Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2008 o 14:28, bartez743 napisał:

CH1ken, jeśli Krwawe elfy są na Kalimdorze to Silvermoon ;)


Tylko, że Silvermoon znajduje się w Eastern Kingdoms ;p Ale to szczegół ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:51, squeglee napisał:

Tera cicho bo dwa pytania mam
1. Jakim klawiszem da się skipnąć ''briefing'' questa?
2. Jak sprawuje się druid resto?


Najlepiej sprawuje jako healer na instantach a singlowa gra nim jest żmudna(najelpiej moim zdaniem resto mieć tak już na 70^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:51, squeglee napisał:

1. Jakim klawiszem da się skipnąć ''briefing'' questa?

Klawisza nie ma, trzeba w ustawieniach pomajstrować i ustawić żeby od razu cały tekst questa się pojawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:51, squeglee napisał:

Tera cicho bo dwa pytania mam
1. Jakim klawiszem da się skipnąć ''briefing'' questa?
2. Jak sprawuje się druid resto?

Żadnym klawiszem tylko klikasz Esc i dajesz opcje interface. Tam musisz znaleść sobie opcję "instant quest text" i zaznaczyć. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:51, squeglee napisał:

2. Jak sprawuje się druid resto?


Tylko i wyłącznie raidy lub 5man insty jak napisał hammerfall. Resto druid to typowy healer. Natomiast jeżeli chcesz lvlować druida to tylko feral, ewentualnie balance czego nie polecam i na 70tce jak najbardziej respekt na resto i jeżeli gildia ma deficyt w leczącej kadrze jesteś rozchwytywany. Druid jako healer ma ten "+", iż posiada Tree of Life Form co daje "Shapeshift into the Tree of Life. While in this form you increase healing received by 25% of your total Spirit for all party members within 45 yards, your movement speed is reduced by 20%, and you can only cast Swiftmend, Innervate, Nature''s Swiftness, Rebirth, poison removing and healing over time spells, but the mana cost of these spells is reduced by 20%. " całkiem nie głupi boost. Ehh nie gra człowiek w WoWa 2 tygodnie i wszystko się zapomina...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bazuje głównie na HoTach, bo castowanie HT trwa wieki. Jeszcze można Nature Swiftness, ale w Tree Form nie działa:/ To już lepszy szaman z tym no... no to z talentów, co dodaje 25% do pancerza jak czar zaliczy krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bazowanie na HoTach jest najlepsze gdy wymagany jest szybki raid healing. Na niektórych bossach raid dostaje taki dot bardzo szybko, że healerzy nie wyrabiaje z castowaniem, a druid tylko rzuca instant HoTy i bije wszystkich na głowę w healingu. Druid jest świetny gdy chodzi o raid healing, gorzej natomiast z healowaniem samego tanka, otrzymującego nice dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 23:02, CH1CKEN napisał:

Ale bazowanie na HoTach jest najlepsze gdy wymagany jest szybki raid healing. Na niektórych
bossach raid dostaje taki dot bardzo szybko, że healerzy nie wyrabiaje z castowaniem,
a druid tylko rzuca instant HoTy i bije wszystkich na głowę w healingu. Druid jest świetny
gdy chodzi o raid healing, gorzej natomiast z healowaniem samego tanka, otrzymującego
nice dmg.


Fakt... Tylko kilka razy na początku raidowania bawiłem się w healera. Znudziło mi się:P Jedynie feral DPS i ew. Gift of the Wild w raidach robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 23:02, CH1CKEN napisał:

Ale bazowanie na HoTach jest najlepsze gdy wymagany jest szybki raid healing. Na niektórych
bossach raid dostaje taki dot bardzo szybko, że healerzy nie wyrabiaje z castowaniem,
a druid tylko rzuca instant HoTy i bije wszystkich na głowę w healingu. Druid jest świetny
gdy chodzi o raid healing, gorzej natomiast z healowaniem samego tanka, otrzymującego
nice dmg.

Co z tego, że HoTy ma instant, jak Lifebloom i tak musi być zestackowany, aby cokolwiek wyleczył, a to zajmuje tyle samo czasu co innym hilerom. Raid Healing to CoH priest i Resto szaman, Drut jest dopiero w dalszej kolejności, a osobiście wolę ich używać na tankach, 2 x lifebloom po 3 stacki na każdego to z 1800HPS, ładny bufor przy każdym bosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 23:43, ginx2 napisał:

Jedynie feral DPS i ew. Gift of the Wild w raidach robię.

Bez tankowania? I co rajdujecie w taki sposób? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 23:58, KaPe napisał:

Bez tankowania? I co rajdujecie w taki sposób? :)

Tankuje prot warrior albo inny feral, ja jestem za cienki:P Ja mam tylko zakładać Mangle, Shredować i nie ginąć... za często:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 09:35, bartez743 napisał:

Wiem że noobskie pytanie ale czym się różni zwykły warrior od prot warriora?

lepiej zbiera i trzyma aggro, ma ulepszone skile defensywne no i tankuje a "zwykły" może robić za dps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 09:35, bartez743 napisał:

Wiem że noobskie pytanie ale czym się różni zwykły warrior od prot warriora?


Nie ma czegoś takiego jak "zwykły" warrior. Popularne talent buildy to: pvp - arms/fury, pve dps - fury i tankowanie - prot. Jak już SoieR napisał wyżej, prot to lepsza generacja agro i większa wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się