Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam! Mam problem z WoW''em. Gra nie chodzi mi płynnie mimo, że mój komputer spełnia wymagania. Mam FPS''y w okolicy 5-30. Wcześniej (przed Bożym Narodzeniem) takich problemów nie miałem. Czy może być to spowodowane?
Mój komputer:

Athlon 2500+
GeForce 6800GS 256/256
1.25 GB Ram
Sterowniki mam nowe. Skanowałem dysk Ad-Ware''m i jakimś programem do rejestru, wykrył i usunął błędy, ale problem dalej jest. Proszę o pomoc! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z Addonów ? Jeśli tak zobacz ile z nich jest przedawnionych, ile na przykład nie jest potrzebna danej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:01, sinir napisał:

Mam pytanie. Co tracę, jeżeli przegram z kimś w duelu ?

to nic się niedzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:09, L33T napisał:

Korzystasz z Addonów ? Jeśli tak zobacz ile z nich jest przedawnionych, ile na przykład
nie jest potrzebna danej postaci.


Korzystam z addonów, ale nie są przedawnione. Lagów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:29, galbaroquo napisał:

Ja też mam pytanko czy jak zgine na świecie normal przez potwora czy kolesia trace coś??
skile, wytrzymałośc przedmiotów??


nie, wszystko jest tak samo, tylko ekwipunek ci się niszczy i musisz naprawić u kowala. Normal różni się od PVP tylko tym, że ally z hordą nie mogą się zabijać;] (no, chyba że sobie to włączą [/pvpon, /pvpoff ])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zaczyna robić oszczędności ?

Prepaid miał kończyć się 14.02 ok. 15.45. Tak Blizz podawał jeszcze kilka dni temu. Dziś wchodzę i oczom nie wierzę : prepaid expires 13.02.2008 8.08 h !
Cuda nie widy, czyżby te miliony comiesięcznych wpływów już im nie wystarczały ?

A propos, w mojej gildi połowa zarzeka się że jeśli tylko Age of Conan okaże się choć w połowie tak dobry jak obiecują twórcy to nawet nie będą chcieli splunąć na wow''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:29, galbaroquo napisał:

Ja też mam pytanko czy jak zgine na świecie normal przez potwora czy kolesia trace coś??
skile, wytrzymałośc przedmiotów??


Sprawda wygląda tak.
Jeżeli zginiesz, to niszczeję Ci troszkę ekwipunek. Po śmierci, masz dwa sposoby na wskrzeszenie
a) dojść do własnego ciała, odrodzić się z połową HP, oraz w wypadku "czarodzieja" połową many
b) wskrzesić się na cmentarzu poprzez anioła, wtedy nałożony zostaje na Ciebie " Resurrection Sickness ", który obniża zadawane obrażenia, statystyki oraz pancerz o 75%. Przy pierwszym wybraniu tej opcji na okres 2-3 minut, później ten czas się wydłuża... Ja obecnie mam 10 minut ^_^ Dlatego już z tego nie korzystam : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:51, PiotrRK napisał:

A propos, w mojej gildi połowa zarzeka się że jeśli tylko Age of Conan okaże się choć
w połowie tak dobry jak obiecują twórcy to nawet nie będą chcieli splunąć na wow''a.


co coż - ileż można ? ;) wow juz robi sie nudny dodatki to głównie dodają lvl a co za tym idzie więcej hp intelektu itd ale i więcej dmg i tak w kółko- do znudzenia, czyli niejako zwiększają się same cyferki a nawet jak dadzą mowe spele to też ich ilość nie przytłacza, a lockom już teraz sie wszystkie spele nie miescza w standardowym ui

A Coman? Conan może być całkiem nbiezły, ale poruszanie sie postaci- bleeeee.... co to ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w WoWa BC 2 miechy ale Pre-Paid sie skonczyła, pare razy zdechłem i niewiedzałem co sie dzieje bo myslałem że cos wypada lub coś w tym stylu ale gdy zauważyłem że nie, to już sie pogóbiłem i zgłosiłem się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoC to gniot, dajcie spokój. Kolejne godne uwagi MMO, które wyjdzie za 1-2 lata to będzie Guild Wars 2, jeżeli założenia w nim zostaną spełnione to cóż... Możliwy następca WoWa, w co na razie wątpię ale pożyjemy zobaczymy. Fakt WoW bywa nudny i nudzi się, często się do niego wraca ale równie często odchodzi, nie da się grać cały czas w daną jedną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam inaczej ; p
Moim zdaniem MMO, które jeszcze namiesza, to będzie Warhammer Online ;]
Mówię wam, Blizzard straci kilkunastu graczy na rzecz swojego mroczniejszego rywala, w końcu nie każdy lubi cukierkową grafikę ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:36, Probos napisał:

