Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 20:19, Ero Sennin napisał:

Oj wiem, że odłączyli się od reszty czubków ale wyglądają jak Horda xD

Scryers nie byli nigdy częścią Hordy. Należeli oni do Krwawych Elfów dowodzonych przez Kael''thasa, a oni nigdy nie należeli do Hordy :) Krawe Elfy, które pozostały w Azeroth i odbiły Silvermoon - tylko te są członkami Hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś znającego się na rogalach, mianowicie: czy lolmeld nelfów ze swoim +do stealth w "widoczny ;P" sposób odbija się na niewidoczności rogala nelfa porównując go do np. rogala gnoma czy humana? ims czy robi on aż taką rożnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PTR masz Scryersów i Aldorów razem jako Shattered Sun Offensive - zdaje się, że w Shatrah jest "po staremu", ale z punktu widzenia lore różnice się zacierają.
Oczywiście wypada tu "pochwalić" europejskie PTR, gdzie postać kopiuje się tydzień... a przedtem tydzień widzi się "przekroczono limit" na stronce od transferu, a na samej PTR ping 500+ ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:08, KaPe napisał:

Na PTR masz Scryersów i Aldorów razem jako Shattered Sun Offensive - zdaje się, że w
Shatrah jest "po staremu", ale z punktu widzenia lore różnice się zacierają.
Oczywiście wypada tu "pochwalić" europejskie PTR, gdzie postać kopiuje się tydzień...
a przedtem tydzień widzi się "przekroczono limit" na stronce od transferu, a na samej
PTR ping 500+ ms.


Ehh, Shattered Sun Offensive to nowa frakcja nie mająca ze Scyzorykami i Aldorami nic wspólnego poza rasami. Belfy i ośmiornice połaczyli się chwilowo przez Sunwell Island czy jak to tam się zwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:26, Szczur22 napisał:

Ehh, Shattered Sun Offensive to nowa frakcja nie mająca ze Scyzorykami i Aldorami nic
wspólnego poza rasami. Belfy i ośmiornice połaczyli się chwilowo przez Sunwell Island
czy jak to tam się zwie :D

Wg lore to połączone siły Aldorów i Scryer. A, że np. Muru zupełnie przesuneli i zmienili bodaj quest BE paladynów, który go dotyczył, to może i te frakcje dotkną jakieś zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:08, KaPe napisał:

Na PTR masz Scryersów i Aldorów razem jako Shattered Sun Offensive - zdaje się, że w
Shatrah jest "po staremu", ale z punktu widzenia lore różnice się zacierają.

Z tego co czytałem to tę organizację Aldor i Scryers stworzyli wspólnie, aby wyeliminować zagrożenie znajdujące się w Sunwell Plateau. Może więc jest to tylko taki sojusz do tego jednego, konkretnego celu. Tak mi się wydaje.

Dnia 19.02.2008 o 21:08, KaPe napisał:

Oczywiście wypada tu "pochwalić" europejskie PTR, gdzie postać kopiuje się tydzień...
a przedtem tydzień widzi się "przekroczono limit" na stronce od transferu, a na samej
PTR ping 500+ ms.

To prawda. Osobiście spotkałem już kilka osób, które narzekały na ten problem. Ciekawe tylko, czy Blizzard zamierza coś z tym robić...

Odnośnie M''uru - ma zostać on porwany przez Kaela i być w Sunwell Plateau, prawdopodobnie jako boss Dark Naaru. No i w końcu ci BE z Silvermoon się dowiedzieli o zdradzie Kaela, o tym, że już nie służy Illidanowi i zawiązał sojusz z Płonącym Legionem. Tak na marginesie to trochę dziwne, bo to Legion (Kil''Jaeden) stworzył Króla Lisza i Plagę, która zniszczyła Quel''Thalas. I to jeszcze wtedy działali pod nadzorem Legionu :) Chyba, że wytłumaczą to szaleństwem Kaela :) Ma być też uaktualnione lore Belfów palków - mają oni teraz szukać nowego źródła mocy, a gracz w tym jednym queście dla palka będzie zbierał resztki energii pozostałej po M'uru w tamtym pomieszczeniu (obecnie robi się to zabierając ją bezpośrednio z niego). I chyba tyle zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:07, SoieR napisał:

