Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A ja takie nópskie pytanie mam. Kiedyś grałem w WoW, ale grałem paladinem, casterów prawie nie tykałem, i chciałem zapytać czy gra się nimi tak nudno jak na początku? Bo warrior, pala czy rogue trochę akcji mają, a warlock czy mage trzyma się tylko z tyłu i rzuca czary -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury jakieś, nie ma i nie będzie latających mountów za marki, tak samo jak nie ma w planach obniżki cen epickiego latacza. Wszystko plotki wymyślane pewnie przez tych samych co produkują fałszywe patch notesy.

Do 2.4 nie wiadomo jeszcze, ale zakładaj minimum miesiąc. Dopiero z grubsza zbalansowali jednego z 6 bossów z Sunwella, 2 jeszcze ma pare poprawek, co daje +/- 4.5, więc mase roboty dla Tigole i spółki. No i wydaje się, że dopiero zaczęły się zmiany balansujące PvP - zwłaszcza, gdy patrze na to co zrobili z lifebloom, gdzie buffneli w PvP, a nerfneli w PvE, czyli zupełna odwrotność tego, o co jęczeli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie za peta złapać białego tygrysa (w pasy a nie plamy!) i tu moje pytanie: gdzie owe występują?? Są leopardy koło ironforge, ale to nie o te mi chodzi. (ok 20 lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:34, Vesania666 napisał:

mam pytanie, jak się nazywa ten wielki smok w Duskwood?

Jeden z czterech nightmare dragons. Jego name to bodajze Emerald dragon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 15:48, KaPe napisał:

Do 2.4 nie wiadomo jeszcze, ale zakładaj minimum miesiąc. Dopiero z grubsza zbalansowali
jednego z 6 bossów z Sunwella, 2 jeszcze ma pare poprawek, co daje +/- 4.5, więc mase
roboty dla Tigole i spółki. No i wydaje się, że dopiero zaczęły się zmiany balansujące
PvP - zwłaszcza, gdy patrze na to co zrobili z lifebloom, gdzie buffneli w PvP, a nerfneli
w PvE, czyli zupełna odwrotność tego, o co jęczeli ludzie.

Ja to ogólnie słyszałem narzekania większości druidów, jakich znam. Większość mówi, że ten patch to będzie zagłada dla druidów healerów i ogólnie nieco osłabi ich przydatność. Czy ich obawy naprawdę są słuszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest latajka, ale to z areny, co najlepsze ona jest za "free" jest jeden pikus- trzeba znaleść się na szczycie grup arenowych w danej battlegrupie i sezonie (teraz3) dodajże 0.5% zawodników dostaje tytuł gladiatora i właśnie tą latajke ("przerobionego" drake)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:24, Czedwik napisał:

Ja to ogólnie słyszałem narzekania większości druidów, jakich znam. Większość mówi, że
ten patch to będzie zagłada dla druidów healerów i ogólnie nieco osłabi ich przydatność.
Czy ich obawy naprawdę są słuszne?

Z grubsza 10% słabszy lifebloom to spory nerf, niby pozornie nie wydaje się takie straszne, ale gdy przypomni się sobie, że te 10% jest na kilku tankach naraz, to szybko się dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:36, oOreVenOo napisał:

Emeriss...

Biorąc pod uwage, że spawny są zupełnie losowe - niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 00:10, kamil E napisał:

Mozecie mi powiedziec czy... na tych platnych serverach blizzarda sa lagi niekiedy.???

niekiedy są na tych przeludnionych... na tych "normalnych" jeszcze nie spotkalem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 00:10, kamil E napisał:

Mozecie mi powiedziec czy... na tych platnych serverach blizzarda sa lagi niekiedy.???


Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z lagami. Wiesz, za tą kasę co Blizzard zarabia z abonamentów to może sobie pozwolić na utrzymanie naprawdę dużych serwerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji gdy lagi są z winy Blizza, lub też serwery w ogóle nie działają, zwracają zwykle ten dzień/dwa, dodając go do abonamentu. Ale to sporadyczne przypadki, zwykle wina nie jest z ich strony, a dostawców netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludzie, wybrałem dla mojego Blood Elfa Priesta profesje Jewelcrafting i Mining, czy to dobre dla niego profesje? A jeśli nie to da się je jakoś usunąć i dać inne? No i jakie są najlepsze profesje dla Priesta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się piszę Raid Warning??
Przepraszam, jeśli komuś wyda się to jako głupie pytanie, ale ja naprawdę nie wiem jak się to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:48, gitarka napisał:

Jak się piszę Raid Warning??
Przepraszam, jeśli komuś wyda się to jako głupie pytanie, ale ja naprawdę nie wiem jak
się to piszę.

Eee? Raid Warning, dobrze. Jesli chodzi o to, jak napisać na chacie to "/rw<spacja>piszesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. RTFM w spawie oduczenia się profesji
2. Tailoring i enchating są imo lepsze bo możesz sobie craftować armor i sprzedawać enchanty nawet jeśli ktoś ci da materiały zawsze da ci kasę ekstra za fatygę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się