Ja uważam inaczej ; p
Moim zdaniem MMO, które jeszcze namiesza, to będzie Warhammer Online ;]
Mówię wam, Blizzard straci kilkunastu graczy na rzecz swojego mroczniejszego rywala,
w końcu nie każdy lubi cukierkową grafikę ; p


Ja własnie chyba się przeniosę na Warhammera jak wyjdzie, ale dokładnie to przemyślę, zanim zakupie WO:AoR.
Trochę mi szkoda tej kasy, bo wo woa od niedawna gram więc naprawdę będę musiał bardziej się przyjrzeć warhammerowi, bo ta gra to będzie głównie(tylko ale niby coś tam jest tego pve) RvR-nazwali tak sobie pvp .;)
Dlatego może być fajne, bo jestem dużym zwolennikiem pvp, obrona twierdz, Public Questy, oj to naprawdę będzie fanie.:)

@oOreVenOo
Ja czytałem z jednym z wywiadów z ekipą, która się zajęła GW2, że spokojnie dadzą radę grę zrobić gotową do beta testów w rok i te owe testy są przewidziane na koniec wakacji(coś ten okres) problem w tym, że nie wiemy czy to będą otwarte testy czy zamknięte i kiedy będzie gra gotowa do wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:36, Probos napisał:

Ja uważam inaczej ; p
Moim zdaniem MMO, które jeszcze namiesza, to będzie Warhammer Online ;]
Mówię wam, Blizzard straci kilkunastu graczy na rzecz swojego mroczniejszego rywala,
w końcu nie każdy lubi cukierkową grafikę ; p


a tam, największą konkurencją dla WoW IMO będzie Age of Conan, WH Online jakoś chyba nie zabłysnął. A co do cukierkowej grafiki to w końcu świat WarCrafta, jeśli komuś się nie podoba to niech czeka na World of StarCraft ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie bardziej pod PvP, jakoś nie zachwyca. Cóż, pozostaje wyglądać jakiegoś skupionego na PvE MMORPG, aczkolwiek nie widzę, by się na taki zanosiło, w końcu po co tworzyć jakąś w miare wymagającą rozgrywke, skoro więcej kasy będzie z banałów, z którymi da sobie każdy 12 latek, a jeśli nie, to się nerfnie w którymś patchu.

Chociaż z drugiej strony, ktoś kiedyś bardzo sugestywnie opisał "large scale PvP" w Warhammerze, brzmiało dość zachęcająco, jako rozgrywka bardziej drużynowa, niż bieganie między kolumnami na Arenach, czy szarżowanie na Drek''Thara z 39 baranami, którzy obrzucają się mięsem na bg czacie. W sumie jak dla mnie to obecnie przewaga rajdowania nad inną formą rozrywki - ścisła współpraca grupy osób w celu pokonania wymagającego wroga. Bieganie po Arenie między stunem, interruptem, Mortal Strike, a fearem, jako hiler, jest mało interesujące. A współpraca na BG... Na palcach można policzyć premade vs premade, a i wtedy bywa różnie, w niektórych kombinacjach odebranie flagi na WSG mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale WoW nigdy jakoś nie był ustawiony pod myślenie, współprace, kooperacje i nie wiadomo co jeszcze. Fakt faktem raidy wymagają drużyny, zgrania itp ale to również jest raczej na płytkiej płaszczyźnie, masa schematów i nic poza tym. Bądź co bądź Guild Wars ma okrutnie słabe PvE, ale PvP wymiata. Grałem PvP w GW przez pół roku, sporo osiągnęliśmy z gildią (3 miejsce na ladderze GW.pl 2 lata temu) ale gra przypominała mi Counter Strike''a grając PvP. tam liczy się skill nie sprzęt i to jest olbrzymim plusem GW i rzeczywiście tryb PvP ma świetny, PvE masakra. Tyle, że Guild Wars 2 ma mieć PvE z WoWa a PvP z GW1 więc gdyby tak rzeczywiście było i gdyby to rzeczywiście wypaliło to jak dla mnie hicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał CS, grałbym w CS, dlatego też GW niezbyt mi podeszło - a strona PvE była tam tragiczna. Zresztą, z RPG wiele to w sumie i tak wspólnego nie miało, bo rozwój postaci był praktycznie zerowy. Fakt, że WoW nie jest znowu super skomplikowany, ale widać takie teraz czasy, bo nie zapowiada się nic w miare wymagającego. Trzeba przypasować przeciętnemu graczowi, który tankuje rendem i dwuręczniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Przymierzam się do kupna tej wspaniałej gry (przynajmniej tak słyszałem). Po przeczytaniu komentarzy o tej grze jeszcze bardziej się na nią napaliłem :)). Slyszałem jescze cos takiego, o jakimś abonamencie, ktory trzeba opłacać, czy to prawda ?? Jeśli tak to ile i co jaki czas ? I czy istnieje darmowa wersja. Z góry dzięki.
Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się