Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2006 o 20:37, Winmenia napisał:

Jest możliwość żeby był kaiś dodatek do WoW ??

Będzie przecierz Burning Crusade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 20:37, Winmenia napisał:

Jest możliwość żeby był kaiś dodatek do WoW ??

Dodatek sie robi i zaniedługo wyjdzie : Bourning Crusade (niewiem czy dobrze napisałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 20:39, belinq napisał:

> Jest możliwość żeby był kaiś dodatek do WoW ??
Dodatek sie robi i zaniedługo wyjdzie : Bourning Crusade (niewiem czy dobrze napisałem)


Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 18:32, Stwór napisał:

> Na Vashju mam własną gildie :D niestety jutro abonament mi sie kończy....a nie zapowiada
sie
> na to żeby był kolejny zastrzyk gotówki na to....

Własną nie oznacza dobrą:P hehe Też miałem swoją gildię na Vashj;) małą ale z bardzo fajnymi
ludzmi i wcale nie polską;)



<LOL> ja też nie miałem polskiej... TY może to ta sama ale wątpie:D jak sie nazywała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 21:49, RadeXMaster napisał:

<LOL> ja też nie miałem polskiej... TY może to ta sama ale wątpie:D jak sie nazywała??


No ja miałem po stronie hordy.. Guardians of Balance się zwała:) Nie sądzę że to ta sama.. Bo byś mnie rozpoznał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:35, RadeXMaster napisał:

o TY drabie ja byłem alliance NE war. włąściwie to wciąż jestem :D


Hmm ciekawe moze już się spotkaliśmy ale o tym nie mamy pojęcia;) Ja jestem na Vashj od powstania serwa:) Gram Taurenem wojownikiem nick.. Stwór;P

A kim grasz? może na małe lowienie rybek się umówimy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2006 o 16:06, Stwór napisał:


A widziałeś ją może?:P Tak sobie to określiłem.. A ona jest jak mała diablica! Rogi, ogon..
itp.. Nie mówiąc o kopytkach:) Zresztą nie musisz jesj przyzywać kto ci każe! Choć jak ją zobaczysz
to nie wiem czy się oprzesz:P


Nie sugeruj mi tu jakiś głupot co bym zrobił. Bo najleprzego stwora mogli zrobić jakiegoś złego nieumarłgo żmija, albo golema, a nie jakieś diablice, powinien być prawdziwy nekromanta a nie jakiś tam żałosny pochlebca tych waszych "dup".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja pisałem z humorem i żartem po części ale ty jednak szarak i ponurak.. Chill out!
Dla twojej informacji Warlock potrafi przyzywać o wiele więcej demonów i wcale nie są "śliczne" ba wyglądają jak demony.. Bo nimi są..

Jeśli nie wiesz jak to wygląda to nie komentuj w tak głupi sposób moich postów..
Radze ci spuść z tonu bo jak na razie tylko narzekasz.. Nawet się samemu nie rozejrzysz za jakimiś infoirmacjami o tej klasie postaci w WoW-ie! A nie jest ich tak mało.. Fotki też byś pewnie znalazł! Troche więcej chęci i poczucia humoru nikomu jeszcze nie zaszkodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:51, Stwór napisał:

Wiesz ja pisałem z humorem i żartem po części ale ty jednak szarak i ponurak.. Chill out!
Dla twojej informacji Warlock potrafi przyzywać o wiele więcej demonów i wcale nie są "śliczne"
ba wyglądają jak demony.. Bo nimi są..

Jeśli nie wiesz jak to wygląda to nie komentuj w tak głupi sposób moich postów..
Radze ci spuść z tonu bo jak na razie tylko narzekasz.. Nawet się samemu nie rozejrzysz za
jakimiś infoirmacjami o tej klasie postaci w WoW-ie! A nie jest ich tak mało.. Fotki też byś
pewnie znalazł! Troche więcej chęci i poczucia humoru nikomu jeszcze nie zaszkodziła!


Brawo!!!!
/cheer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:53, Boneles napisał:

Co on ma z tym nekromantą:P Wyslij do blizza bombe i pozal sie ze warlcok nie jest taki jak
trzeba:P


Najlepsze że on w tą gierke nie gra, a pretensje ma:) To tak jakbym narzekał że źle mi się jeździ porshe oceniając po tym jak zachowuje się w gierce zręcznościowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lekko tylko bardźo pare pytań zostało zaczerpniętych pod natchnieniem tego ;) po przeczytaniu tego zrobiłem wersje pl ale z bardziej normalnymi pytaniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 23:06, WoWmen napisał:

Nie lekko tylko bardźo pare pytań zostało zaczerpniętych pod natchnieniem tego ;) po przeczytaniu
tego zrobiłem wersje pl ale z bardziej normalnymi pytaniami :P

Hehe, niepotrzebnie sie czepiam :P Jakis taki dziwny charakter mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się