Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 11:07, Starter napisał:

> Oczywiscie, ze nie mozna - Zaraz to ktos usunie.
>
> A ja mam pytanie. Sa jakies polskie gildiie na serwerach Kor''gall albo Mazrigos?
Teraz
> jest otwarty transfer z BLa i bym sie chętnie przeniósł :)
Ja nie znam. Wiem za na veku po stronie hordy są jakieś. Ja tam na twoim miejscu z Bla
bym sie nie ruszał. A po jakiej stronie grasz??


buuu, co ja napisalem xD Otwarty transfer, nie rekrutacja. A gram po stronie allys.

Ps. Czlowiek zaspany jeszcze ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:09, GoldOx napisał:

> > Oczywiscie, ze nie mozna - Zaraz to ktos usunie.
> >
> > A ja mam pytanie. Sa jakies polskie gildiie na serwerach Kor''gall albo Mazrigos?

> Teraz
> > jest otwarta rekrutacja z BLa i bym sie chętnie przeniósł :)
> Ja nie znam. Wiem za na veku po stronie hordy są jakieś. Ja tam na twoim miejscu
z Bla
> bym sie nie ruszał. A po jakiej stronie grasz??

buuu, co ja napisalem xD Otwarty transfer, nie rekrutacja. A gram po stronie allys.

Ps. Czlowiek zaspany jeszcze ;f

xD no ja tez zaspany.. Mogę Ci podać nazwę gildi ally :) zapowiada się obiecująco, kiedyś grałem z niektórymi z nich, ale gildia sie na veku rozpadła (była w hordzie) trymaj http://moonblades.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest PTR 2.4, jak na taki wyczekiwany patch, strasznie mało zmian w samych klasach. Usunięcie atu było do przewidzenia, ale sprzęt jakości T6 za badge... meh, zaczyna być wqrwiające, że idąc do Karazhan można wyjąć to samo, co w BT, a wysiłek nieporównanie mniejszy. Pewnie lada chwila S4 ze sprzętem jakości Sunwella, Blizz ostro daje w dupe rajdowcom. Oczywiście kontr argument to "przecież nie rajdujesz dla gearu", co łatwo zbić "usunąć sety Vindicatora i Gladiatora" i też będzie PvP dla "funu" a nie gearu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:12, KaPe napisał:

No i jest PTR 2.4, jak na taki wyczekiwany patch, strasznie mało zmian w samych klasach.
Usunięcie atu było do przewidzenia, ale sprzęt jakości T6 za badge... meh, zaczyna być
wqrwiające, że idąc do Karazhan można wyjąć to samo, co w BT, a wysiłek nieporównanie
mniejszy. Pewnie lada chwila S4 ze sprzętem jakości Sunwella, Blizz ostro daje w dupe
rajdowcom. Oczywiście kontr argument to "przecież nie rajdujesz dla gearu", co łatwo
zbić "usunąć sety Vindicatora i Gladiatora" i też będzie PvP dla "funu" a nie gearu.


Dobrze powiedziane... A szczególnie zaskakuje to, że osunęli pre-q do Hyjal i BT.... no coment. Pewno dlatego, że zaraz dodatek wyjdzie i ci co rajduja znów po dupie dostana tak jak w tbc.. co green itemy z questów lepsze były często od t2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:16, Starter napisał:

Dobrze powiedziane... A szczególnie zaskakuje to, że osunęli pre-q do Hyjal i BT....
no coment. Pewno dlatego, że zaraz dodatek wyjdzie i ci co rajduja znów po dupie dostana
tak jak w tbc.. co green itemy z questów lepsze były często od t2...

