Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Podkreśliłem ci "nie" w poście na który ty odpowiadałeś, tyle że (bo dobrze pisałeś) on napisał że jak NIE grało sie w trialau, ale jeśli nie grało się na trialu to nie ma się tych nawet 30 darmowych dni (teoretycznie) bo trzeba wkjlepać nr. karty pp a dopiero w przypadku gdy uaktywniamy sobie konto z trialowego do pełnego to wtedy te 40 dni dostajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:55, SoieR napisał:

Podkreśliłem ci "nie" w poście na który ty odpowiadałeś, tyle że (bo dobrze pisałeś)

Trzeba było tak powiedzieć :-) Zwyczajnie tego podkreślenia nie zauważyłem, jedyne słówko w twoim poście "Bzdura" to skąd ja niby miałem wiedzieć XD Ale dzięki za uświadomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
musisz pogadac z osoba ktora uczyla cie shadow/spelfire/moon tailoring i masz tam u niej opcje zrezeygnuj ze specjalizacji shadow/spelfire/moon.
ja tego nei robilem bo nie musialem pewne jest ze stracisz formułki a co do skilla nie jestem pewien ale pewnie tez nie ;] poszukaj linków na wowwiki tam jest wszystko wystarczy chciec ;]
oraz moga w to wejsc jakies koszty nie pamietam dokladnie
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 19:50, CH1CKEN napisał:

Mam 4GB RAMu i w Shatt potrafiło spadać poniżej 30 fpsów, co ciekawe po podkręceniu procka
z 2GHz na 2,7GHz teraz w Shatt mam 36-48fps średnio. Oczywiście wszystko na full w 1680x1050
(normalnie mam 59-60 fps cały czas).


Ale ja mam na myśli zacinki, a nie to że masz mniej fpsów. To co ja miałem w Shatt gdy miałem 512mb ramu można opisać tylko słowami: pokaz slajdów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:47, Ziloh napisał:

Ja mam pytanie, to Drain Soul rank1 używa się do zmniejszania threata, czy najwyższy
rank, jeśli w ogóle to czy coś takiego występuje?

Drain Soul używa się zazwyczaj na r1, żeby mieć większy zysk many ( w szczególności przy talencie +15% max many przy drainie moba). On nie służy do zadawanie damage, tylko do zbierania shardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:10, DragonLord napisał:

> Ja mam pytanie, to Drain Soul rank1 używa się do zmniejszania threata, czy najwyższy

> rank, jeśli w ogóle to czy coś takiego występuje?
Drain Soul używa się zazwyczaj na r1, żeby mieć większy zysk many ( w szczególności przy
talencie +15% max many przy drainie moba). On nie służy do zadawanie damage, tylko do
zbierania shardów.


Chociaż najlepiej ze wszytkich chyba skilli w grze się skaluje z +dmg :) Co nie zmienia faktu że i tak nadaje się tylko R1 do łąpania shardów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna warkiem i mam kilka pytan.

1.Czy jak overpower jest po dodge uderzenia ze skila to ejst silniejsze czy to nie ma róznicy?

2. Czemu mojej postaci ciągle nie ma na armory mam 25 lv ( na początku grałem na trialu do 20 we wtorek zasililem)

3.Arms Talents - 12 point(s)

Improved Heroic Strike - rank 3/3
Deflection - rank 5/5
Improved Charge - rank 2/2
Improved Overpower - rank 2/2

Fury Talents - 5 point(s)