Mam pytanie do kogoś znającego się na rogalach, mianowicie: czy lolmeld nelfów ze swoim
+do stealth w "widoczny ;P" sposób odbija się na niewidoczności rogala nelfa porównując
go do np. rogala gnoma czy humana? ims czy robi on aż taką rożnice


Według wowwiki 5 pkt, czyli tak jakbyś był 1 level wyżej dla patrzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość - tak, możesz tak podróżować, ale przed wskrzeszeniem musisz zrobić relog, inaczej automatycznie wrócisz do gy, z którego startowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 20:54, Czedwik napisał:

> Oj wiem, że odłączyli się od reszty czubków ale wyglądają jak Horda xD
Scryers nie byli nigdy częścią Hordy. Należeli oni do Krwawych Elfów dowodzonych przez
Kael''thasa, a oni nigdy nie należeli do Hordy :) Krawe Elfy, które pozostały w Azeroth
i odbiły Silvermoon - tylko te są członkami Hordy.


Ale Silvermoon odbiły właśnie elfy Kael''thasa, przy okazji wyprawy na Frozen Throne z Illidanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 11:43, DragonLord napisał:

Na przyszłość - tak, możesz tak podróżować, ale przed wskrzeszeniem musisz zrobić relog,
inaczej automatycznie wrócisz do gy, z którego startowałeś.


O wielkie dzięki, nie wiedziałem, o tym, lecz za dużo to sobie nie pogram, bo zamierzam zmienić mmo, warcraft nie zrobił na mnie dobrego wrażenia(tak wiem gra zaczyna się na max levelu), ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, Warhammer już się zbliża. Sam osobiscie preferuje bardziej większy nacisk na pvp(GW, Dark age of camelot, itp) nie potępiam pve, ale ten tryb wole z non-onlinowych rpgów. Są gusta i guściki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 12:38, mic02 napisał:

Ale Silvermoon odbiły właśnie elfy Kael''thasa, przy okazji wyprawy na Frozen Throne
z Illidanem.


Właśnie nie bardzo... Elfy Kael''thasa nie odbiły Silvermoon, a walczyły one na froncie w Lordaeronie (do Outland dostali się przez portal w Dalaranie, pozostawiony tam przez Kel''Thuzada, gdy ten przywoływał Archimonda). O tym, że jakiekolwiek elfy pozostały w Azeroth, Quel''Thalas nie było we Frozenie ani słowa. Dopiero w Burning Crusade dodano ten wątek, i że to odbicie Silvermoon przez elfy, które pozostały w Azeroth miało jakoś miejsce w czasie pomiędzy tymi obiema grami.

Kael jedynie tym elfom przekazał później schwytanego Naaru, M'uru z którego czerpią moc, a którego im w najbliższym patchu odbierze. Swoją drogą to chyba pierwsza dokonana przez Blizzarda jakakolwiek większa zmiana w którejś ze stolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:17, vincent16 napisał:

Ma ktoś high palla?

Mam Retribution Paladyna na 70 lvl, aktualnie zamrożony, a o co chodzi? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce sie tylko upewnić czy mój tok rozumowania jest prawidłowy:
Jeżeli drop pewnej rzeczy wynosi 0,2% przy założeniu, że nie mam szczęścia i nie wypadnie za pierwszym razem to muszę zabić 500 mobków, aby na pewno wypadła. Czy mam racje??
gdyż 0,2%* 500= 100, czyli 100 %
Pytanie czysto teoretyczne, choć znając życie na pewno są tacy śmiałkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się