To jest akurat oczywiste, że musieli zrobić gear reset, i tak samo będzie po dodatku, inaczej różnice w levelowaniu byłyby zbyt znaczące. Natomiast to, że za robienie tych samych heroików dostaje się coraz lepszy gear jest porażką. W dodatku ciągle są nerfowane, więc jest jeszcze łatwiej, a korzyści jeszcze większe. Karazhan = 22 badge, 2 runy = nowiutki epix jakości t6, a po drodze można tyle samo wyjąć z 2 x ZA. T6 epix tygodniowo, + arenowe, cóż więcej wymagać, chyba tylko mailowania gemów i enchantów, żeby czasem nie wydawać kasy.
Usunięcie atunementów w sumie nie dziwi, ale poziom trudności bossów T6 jest fatalnie dobrany, dlatego właśnie niezbyt mi się to podoba. Nie ma progressu, skoro są takie żarty jak Rage, Akama czy Kazaak... er, "Kaz''rogal".
Cóż, pozostaje mieć nadzieje, że chociaż Sunwell będzie choć troche "eksluzywny" i 1 boss nie będzie do ubicia w Kara gear. Bo całe MH/BT takie właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do mojego posta z poprzedniej strony - Udało się znalezc gildiie na Kor''gall po stronie allys. W sumie nie jest zła, ponad 50 osob i niedlugo maja zaczynac czyscic kara :>, dla mne to dobrze bo niedawno wbilem 70tke

Ps. Ktos jeszcze planuje zrobic transfer z Bla ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zepsuć kilku milionom ludzi dzień, prawda Blizzard?
Dzięki za bycie Hand of A’dal, naprawdę Ci co zrobili preq na BT i Hyjal tylko o tym marzyli...
Teraz taka kara guild wejdzie do BT i Hyjal, skosi pierwszych bossów, a potem "LOLZ WIPE ZEH GORFINDZ ZO HADRZ KEKE?"
Także możliwość zabicia Kael''thasa i Vashj bez potrzeby bicia poprzednich bossów... Najlepiej niech od razu wsadzą ich na początek instu...
Nie mówiąc o t6 quality gear za badge...
Naprawdę, tak w kość to chyba żaden patch nie dał... Ale Blizz robi co może widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:36, CH1CKEN napisał:

Nie ma to jak zepsuć kilku milionom ludzi dzień, prawda Blizzard?
Dzięki za bycie Hand of A’dal, naprawdę Ci co zrobili preq na BT i Hyjal tylko
o tym marzyli...
Teraz taka kara guild wejdzie do BT i Hyjal, skosi pierwszych bossów, a potem "LOLZ WIPE
ZEH GORFINDZ ZO HADRZ KEKE?"
Także możliwość zabicia Kael''thasa i Vashj bez potrzeby bicia poprzednich bossów...
Najlepiej niech od razu wsadzą ich na początek instu...
Nie mówiąc o t6 quality gear za badge...
Naprawdę, tak w kość to chyba żaden patch nie dał... Ale Blizz robi co może widać...

Czy tylko mi się wydaje, że Blizz schodzi na łatwizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:12, KaPe napisał:

No i jest PTR 2.4, jak na taki wyczekiwany patch, strasznie mało zmian w samych klasach.
Usunięcie atu było do przewidzenia, ale sprzęt jakości T6 za badge... meh, zaczyna być
wqrwiające, że idąc do Karazhan można wyjąć to samo, co w BT, a wysiłek nieporównanie
mniejszy. Pewnie lada chwila S4 ze sprzętem jakości Sunwella, Blizz ostro daje w dupe
rajdowcom. Oczywiście kontr argument to "przecież nie rajdujesz dla gearu", co łatwo
zbić "usunąć sety Vindicatora i Gladiatora" i też będzie PvP dla "funu" a nie gearu.


Kulą w płot, bo t5-6 nikt nie usunął. Oczywiście, gracze PvP też zdrowo narzekają jak przedmioty z rajdowania stają się zbyt dobre do pvp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:36, CH1CKEN napisał:

Nie ma to jak zepsuć kilku milionom ludzi dzień, prawda Blizzard?
Dzięki za bycie Hand of A’dal, naprawdę Ci co zrobili preq na BT i Hyjal tylko
o tym marzyli...
Teraz taka kara guild wejdzie do BT i Hyjal, skosi pierwszych bossów, a potem "LOLZ WIPE
ZEH GORFINDZ ZO HADRZ KEKE?"
Także możliwość zabicia Kael''thasa i Vashj bez potrzeby bicia poprzednich bossów...
Najlepiej niech od razu wsadzą ich na początek instu...
Nie mówiąc o t6 quality gear za badge...
Naprawdę, tak w kość to chyba żaden patch nie dał... Ale Blizz robi co może widać...


