem gdy kupisz pełną wersję gry. Oczywiście dostajesz też darmowe 30 dni. Dzięki trialu zyskałeś ekstra 10 dni za darmo, nic nie tracąc.

A 90 dni dotyczy wyłącznie przypadku, gdy przy zakładaniu podajesz również numer karty pre-paid.

@Vesania666

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Dostaniesz za free 30 dni czyli 90 dni na start? Gdzie tu logika? Skąd pomysł że wszyscy płacą od razu za dwa kolejne miechy przy zakładaniu konta? O kartach płatniczych nie słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 19:24, AdiN2 napisał:

Ja słyszałem że jeśli nie grało się na trialu do dostaje się 40dni za free ;]

Nie tak do końca za darmo bo ostatecznie trzeba za gierkę zapłacić :-) Ale owszem liczba się zgadza 10 dni triala + 30 dni za rejestrację gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 19:30, Hubi Koshi napisał:

> Ja słyszałem że jeśli nie grało się na trialu do dostaje się 40dni za free ;]
Nie tak do końca za darmo bo ostatecznie trzeba za gierkę zapłacić :-) Ale owszem liczba
się zgadza 10 dni triala + 30 dni za rejestrację gry.


Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:34, cWp_chRis napisał:

Przed repair zgraj sobie katalog z Addonami i WTF gdzies dla bezpieczeństwa. Teraz dokładnie
nie pamiętam czy addonki wykasuje, ale chyba tak. Napewno WTF wyczyści, że wszystkie
ustawienia bedziesz musiał robic od nowa.


To czy Repair wyczyści nam foldery z addonami i opcjami (i cache) zależy od tego co zaznaczymy, bo mamy możliwość pozostawienia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 15:44, Latniak napisał:

Albo w mobmap''ie. Który nawet ci wskaże gdzie występują moby które dropują item, któy
masz zdobyć, albo gdzie jest npc z którym masz pogadać, albo pokaże ci wszystkich merchantów
i co sprzedają (pełno metod filtracji) itd itp.


+ itemy z każdej profesji i materiały na nie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W Shatt nie da się nie mieć zciń.
>
> Jak sie ma 2gb ramu to jest to już niezauważalne ;)

Mam 4GB RAMu i w Shatt potrafiło spadać poniżej 30 fpsów, co ciekawe po podkręceniu procka z 2GHz na 2,7GHz teraz w Shatt mam 36-48fps średnio. Oczywiście wszystko na full w 1680x1050 (normalnie mam 59-60 fps cały czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:53, Vesania666 napisał:

wie ktoś jak nazywa się ten addon ?

Odhibernowali Cie skądś? Przecież to screen z bardzo starymi addonami sprzed TBC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:24, Mirajka napisał:

> wie ktoś jak nazywa się ten addon ?
Odhibernowali Cie skądś? Przecież to screen z bardzo starymi addonami sprzed TBC ;)


możliwe, ale jakoś mi CH1CKEN pomógł więc, co za problem podać nowszą wersję addonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, to Drain Soul rank1 używa się do zmniejszania threata, czy najwyższy rank, jeśli w ogóle to czy coś takiego występuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się