Cruelty - rank 5/5

To moje talenty pytanie czy ide w dobra strone pod pvp/ i leveling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3. Ja bym proponował iść w fury: http://www.wowhead.com/?talent=LZVV0A0r dla imp slam - to build dla broni 2H (dwuręcznej) - i używać właśnie imp slam - do szybkiego lvlingu.
1. Overpower można użyć tylko gdy przeciwnik zrobi unik (dodge). Zadaje on nieco zwiększone obrażenia niż white attack (+5/15/25/35 do dmg broni, w zależności od rank), zaletą jest to, że overpower nie może być sparowany (parry), zblokowany (block) czy uniknięty (dodge), choć możemy nie trafić (miss).
2. Na pewno patrzysz na dobre armory (bo są US i EU)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie cały czas zastanawiam nad zmienieniem tego tailora. Pieniądze to nie problem, mam nadwyżkę 1k golda tyle, że co lepsze do raidów ? Frost czy Fire ? IMO gram teraz frostem i gra się naprawdę rewelacyjnie, olbrzymi dps itp itd praktycznie nie spadam poniżej 3 miejsca w DamageMeter więc nie wiem czy jest sens. Mógł byś coś doradzić KaPe ? Co u Ciebie magowie w gildii preferują no i co lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 23:53, gohan14 napisał:

Gram od niedawna warkiem i mam kilka pytan.

>(...)
Armory czasami odświeża się dosyć wolno, także polecam cierpliwie czekać ;)

Buildy do levelowania i pvp sa niestety rozne. Powyzej kolega ci zaproponowal imp. slama pod 2h, jedna czy 2 strony wczesniej znajdziesz build dual wield fury (ja w takim leveluje). Aby uzupełnić, podam jeszcze przykładowy build pod pvp na 70 (jest sporo niewielkich wariacji, które ludzie dobierają sobie względem potrzeby) http://www.wowhead.com/?talent=LV0xbIbqMhdbZVVzm0gR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:08, oOreVenOo napisał:

Tak się właśnie cały czas zastanawiam nad zmienieniem tego tailora. Pieniądze to nie
problem, mam nadwyżkę 1k golda tyle, że co lepsze do raidów ? Frost czy Fire ? IMO gram
teraz frostem i gra się naprawdę rewelacyjnie, olbrzymi dps itp itd praktycznie nie spadam
poniżej 3 miejsca w DamageMeter więc nie wiem czy jest sens. Mógł byś coś doradzić KaPe
? Co u Ciebie magowie w gildii preferują no i co lepsze ?

Fire jest lepsze, z tym, że teraz "najlepszy" spec zmienił się z 10/48/3, na wersji z Icy Veins, czyli coś w stylu 2/48/11. Zależy też, czy jesteś jedyny Fire mag, czy jest ktoś kto pomoże w nakładaniu scorchy. Ale generalnie, fire>frost, praktycznie poza Alarem i Illidanem wszyscy rajdowali jako Fire - i niektórzy Arcane, ale to jeszcze przed nerfem. Frost praktycznie wzięli tylko na potrzeby uczenia się Illiego, by mieć Imp. Blizzard i Permafrost na demony. Różnica jest też spora w walkach, gdy dostajesz losowy dmg, pushbacki są niesamowicie irytujące, a frost barrier jest za słabe by cokolwiek pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem zrobiłem sobie Orca Shamana. Gra się bardzo miło, ale dziś już przyszedł czas na talenty. Co polecacie, Enhancement czy Elemental? Jakim się lepiej leveluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze nie mozna - Zaraz to ktos usunie.

A ja mam pytanie. Sa jakies polskie gildiie na serwerach Kor''gall albo Mazrigos? Teraz jest otwarta rekrutacja z BLa i bym sie chętnie przeniósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:02, GoldOx napisał:

Oczywiscie, ze nie mozna - Zaraz to ktos usunie.

A ja mam pytanie. Sa jakies polskie gildiie na serwerach Kor''gall albo Mazrigos? Teraz
jest otwarta rekrutacja z BLa i bym sie chętnie przeniósł :)

Ja nie znam. Wiem za na veku po stronie hordy są jakieś. Ja tam na twoim miejscu z Bla bym sie nie ruszał. A po jakiej stronie grasz??
Tha btw
http://www.worldofwarcraft.(...)tes.html ... rozwalili mnie tym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się