Ciągle mnie zadziwia, jak ludziom mogą zepsuć humor zmiany, które ich nie dotyczą...
A gildię kara zabijającą najentusa, to ja naprawdę chciałbym zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:21, KaPe napisał:

To jest akurat oczywiste, że musieli zrobić gear reset, i tak samo będzie po dodatku,
inaczej różnice w levelowaniu byłyby zbyt znaczące.
(...)


Akurat nie o levelowanie chodziło, bo do tego t3 dla dps klas było szalenie wygodne - rzeczy wymieniało się dopiero na niebieskie z lev 70 - ale o to, aby nowi mieli taki sam start jak wyjadacze do końcowych instancji/rajdowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakąś dobrą lokację, gdzie występuje dużo tin vein* i silver vein ? I żeby potwory nie były tam za silne, bo mam 20 level.
Proszę o szybką odpowiedź.
*vein- miejsce do "kopania" w skale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:36, sinir napisał:

Czy znacie jakąś dobrą lokację, gdzie występuje dużo tin vein* i silver vein ? I żeby
potwory nie były tam za silne, bo mam 20 level.
Proszę o szybką odpowiedź.
*vein- miejsce do "kopania" w skale.


http://www.wowhead.com/?object=1733 <--- silver vein

http://www.wowhead.com/?object=1732 <--- tin vein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie vein to żyła i nie powinieneś mieć problemów z wydobyciem na lokacjach po których aktualnie biegasz, silver jednak nie jest aż tak często spotykane na niskolvl obszarach.

http://thottbot.com/o1732

Wszystko znajdziesz tam, proponuje jednak przeglądnięcie tego topicu bo nikt nie chce przykleić w nim najważniejszych informacji o które pyta średnio co druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:42, Vic napisał:

Kulą w płot, bo t5-6 nikt nie usunął. Oczywiście, gracze PvP też zdrowo narzekają jak
przedmioty z rajdowania stają się zbyt dobre do pvp :)

T5 praktycznie usunęli, skoro nie trzeba kończyć instancji T5 by dobrać się do T6. A do drugiego - resilence? Bez żartów, jedynie bronie rajdowe się nadają do pvp.
>Ciągle mnie zadziwia, jak ludziom mogą zepsuć humor zmiany, które ich nie dotyczą...
>A gildię kara zabijającą najentusa, to ja naprawdę chciałbym zobaczyć.
Dotyczy, bo ciągłe nerfowanie zabija jakiekolwiek wyzwanie z rajdowania, a bez wyzwania zostaje tylko gear - który się i tak nie liczy, bo taki sam jest za badge i pvp. Koniec końców będziemy "zabijać" skrzynki z epixami za pomocą lockpicking - tak z 50, żeby ludzie czasem nie musieli przyprowadzać lvl 80 Rogala, bo to zbyt trudne dla nich by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:56, SoieR napisał:

A mi się tam podoba że gra staje się casual friendly, ba mam nadzieje że w dodatku rozwiną
tę "droge".

Gdyby miało być "casual friendly", to dodali by więcej 5/10 osobówek o rosnącym poziomie trudności. Czy "casuali" bawi farmienie Mechanaaru dla badgy? Nie wydaje mi się - chociaż może się myle, w końcu w 30 minut dziennie można wyjąć badge potrzebne na najlepsze itemki w grze. Ale, żeby miesiącami tłuc to samo dla coraz lepszych itemków...
Atu czy nie, 25 rajd dalej wymaga tyle samo czasu co wcześniej, więc "casual", który kiedyś nie miał do nich dostępu dalej nie będzie miał.
Zamiast rozwijać 2 ścieżki, bardziej "hardkorową" i bardziej "casual", robią to 1, a następnie nerfują do 2, w rezultacie drażniąc obie strony - "hardkorowcy", bo cokolwiek osiągną jest wkrótce zdewaluowane, i "casuale", bo czekają miesiącami, aż dostaną stary content. Chyba nie tędy droga, co? Jasne, teraz się cieszą - poniekąd złośliwie "hahaha rajderzy dobrze wam tak", zapominając, że miesiącami narzekali, że Blizz robi content tylko dla rajderów. Tracą wszyscy na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się